Labyrinth: The War on Terror

xxxxxxxxxo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Labyrinth: The War on Terror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Volko Ruhnke
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Konzultace překladu

Trošku jsem si od HISu odskočil k Pekischemu ke spolupráci na překladu a tak jsem založil tohle vlákno ke konzultaci pojmů téhle konkrétní hry.
18.4.2011 11:05:56

kren
no v tomto mém posledním konkrétním případu šlo spíš o to, aby to pochopil já :) Nebyl problém s překladem jako takovým. Ale jinak v tom, co píšeš s tebou naprosto souhlasím....

21.2.2012 14:35:57

to all
... jinak pro všechny, kteří čekají na překlad mám dobrou zprávu. Pravidla i Manuál (Playbook) už jsou hotoví - přeložil jsem a Křen vsadil do grafiky. Nyní dodělávám překlad karet (dva tři dny) a dostane je ke grafickému zpracování zase Křen. Jak bude mít hotovo, vyvěsíme na Zatrolenkách... :)

21.2.2012 14:44:17

ad překlad
Vzhledem k mému časovému zaneprázdnění bych trošku brzdil s nadšením ohledně zpracovním karet. Zatím jsem je kvůli obrázkům ještě ani nenaskenoval. Co jsem do toho udělal, tak je zatím jen rub karet ve vektorech - podařilo se mi celkem slušně zvektorizovat toho zeleného mariňáka ;). Taky už jsem našel ve vektorech ten islámský symbol půlměsíce a hvězdy a dělám na tom americkém znaku a podkladu pro OP karet.

Nicméně Pravidla a Playbook jsou hotové a je teď na zvážení jestli by to Pekische neměl uveřejnit zatím bez těch karet a karty by se nahrály později.

21.2.2012 14:51:06

křen
... já ti věřím a se zveřejněním počkám na tebe a na karty v grafice. Pravidla bez karet jsou poloviční. Vím, že to dáš ;)

21.2.2012 14:55:23

karta Hizballáh
Nemůžu rozklíčovat kartu Hizballáh. "Remove a cell from a Shia-Mix country within 3 countries of Lebanon." Prosím o radu... :)

23.2.2012 14:19:15

to Pekische
No já teda hru ještě nehrál, ale přeložil bych to tak, že máš odstranit buňku z "Shia-Mix" země, která se nenachází dál než tři země od Libanonu.

23.2.2012 14:24:53

Pekische
Potvrzuji co říká kren.

23.2.2012 14:30:11

to kren, parxel
jo ták.... díky!

23.2.2012 14:51:09

Kashmir to Islamabad´s back burner
Nerozumím podtitulku karty č. 36 - Indicko-pákistánské rozhovory: Kashmir to Islamabad´s back burner. Napadá vás něco?

26.2.2012 18:50:09

back burner
Je idiom, kterej má zhruba takovej význam, že odkládáš nějakou věc do pozadí kvůli jiné, důležitější záležitosti. (Doslova je to myslim odvozeno z toho, když vaříš na sporáku a něco dáš na zadní hořák, aby si mohl něco dalšího dělat na tom předním :-)) V tomhle konkrétním případě to bude něco ve smyslu, že Islamabad (tedy pakistánská vláda) upozadila tlak jihadistů v Kašmíru do pozadí a usedla k jednání s Indií. Usuzuju i z vysvětlivky ke kartě v playbooku. Ale neznám přesné politické pozadí té události, takže toť vše, kolik jsem schopen vydedukovat. Jak to přeložit a vměstnat do podtitulu ti neporadím, ale snad to aspoň trochu pomůže.

26.2.2012 19:42:42

to halbarad
Pomohlo perfektně. Dík!

26.2.2012 19:59:53

Předklad pravidel a playboohu HOTOV!
Hotový překlad pravidel a playbooku jsem včera večer odeslal Caulymu. Tak počítám, že se tu brzy objeví....

5.3.2012 12:07:46

je to tu!
Tak překlady už visí. Můžete stahovat :) Doufám, že překlad mnoha lidem pomůže, aby si hru zahráli. Budu rád za všechny vaše připomínky k překladům, které pište pod konkrétní soubory... a brzy se objeví i překlad karet....

5.3.2012 16:04:11

Pekische
Děkujeme :-)

5.3.2012 16:06:31

ad překlad karet
... a brzy se objeví i překlad karet ....
No to musím Pekischeho trošku poopravit. Překlad karet Pekische už udělal a teď to bohužel visí na mě na grafickém zpracování, takže pokud budete někoho uhánět, tak ne Pekischeho, protože ten svůj obrovský díl práce už udělal ale uhánějte mne.

5.3.2012 16:26:45

překlad karet bez grafiky
Křen je plně vytížen, a tak se mu zatím nedaří dát překlad karet do grafiky. Protože na karty už někteří hráči netrpělivě čekají, uploadnul jsem tedy zatím překlady karet v pracovní verzi jen v pdf bez grafiky, aby to mohli hráči už rozjet... ;)

3.6.2012 13:57:33

hoši, děkujeme!
:-)

3.6.2012 14:09:04

to všichni
Vedu to v patrnosti, ale fakt se mi toho nakupilo hodně. Přednost mají věci, co dělám pro některá vydavatelství, kde je nutné dodržet termíny kvůli termínu vydání nebo prodeje her.
Pak bych rád dorazil rozdělané karty do BSG. Takže dělat to budu, ale fakt nejsem schopný slíbit termín.

3.6.2012 14:40:39

neusnou
karty v grafice? :-)

23.9.2012 18:26:38

Vybíráme z Bazaru

Pirátské kostky
Pirátské kostky
Akt. cena: 185 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas