Living Planet - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Lumberjacks Studio
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tak co ide niekto do toho ? Trosku Mars Teraformace. Ci ?
https://www.kickstarter.com/projects/antonioooh/living-planet-by-christophe-boelinger?ref=discovery
26.11.2017 18:02:33

Korenar
DPD z Nerhetland? To nych to tu mel mit ve tri taky, wooohooo, je to krasny, je to nas milasek?
______________________________________________________________
3D tisk: inserty, blbiny, vlastně cokoliv.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

3.1.2020 12:10:32

DPD
Mě to čeká v pondělí :)

3.1.2020 12:19:26

dorazilo

dnes prišli 3 krabice..a je to riadny "macek"

3.1.2020 13:17:43

Deluxe ...
Jezisi ta Deluxe bedna je nadherna!!! Cekami za to stalo, grafika je ve vysledku uzasna. Zejtra pravidla a pak hrani. Uz se tesim :)
______________________________________________________________
3D tisk: inserty, blbiny, vlastně cokoliv.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

3.1.2020 18:18:42

Deluxe edition
Tedy je to opravdu skvost ve sbírce!!! Ty kovové kostky jsou prostě boží a ta krabice šla rovnou na polici :-)

Ta pestrobarevnost, které jsem se bál se ukázala velmi povedeně a barevně ta hra působí hodně příjemně.

Materiálu teda strašné množství...ty expanze začlením určitě až později, ale jsem moc rád, že je mám. Obzvláště Aquarius je našlapaný novými mapovými díly.

4.1.2020 19:53:53

exp

co mate v tej tretej rozsirkovej krabici s panackami na obale. ja ju mam prazdnu.

5.1.2020 09:53:47

LoLo
LoLo: tahle krabice by měla být jenom insertem, tzn. je v pořádku, že je prázdná. Viz např. toto unboxing video (najeď na čas 10:48).

5.1.2020 10:46:36

hawkie

dik za info...predpokladal som to, ale istota je istota. vďaka

5.1.2020 11:26:22

KS Industria exp obsah balenia
Neviete čo chcel básnik na KS povedať updatom 78?

"The 4 map tiles, 4 technical units, 4 spatioports and 3 Recycling stations have been integrated to the expansion."

Má to byť doplnok ku KS Deluxe verzii. Jedná sa o exp. Industria, ja tam však : 4 technical units, 4 spatioports asi nemám vôbec a Recycling stations mám 4 nie 3 ako je uvedené v info KS.

Aby to nebolo ešte viac mätúce, v návode Industrii je napísané 28 budov (v rozpiske je 8 druhov budov po 4), v skutočnosti ich je 4x8 = 32 . Toto beriem ako ich chybu malej násobilky ? :)

Prípadne, čo je toto? "Core blackboard and hot stamp credit tokens (already punched out)."Jediné čo som mal už vylúpané boli budovy.

vďaka priatelia

Jednoducho mi dáko nesedia počty.

7.1.2020 20:16:04 | Upraveno autorem (porovnej)

StOKYi
Ty počty bych neřešil...pokud je jich více. Celkem normálně jsou soupisy u pravidel uváděné pro retail verze, ale KS verze má několik komponentů navíc jako KS exkluzivní.

Co se týče updatu 78, tak Chris říká, že ho nadchlo nadšení hráčů, a jejich zpětné ohlasy a že se rozhodl vymyslet KOOPERATIVNÍ a SOLO mód pro tuto hru.

Zmiňuje, že nechápe, proč ho to nenapadlo dříve, ale zasílá to takto ke stažení. Já to ještě nestudoval, ale myslím, že to není zaměřené na určitou expanzi, takže Deluxe All-In nebude mít problém, ale ti, co mají třeba jen základ možná nebudou mít všechny komponenty....nicméně dává to pro všechny na stažení. Jak říkám, ještě jsem to sám nestudoval a s krabicí jsem se zatím jen seznámil.

7.1.2020 21:35:49

Korenar
No ja mám práve tú ALL in Deluxe. A Tie veci s updatu mi nesedia s materiálom v rozšírku. Súpis z návodu sedí (teda okrem tej malej násobilky, ale to bude len TYPO), ale ten zase nesedí s Deluxe verziami, nakoľko tie majú materiálu navyše. Je to celkom myš maš a práve na to bol ten deluxe update. A to ani nehovorím, že so Strečov niektoré veci premenovali a veľmi ťažko sa to porovnáva so skutočnosťou. Ale to už neriešim, budem im veriť.

7.1.2020 22:07:46

dodatčné poštovné
Tak Ludicaly mě dnes fakt dostali. Napsali mi, že se jim můj balík vrátil jako nedoručený. Že jsem uvedl neúplnou adresu a že oni to ze svého platit nebudou. Takže si mám zaplatit 10 liber na další přepravu a pak to pošlou.
Tak jsem jim slušně napsal, že adresu jsem jim dal správnou a úplnou a poslal jsem jim e-mail s potvrzením o platbě, kde je moje adresa celá vidět.
A dodal jsem, že o tu jejich nádheru už nestojím a nedám jim navíc ani halíř. Ať si to prodají klidně znovu komu chtějí.

No tak tahle firma už nikdy. Většího krasavce jsem tedy mezi KS firmama ještě nepotkal.

Tohle stojí za to prožít. Prostě čistá krása KS :).


18.2.2020 19:40:12

tangram
a akože nevrátia ani peniaze? Ja mám práve s nimi veľmi dobrú skúsenosť. A myslím, že nie len ja. Koľko krát poslali chybné dieliky k Earth Reborn, alebo s inými poškodeniami. Dokonca posielali aj náhradné figúrky.

Z tohto mi vyplýva, že zákaznického servisu sa chytil niekto iný, ako zvyčajne :)

18.2.2020 19:51:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Insert FS Spirit Island
Insert FS Spirit Island
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas