Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Tak kdo ještě nemá
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/lords-of-hellas?ref=discovery
10.6.2017 18:53:38

sundrop
To jsem zvědav jestli nám to dorazí alespoň do prázdnin (já tipuji že ne). Zatímco verzi bez sundropu již odeslali lodí (14 dní zpět), se sundropem měli ještě nějaké reklamace a žádné další informace kdy se podaří tyto verze poslat. No a pak měsíc na moři atd. No a prý přednostně budou posílat druhou část 2-wave shipping. Takže my s 1-wave přijdeme na řadu jako poslední...

24.4.2019 11:46:20

Ks
Taky sleduji ty jejich updaty na ks, jako jsem zvedavej, ale psali, že do dalsi lodě nacpou jak 1 i 2 wave, v tuhle chvíli by už to mělo být naložené, ale žádnej update no..pak předpokládám, že na začátku prázdnin by to tady mohlo být.
A ještě poznamka k lodi, podle trackingu pluje do Suezského průplavu, ale pak jestli zamíří do Janova nebo někam na jih Evropy a nebo bude celou Evropu obeplouvat a vyloží to někde v Polsku je otázka.

24.4.2019 12:14:08

Winsz
Z Číny se pluje často do Pireu a odtud se to vozí kamionama do větších distribučních center. Plout až do Polska se snad nemůže vyplatit. O_o
Jestli má někdo konkrétní informace, velmi mě to zajímá.

24.4.2019 23:07:50

Nový update KS
Tak podle nového updatu, na konci května bude všechno rozesilano z HUBu přímo k nám a podle jejich představ to bude trvat dva tydny.

26.4.2019 16:29:14

vlak

jedeme vlakem, takže to snad bude rychlovka. Alespoň u Nemesisu to tak bylo

26.4.2019 23:07:52

videa
Videa v updatu mě zase navnadily. Toho obsahu a variability je tam opravdu spousta...

27.4.2019 07:31:59

Ks
Nějakej šťastlivec, který už dostal věci z ks?

22.5.2019 19:17:19

...
Jo, došlo už v pondělí. Druhá vlna (Warlord box) bez add-onů a sundropu.

23.5.2019 00:19:41

V úterý
Sundrop All in kromě mount hrdinů, kteří dorazí za pár týdnů v extra vlně.
A je to radost pohledět teda :)

23.5.2019 05:58:41

hm...
ja som bral 1 wave... bez sundropu... stále nič... mal by som písať na support?

28.5.2019 15:39:38

Seladean
Shipping info

Long story short:
We are shipping few thousands of packages right now and we expecting all games to be delivered to your homes within 4-5 weeks (so by the end of June). Except few economic packages to rest of world that can take 3-4 weeks longer.
If you didn't get your tracking don't worry - we still have a month of shipping ahead of us. We will let you know when there will be time to report undelivered games ;)
In more details:
All games are already in EU HUB except for USA non-sundrop (they will arrive tomorrow to USA HUB).
We are now shipping all English games packages so 2-wave and 1-wave, both sundrop and non-sundrop from EU HUB.
Priority goes to:
* People from 2wave sundrop shipping who got their packages last in 1st wave - All those people should have their tracking numbers tomorrow or latest the day after.
* English 2-wave (both sundrop and non-sundrop)
* English 1-wave (both sundrop and non-sundrop)
Around 1000 most complicated orders will go last, those are orders that included none standard sets like for example corebox + random expansions instead of regular pledge.
Very important!

If you ordered more than one of the same addon in addition to regular pledge you will get your pledge first and additional expansion separately few weeks later (they will ship last).
So for example if you ordered Allin + another City of Steel you will get Allin first, then in separate package another City of Steel so don't worry if you don't have it in main package.

28.5.2019 17:54:42

Tak mě už to dorazilo...
Tak mi konecne dorazil zbytek Lord of Hellas a pokud pominu jinou velikost karet, tak ty figurky jsou opet nic moc. Figurky opet moc nesedi do inseru a casti par monumentu je potreba ohnout, aby se tam vubec vesly. Figurky jsou zohybane, sundrop je bes (bud je figurka jen bila nebo bila + cerne fleky nahodne po figurce a obcas je cerna i zatekla do spar) a monumenty bud nejdou moc rozebrat nebo naopak moc nedrzi pohromade... takze v podstate klasicka kvalita AR a i pres vsechny jejich sliby, zadne prekvapeni.

29.5.2019 09:26:23

kvalita
Teda taková přinejmenším vlažná sprška po této informaci...jsem teda zvědavý na svůj balík :-/

30.5.2019 18:22:04

Kvalita

Teď to budu mít strach rozbalit.

30.5.2019 20:19:25

Kvalita
... Tak oni nestavajú tak na kvalite komponentov ako iné firmy... Hry majú dobré, tak kde tu slabší model... Sa dá oželieť :)

30.5.2019 22:16:36

Kvalita
Keby to bola hra za 30Eur tak nepoviem nic. Ale toto je hra za 200, a navyse sa na nu velmi dlho cakalo... QA proste zlyhalo na celej ciare.

30.5.2019 22:36:17

...
Nuž... Odkedy hrám wargames, kvalita modelov v hrách je pre mňa dosť relatívny pojem :D (GW figúrky a pod sú úplne kvalitou ďaleko a toto je len v plienkach). Ale pravda... Keby to bola lacnejšia hra, asi by sa na to pozeralo inak, no... :(

30.5.2019 22:49:26

Ale
Zas tak cerne bych to nevidel. Zatim ma jen zaklad, ale ty figurky jsou na hru moc pekne, nesedici monumenty a ohle zakladnicky opravi horka voda. Naopak, dle unboxingu vypada vse paradne a figurky maji treba modelovane podstavce, coz nema zadna hra od CMoN. A ano, je to drahe a cekalo se na to dlouho, ale obsahu navic je fakt hodne. Sundrop komentovat nebudu, je to experiment...

30.5.2019 23:17:45

Ohnuté modely
Ohnuté modely sice horká voda opraví, ale bohužel ten plast je mizerný a znovu se ohne. Ze základu jsem vyhodil insert, který neseděl a třeba monumenty se znovu ohnou jenom tím, že leží v krabici.

Za tu cenu a jak se kasali co a jak bude, tak prostě figurky jsou nic moc.

31.5.2019 09:07:30 | Upraveno autorem (porovnej)

...
...tak je to doma.

31.5.2019 15:05:43

Sundrop

Tak mám Olina taky doma. Sundrop je super / antické sochy jak ze žuly a hopliti úplně ožili /. A že je to sem tam nedostříkané - no nikdo nejsme dokonalí - kdo chce dokonalost, ať si s tím malováním vyhraje. Ohnuté modely - fakt nevím co jste kdo čekal, ale pokud to není ulámané, tak není co řešit. Možná insert mohl být lepší. Za mne i přes to dlouhé čekání jednoznačně palec nahoru pro ER.

31.5.2019 21:00:34

Joe62
That's the spirit!!!

31.5.2019 21:20:48

Kvalita
Konečně jsem hru taky obdržel a já teda na špatnou kvalitu nadávat nemůžu. Je pravda, že sundrop na modelech z rozšíření a z bonusů je o několik tříd dál než u základní krabice (jde prostě vidět, že se to teprve učili), ale i přesto to působí lépe než šedý plast. A malým jednotkám to prospělo ještě víc než monumentům. Že bych měl něco výrazně ohnuté se taky říct nedá. Ano, podstavce nejsou dokonale rovné, ale nic se nekymácí, nepřepadává a rušivě to taky nepůsobí. Jediné mínus vidím v insertu (hlavně u základu - když krabice už od začátku není úplně dovřená, je jasné, že je něco špatně), místo na vyloupané žetony či obalené karty tam prostě není.
______________
aka WantonDuke

1.6.2019 22:12:28

kvalita

A ako karty? Velkost je teda rovnaka alebo sa rozna? A board z expanzie ci sadne k povodnemu alebo je layout posunuty? Karty by ma hnevali mozno najviac

1.6.2019 23:15:40

wlcina
V mém případě je rozměr karet základu a rozšíření totožný. Akorát karty ze základu jsou více zaoblené. Herní plány z rozšíření asi o 3mm přesahují nad ten hlavní. Pro mě nic tragického.
______________
aka WantonDuke

2.6.2019 11:40:10

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne: Hostince a katedrály - CZ, původní!
Carcassonne: Hostince a katedrály - CZ, původní!
Akt. cena: 799 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas