Living Planet - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Lumberjacks Studio
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tak co ide niekto do toho ? Trosku Mars Teraformace. Ci ?
https://www.kickstarter.com/projects/antonioooh/living-planet-by-christophe-boelinger?ref=discovery
26.11.2017 18:02:33

industria
Ahojte,

akosi nerozumiem jednej veci v rámci kampane. Industria exp je súčasťou základného balenia Deluxe verzie? Pretože v pledge za 99éčok sú spomenuté exp. iba arboria a aquarius.

Hore je síce že Industria je free, čiže ide automaticky s deluxe?

18.4.2018 15:09:50

Industria
Industria je rozšíření v rámci SG pro všechny pledge,jak základ (49$),
tak deluxe (69$).

18.4.2018 16:15:47

zmena publishera
Zaujímavá novinka sa udiala po skončení kampane. Lumberjack studio, ktoré málo pôvodne vydať Living planet sa vzdalo projektu v prospech Ludically, vydavateľstva, ktoré patrí práve pod tvorcu Boelingera. Lumberjack podľa všetkého prekvapil úspech kampane a zistili, že by to bolo pre nich príliš veľké sústo.
Ludically oznámilo, že zmenou sa nič nemení a stále by chceli hru vydať do konca roku 2018.

28.5.2018 10:31:09

KS
Sleduji vývod a vůbec mě to nepřekvapilo. Už při celé kampani jsme cítil docela pasivní přístup. Hra nebyla příliš ventilována a já si říkal...jako by snad chtěli získat jen minimum peněz pro spuštění výroby.

Ten "úspěch" mi zase nepřijde tak velký, ale myslím, že Boelinger si myslel, že ta hra nebude stát za moc a byl překvapen zájmem a chtěl by si ji dotáhnout do cíle sám, tak si zpětně odkoupil práva....ale to my se nikdy nedozvíme :-)

Tak jako tak hra vyjde a my se můžeme těšit.

28.5.2018 22:49:06

KS
Neviem, nie som veľký KS odborník, práve naopak, ale ako úspech mi to celkom príde, nakoľko hra mala release goal 8000€ a nakoniec to bolo cez 200k. Bol to skromný projekt, žiadne figúrky, žiadny hype a vyšplhalo sa to na 3 rozšírka a mnoho adds.. Veľa vecí nemal Boelinger ani nadizajnované a všetko musí teraz riešiť adhoc.

29.5.2018 09:32:22

KS
Byla to moje první KS a byl jsem úplně nadšenej kolik se toho odemklo a jaký to byl boom, ale když jsem se pak účastnil dalších kampaní, tak jsme postupně zjišťoval, že tato byla ta nejméně aktivní téměř mrtvá a výsledek byl spíše průměrný. Ve srovnání s dalšími KS (Monster Land, Dinosaur Island, Gugong, Rise to Nobility, Robin Hood, Gentes...vše eurovky bez miniatur). ¨

Každopádně výsledek je rozhodně slušnej, jen mi to nepřišlo tak překvapující, že by se to nedalo čekat.

Ten Pledge Goal mi přijde, že odpovídá tomu, aby se jen získalo trošku těch peněz na spuštění projektu.

Ve výsledku si ale myslím, že ta Deluxe verze bude opravdu nádherná a na tuto hru se hodně těším.

29.5.2018 10:25:49

KS
OK, presvedčil si ma :)

29.5.2018 10:38:54

KS
To nebyl účel :-) pro nás je důležité, že hra asi vyjde (možná dokonce na termín) a vývoj bude řídit profi firma pod kontrolou Boelingera.

Nová grafika od Ismaela vypadá taky slibně...ta hra vlastně bude vypadat úplně jinak, než jak byla prezentována během kampaně :D

Podle mě to bude hezké pozitivní překvapení :-)

29.5.2018 13:08:02

Nefungující Late Pledge
Já jsem KS nějak propásl.
Pak jsem zjistil, že lze pořídit Late Pledge, ale než jsem se rozhoupal, stránka přestala fungovat.
Takže opět smůla?

29.5.2018 14:56:20

kubicvak
Vydrž chvilku, stránka nefunguje proto, že spadala pod Lumberjack studio...nové vydavatelství Ludically si vytváří vlastní stránku i pro PM a late pledge by měl být pak opět spuštěn.

29.5.2018 21:40:37

kubicvak
Late pledge běží zatím jenom tady ,na stránkách Ludically:

http://www.ludically.com/LivingPlanet_PM_EN.html

Poštovné a další věci budou v novém PM ,který se spustí - to zatím nikdo neví.

P.S. Late pledge je dražší než byla cena v kampani.

29.5.2018 21:51:15

Late Pledge
Nevíte jak je to LP ?
Na stránkách Ludically se to stále tváří jakože jo "preorder", ale píšou že pošta se bude hradit po otevření PM. To ještě nebyl PM na tuto hru ?

19.2.2019 11:26:56

Gromthar
poviem to tak.. nezvládajú to vôbec :) Na toto by som sa na tvojom mieste asi rovno spýtal ludically.

19.2.2019 12:11:29

stOKYi

Díky, to mi asi stačí na to abych počkal na retail a případně nějaké recenze/ gameplay.

19.2.2019 12:42:16

Gromthar
o gameplay a kvalitu hry by som sa nebál. V podstate aj to je dôvod toho oneskorenia. Myslel som to skôr tak, že nezvládajú celkovo tú kampaň a prezentáciu.
Čo sa týka kvality, hru urobil overený dizajnér a on by určite nevypustil pokazenú alebo neúplnú hru do sveta. Nevšednú a inú hru áno, netestovanú, nevyváženú - to určite nie :)

19.2.2019 12:51:13

nezvládání

Late pledge by měl být stále možný. Poklud dobře počítám, tak poštovné základní verze by mělo být 15 €, u All-In verze 6 €. Hra by měla dorazit do ČR do konce srpna. Vůbec si nemyslím, že by vydavatelé cokoliv nezvládali, problémy způsobilo předání kickstarter kampaně od Lumberjacks na Ludically (což je firma samotného designera)... A pak se zpozdilo předpokládané vydání hry kvůli změně výtvarného řešení, problémy s kovovými kostkami (kickstarter bonus) a přidáním generátoru misí, který původně v plánu nebyl. Ale (časově) mi to nepřipadá jako nic hrozného a všechno pravidelně komentují v updatech.

19.2.2019 13:32:46

stOKYi
To ne, o hru obavu nemam, ale spš to produložování s doručením. Nikde jsem moc nenašel jaká bude hra ve dvou lidech, jak primárně hraju, takže spíš počkám na ten gameplay a retail. Ale díky za rychlou odpověď

19.2.2019 13:41:57

all
Prave som videl na KS fotky noveho dizajnu priamo z hrania .. a musim uznat, ze po zmene, hlavne kariet to islo rapidne dolu oproti povodnej grafike. Mozno ze zmena dizajnu prospela dielikom mapy, tie nie je az tak dobre vidno.. ale tie karty sa vybuchujucej planete ktora drvi vsetko okolo vobec nehodia.

Mam vsak obavu aj o dieliky mapy, izmael pomenil grafiku na nieco podobne ako v Archipelagu.. tam to vyzeralo nadherne ale tam sa to aj hodi do koncepcie..

Som zvedavy ako to bude vyzerat na zivo.

25.2.2019 18:59:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vypadá to dětsky.
Celé to teď vypadá tak nějak divně. Jako když dám malé pastelky aby se vyřádila. :(

25.2.2019 19:10:48

New design
No já zatím nechci soudit, ale na karty a obchodní trh nadávám i v KS. Ten design se zcela proměnil...možná bude líbivější pro větší procento, ale to téma tomu vůbec neodpovídá...mám o to velký strach :-(

Líbila se mi původní grafika

25.2.2019 21:41:51

Dodání
Podle dnešní aktualizace by měli balíky do oblasti, kam spadá ČR, zahájit doručování příští týden.

13.12.2019 15:06:34

Korenar
Stále věřím, ale stále nevěřím :D
Při mým štěstí to dorazí v pátek odpoledne, kdy už nebudu mít šanci to až do Novýho roku rozbalit :D
______________________________________________________________
3D tisk: inserty, blbiny, vlastně cokoliv.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

13.12.2019 17:35:48

De luxe edition
Zítra by mi to měli dovézt. Už se moc těším...

2.1.2020 17:29:27

KS
nám by deluxe mala prísť 7.1. (Slovensko). Vôbec nemám chuť to už hrať ale :D

2.1.2020 18:48:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Doručeno
hohoooo...dneska dorazilo :-) večer nafotím :-)

3.1.2020 11:53:49

Vybíráme z Bazaru

High Frontier CZ
High Frontier CZ
Akt. cena: 3200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas