Legendy země Euthie

xxxxxxxxxo hodnoceno 71x (Seznam vlastníků)

Legendy země Euthie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: (Self-published)
Autoři: Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O co jde?

Máte někdo zkušenosti z testovacích her, nebo o hře něco víte? Kde se dá hra financovat? Nikde o tom nic moc nemůžu najít... Díky ;)
12.4.2017 20:20:32

Stefan234
Jasně, naprosto rozumím a beru tvůj názor. Jen když se bavíme o Proroctví (omlouvám se za OT), tak zrovna včera jsem se díval na 2 nová videa o deskových hrách (Board Game Club #2 a Deskofobie rozhovor s kluky s Albi) a v obou dvou zmínili zrovna Proroctví a mluvili o něm i po letech v superlativech ;-) Mně to prostě přijde díky té jednoduchosti a variabilitě (např. rozšíření přidává rasy) nadčasové a zábavy jsme si u toho užili až až... Mage Knight jsem zatím nehrál.

Když už nic jiného, tak za tvoje pojetí rozdělení zbraní/kouzel v Euthii bych se klidně přimluvil.

21.7.2018 08:18:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Stefan234
Hm, a co kdyby bylo pravidlem, že při použití zbraně se bere v potaz číslo co ti padne? Sudé číslo = zbraň vydržela, liché číslo = zbraň se rozbila. Tam se vymyslí jak s opravou, jestli ve vesnici za zlaťák, nebo nějak jinak :-)

23.7.2018 12:11:58

Stefan234
Díky, jsem rád, že jsme se u někoho trefili přímo do černého. :-)
Důvod, proč jsou schopnosti omezené na jedno použití je jednoduchý, hra používá mechaniku omezeného množství slotů na schopnosti a tedy když mám 5 různě silných schopností (zbraní), budu je chtít použít všechny (postupně) v průběhu jednoho čí více bojů. Pokud budu mít 5 různě silných schopností (zbraní) a budu je moci použít opakovaně, vždy použiji tu nejsilnější. Takže vlastně koupím jednu a ostatní sloty jen na nějaké posílení. Z jednoho pohledu ok, budu si kupovat různé posílení, z druhého pohledu, mlátím celý boj, 2-4x pořád tou samou zbraní, jen s jiným bonusem či posílením... rozdíly mezi zbraněmi úplně minimální, protože budu pak používat jen tu jednu stále dokola... :(
Uvidíme, ještě si projdu možnosti, díky. :-)
___________________________
/-Autor hry Legendy země Euthie-\

23.7.2018 23:28:43

Rozhovor s autorem
http://www.pribram.cz/clanek/mladik-z-jincu-vymyslel-stolni-hru-ktera-miri-na-svetovy-trh/11062/

1.8.2018 11:45:54

Vybíráme z Bazaru

Ptačí říše
Ptačí říše
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas