Hannibal & Hamilkar

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Hannibal & Hamilkar - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Asyncron Games
Cranio Creations
Ediciones MasQueOca
Feuerland Spiele
PHALANX
Autoři: Jaro Andruszkiewicz
Mark Simonitch
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání ?

Jelikož je šance na české vydání tohoto herního skvostu tak čtěte a pište :-)
9.8.2018 23:40:38 | Upraveno autorem (porovnej)

@brblo  Jde o tutorialy, puvodni verze udajne nebyla pouzitelna. Ale H&H jde v pohode naucit z pravidel…

22.6.2022 19:56:27

Prosím vás pěkně, mám svou kopii od FiTB stále ve fólii a řeším bonusové generály spolu s upgrade packem, což mělo být podle Davida součástí (z diskuze níže). Mám jen základní krabici…Nedostal jsem to nebo je toto uvnitř krabice? Díky moc za info a případně se omlouvám za zmatky, pokud je vše ještě nějak jinak.

31.7.2022 06:10:24

Generálové jsou dvě krabičky bokem.

31.7.2022 07:26:22

@Nathanael …Hmm :/…každopádně moc dík.

31.7.2022 07:30:50

záleží, kde jsi objednával, FiTB ty generály měli k předprodeji, ale teď je umožňujqí koupit zvlášť, některé eshopy dostali asi pak krabic s generálama…

31.7.2022 07:39:42

Ne ne, já to mám spolu se Successors přímo přes KS (doručeno zvlášť)…hra mi leží ještě v původní přepravní krabici v jiným bytě, tak to nemůžu říci s jistotou, ale mám pocit, že balení ani nebylo tak velký, aby tam mohly být krabičky zvlášť, což by bylo podivný. Faktem ale je, že jsem byl delší dobu nemocný, vůbec to neřešil a můžu se mýlit. Jedině, že bych byl takový trdlo, že bych ty krabičky přehlédl…doufám, že tak zlé to se mnou ještě není :). Ověřím si to…zatím opravdu moc díky. 

31.7.2022 08:00:57

IN

Dorucovaci krabice byla natolik velka, ze se tam obe rozsireni vesla. Balili jsme je tak. Pokud by tam nebyly (stat se to samozrejme muze), napis a doposleme.

----------------------
Majitel liščí krabice

31.7.2022 08:12:04

@IN …díky Davide. Ověřím…

31.7.2022 08:15:36

@IN Český upgrade pack (karty/manuál) je pořád reálný?

13.9.2022 08:54:54

IN

Pokud má někdo zájem o upgrade pack pro Hannibala (všechny karty, pravidla, scénáře, herní deska), prosím o email na info@foxinthebox.cz. Máme jich omezené množství a jako produkt na web jsme je ani nezařazovali a nabízíme na vyžádání.

----------------------
Majitel liščí krabice

13.9.2022 09:22:24

Vybíráme z Bazaru

Tawantinsuyu EN
Tawantinsuyu EN
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas