Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Tak kdo ještě nemá
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/lords-of-hellas?ref=discovery
10.6.2017 18:53:38

sundrop
#horysimus: Nemáš pravdu, icinko určitě myslel figurky minionů, tedy figurga s washem, nikoliv jako figurky mechů. Tam by byla opravdu cena jiná.

26.6.2017 22:08:24

Titan pledge
Ahoj, jsem v jedné skupině na mythic retailer pledge, ale nakonec bych chtěl bych titan.

Má někdo ještě místa v Titan retailer pledge? Ideálně Praha nebo okolí, ale není to bezpodmínečně nutný.

A navazující otázka, je tu někdo, kdo má zájem o mythic? Cena 3280, a to včetně následného doručení zásilkovnou.

26.6.2017 22:31:28

sorry
ano budou jako minioni... njak jsem si to spatne precetl a hned jsem si vybavil mechy..

26.6.2017 22:34:21

to Zdenis
Siel by som do toho myth pledgu. Len u koho by to bolo? Aby som sa mu mohol ozvat a dohodnut sa.

27.6.2017 00:07:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Icinko
Je to u D.A.M. Už jsem mu to platil, takže není zapotřebí to s ním teď řešit, přenechat ti to pak můžu v podstatě kdykoliv, pokud si seženu ten titan.

Někdo volný místo na titan? :)

27.6.2017 01:21:45

...
Zdenis ide o to ze hru chcem mat urcite tak ak sa nedohodnem na sto perc tak to backnem i sam. Alebo tam bude casu na late pledge? Je pravda ze na tuto alternativu som ani nepomyslel

27.6.2017 07:34:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Core pladge
Nemáte někdo místo v Core pladge? Diky

27.6.2017 09:03:57

Icinko
Stačí, když si pledgeneš jednu libru a potom v pledge manageru si můžeš vybrat, co budeš chtít, za stejných podmínek jako za trvání kampaně. Takže když si tam backneš jednu libru, nemusíš se bát, že o hru přijdeš :) Je to napsaný i v FAQ:

"Will there be pledge manager?
Yes we will start pledge manager few weeks after kickstarter ends. You will be able to pick your rewards, upgrade your pledge, choose shipping there etc.
There will be same prices and benefits as on kickstarter. Yes you can just back for 1gbp to have access t pledge manager :)"

27.6.2017 09:31:40

TITAN RETAIL PLEDGE
Tak pánové, všichni co jsou v mém pledgi, tak mají Titana. Během dne pošlu info na doplacení.

27.6.2017 09:58:33

retail pledge
vo FAQ je toto:
We can’t offer any further shipping discounts on orders of more than 1x retailers pledge.
We offer additional 5% discount on orders of 10x retailer pledge and above, that will be refunded after KS to all backers that qualify.
At the moment we offer only discount on full bundles of retailer pledges so 1x6 ,2x6 3x6 etc.

a moja otazka znie ako to je ked niekto zoberie 2 retail pledge (teda 2x6krabic) V prvom riadku je napisane ze neposkytuju dalsiu zlavu na prepravnom no v tom poslednom riadku je napisane ze na cely retail pledge ano
Ja to chapem tak ze ked niekto zoberie jeden retail a chcel by si pridat napr dalsie dve hry tak tu mu budu pocitat prepravne no ak by zobral cele 2 baliky tak nie
Chapem to dobre?
Ak by to tak bolo, a nasla by sa nejaka dobra dusa s myth pledgom (a Leonidasom zadara k tomu:D) ci by nebol ochotny pocas pledge manageru zobrat retail navyse (ak by bol zaujem)

27.6.2017 10:09:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Titan pledge
D.A.M: Skvělá zpráva :)

Icinko: Tak nakonec se bohužel můj mythic uvolňovat nebude.

27.6.2017 10:10:42

...

27.6.2017 10:12:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdenis
vidim ale dakujem za ponuku. Nejak to poriesim :D

27.6.2017 10:13:07

final SG
vyzera ze i ten padne :D

27.6.2017 10:28:26

£1,600,365
done

27.6.2017 10:45:08

late pledge a otvorenie retail (bud core alebo mythic)
Tak nakoniec dali i moznost late pledgu. Ja som pre istotu backol este rano a ak sa nik neohlasi s volnym miestom na myth retail pledge (s Leonidasom) tak by som siel do toho i ja
Ak mate zaujem napiste tu a ss
PS: Samozrejme to uz nie je s bonusom Leonidas zadara ale kto chce si ho moze pribalit ako addon

27.6.2017 17:16:02

Konečně bude co barvit!
Dlouho jsem hledal nějakou deskovku, kde bych si mohl barvit figurky, jako kdyby v Battlelore a nechtěl jsem Warhammery (drahý! a velký!). Tohle má figurky od malých až po veliké a i ten gameplay vypadá hratelně :D .
Pledgnul jsem si vlastní verzi bez artbooku a kreslení a místo toho jsem si vzal Leonidase a dvou fázové poštovné.
Takže teď už jen počkat na říjen/listopad a doufat, že to kvůli obřímu návalu backerů neodloží (to bych opravdu smutnil :D ).

Du vytisknout materiály a de se testovat.

28.6.2017 06:03:24

...
nema niekto nejake info kedy zacne manager?
Pripadne nenaslo by sa jedno volne miesto v hromadnej obj Pripadne to co som sa uz pytal skor Nenasiel by sa niekto s early bidom co by zobral dva retail?
Ak to teda ide za tu dobru cenu

31.7.2017 14:13:07

Khalashnikovf
Nějaké pocity s testování ?

31.7.2017 14:36:59

hromadná objednávka
Co nevidět mi přijde odkaz do pledge manageru (viz poslední update (#39)), tak bych jen rád oživil povědomí o tom, že máme ještě volná místa :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12mYlBpVnSN-ziUInr444O9Nky0Gcg6nAo3u6QO4ogds/edit?usp=sharing

8.9.2017 14:56:21

Titan Pledge
Tak všichni co jsou u mě ve skupině a chtějí ještě něco přihodit, tak poprosím mě na mail nebo SZ. Všem jinak rozešlu maily s upozorněním. Psali něco o tom, že kvůli velkému obsahu snad bude zdraženo poštovné od 1 do 5 liber.

8.9.2017 16:36:55

Joe62
Hráli jsme celkem tři hry. Z těch jasně vyplývalo, že nemají odladěné karty a jejich účinky. A i přes skvělou nápaditost kojce kola a tahání karet, karet se tahá málo a tedy se nic moc neděje. Na všem to hle ale už prej pracují dle těch pravidelných měsíčních mailů. Tak snad to ještě dotáhnou.

Já když jsem zjistil, že to poštovné tak zdražili (pledgnul sem 190£), tak jsem jim nejprve napsal jestli by mi první vlnu balíku poslali do Botanyiae nebo jak se to jmenuje, je to hned na hranicích s Polskem u Liberce. A že pro druhou vlnu bych si zajel osobně do Wroclawy a uďelal si z toho prima výlet. Protože platit 40£ za poštovné se mi prostě nechce.

9.9.2017 09:27:43

TTS

Ahoj lidičky, máte někdo table top simulator a nechtěli byste si zkusit tohle zahrát?

6.12.2017 22:10:25

...

Jak jste na tom. Uz nekomu dorazilo? Koukam ze uz na bazaru jeden kousek je.

27.12.2017 16:41:50

...
Já zatím ani email, ze mi to posilaji.

28.12.2017 10:01:19

Vybíráme z Bazaru

Bios: Origins - insert
Bios: Origins - insert
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas