Hannibal & Hamilkar

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Hannibal & Hamilkar - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Asyncron Games
Cranio Creations
Ediciones MasQueOca
Feuerland Spiele
PHALANX
Autoři: Jaro Andruszkiewicz
Mark Simonitch
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání ?

Jelikož je šance na české vydání tohoto herního skvostu tak čtěte a pište :-)
9.8.2018 23:40:38 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

re
Ještě doplním aby to bylo jasné, česká edice bude s novými komponentami - tedy hlubší krabice, lepší kostky, přepsaná pravidla (změny oproti první anglické edici z roku 2018).
----------------------
Majitel liščí krabice

10.3.2020 16:29:17

PM
I když mám teď trošku jiné starosti(60mil. lidí v karanténě), tak toto se nedalo neobjednat.

10.3.2020 17:08:36

dodani
a dôjde to potom spolu so successors?

10.3.2020 18:01:02

IN

dodani
Ano je to tak... nevim do jake miry se promitne koronavirus a stop vyroby v Cine do terminu (tisk se dela v Polsku, ale miniatury se vyrabi v Cine).
----------------------
Majitel liščí krabice

10.3.2020 18:16:18

Díky moc!
Tak to je paráda, hned jsem to tam hodil do pledge managera a těším se jak malej Jarda.

10.3.2020 18:25:57

CZ pack
je šance že bude že bude možno dokoupit CZ pack pro majitele ENG verze?

10.3.2020 18:58:00

dakujeme :)
Davide dakujeme,
o Successors sice zaujem nemame vobec, ale v tom pledge manageri ide objednat iba samostatny H&H v ceskom vydani a tak uz je aj zajednany... :)

10.3.2020 19:09:58

Chjo
Uz nikdy nepodporim cizojazycnej kickstarter! Pak to dopada tak, ze clovek ma sice prvni edici, ale chvili na to dojde k vylepseni materialu, prepisovani pravidel a navic v cestine. Tezko se pak ty prvni edice zbavit. S*** na to, fakt...
Tem, co hru jeste nemaji, to ale preju.

10.3.2020 19:23:36

IN

Havelock
Ja vím, promin... vis, ja podporil take prvni edici na KS a kdyz jsem ji hral doma, tak jsem si vzdy rikal, jaka by to byla parada mit to v CZ.... az kampan na Successors ukazala, ze to mozne je. Jinak jsem to netusil.
Pokusim se udelat navic par karet a pravidel a nabidnout jako upgrade.
----------------------
Majitel liščí krabice

10.3.2020 19:38:00

IN - super
pokud to vyjde tak to bude super, protože mám také první KS edici

10.3.2020 19:49:19

Prvni edice
Predpokladam, ze to Havelock nemyslel proti Lisce, ale obecne proti KS. Vzdyt kolik her uz takto vyslo v edicich 1.5, 2.0, Deluxe, Anniversary apod. Konkretne Monolith nebo SMG jsou v tomto experti, ale je toho vic - hry od Lacerdy napr. Backeri nasypou penize za nedostatecne produkcne nebo pravidlove odladeny projekt a za rok hru mohou vyhodit, protoze je kvuli nove edici neprodejna. Napr. pro me je to doslova peklo, protoze az na Study in Emerald, London a par dalsich vyjimek POTREBUJI mit vsechno aktualni. A pak uz ani nehrajes nove hry, jen aktualizujes svoji sbirku.
KS mel umoznit malym vyvojarum plnit si svoje sny, ne zavedenym vydavatelum namastit si kapsy jiz pri vyvoji, kdy testery se stavaji sami backeri. Ale zjevne tento business model funguje. Sorry za OT.
Lokalizace H&H je vsak naprosta pecka a diky moc za to!

10.3.2020 19:49:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Platba
Kdy se má pledge manager uzavírat a kdy se mají strhávat peníze? Já jen, že mám nastaven limit na platbu kartou výrazně nižsí, než co jsem naobjednával...

10.3.2020 22:59:15

@Kubis
PM by měl jet do konce března. Předpokládám, že jakmile se uzavře, strhnou se ti peníze z karty. Tedy za předpokladu, že si do té doby zvýšíš limity :)

11.3.2020 00:08:32

saiwer
Amen, brother.
Skutečně jsem to nemyslel proti Lišce ani náhodou. Jen jsem si tak povzteskl, nevěda, že je něco takového vůbec kdy možného. Kdyby se povedlo udělat CZ upgrade kit, byl bych šťastný malý koblížek a za to předem, Davide, velké díky už jen, že to zvažuješ! :)

11.3.2020 00:22:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Pledge
Caute mam v pledgemanazeri navolene len krabicu successors cesku a nic viacej,
ako si tam mozem prihodit este hannibala k tomu?

respektive akosa teraz dostanem do svojeho pledge manazera aby som si to tam pridal?

15.3.2020 19:32:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Lucas
Do PM se dostaneš s pomocí linku, který ti přišel na email ve věci Successors. Pokud ho (už) nemáš, jdi na https://successors.backerkit.com/, kde si ho necháš znova vygenerovat a zaslat (měl by ti přijít na email použitý při registraci tvého KS účtu).

V PM potom můžeš znovu otevřít už jinak zamčenou skladbu objednávky/add-onů. Mezi nimi je nově i česká verze Hannibala.

15.3.2020 23:26:12

Objednano
Kurde je treba setrit a neutracet ta hry :).

16.3.2020 12:42:04

pledge
takto to mam celkovo navolene a potom som dal plce the order, dobre to mam? :

PLEDGE ITEMS
QTY ITEM
1 Helepolis Siege Engine
1 Successors - Czech Edition
1 Usurper's Ring
ADD-ON ITEMS
QTY ITEM PRICE
1 Hannibal and Hamilcar Golden Geek České Vydání £68.00

je ešte moznost niekde si to nejako skontrolovať či mi to tam pomenili?
celkovo mi pisu ze budem platit 80 libier

16.3.2020 18:45:14

Lucas

Mě to přijde Ok, je v tom ještě 2x poštovné.

16.3.2020 20:44:11

Lucas
Mam to taky tak, akorat za 78 liber (asi rozdil na postovně do SK).

Jeste mi to nabizelo moznost zmenit cely pledge na 130 liber (succ + hannibal), ale to mi prislo divne kdyz uz jsem 65 liber za succesors platil.

Tal jsem to udelal takto jako addon (snad je to spravne :) )

16.3.2020 20:44:44

pledge
a viem si to aj niekde dodatocne prekontrolovat ci mi to pomenilo? nerad by som bol v aprili nemilo prekvapeny :D

........ aha uz vidim, volaco mi poslali na MAIL :)

16.3.2020 20:59:19 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

CZ pledge
Jen pro upresneni (protoze se na to sem tam nekdo zepta) soucasti CZ pledge je i upgrade pack (neni potreba objednavat) a bonusovi generalove (take neni potreba dokupovat).
----------------------
Majitel liščí krabice

11.4.2020 16:15:17

CZ pledge
Bude hra v klasickém obchodě stejná nebo je na KS nějaký obsah navíc? Díky

11.4.2020 23:03:24

kickstarter vs klasický prodej
pochopil jsem, že ti dva generálové jsou součást kickstarteru v ceně, kdežto potom bude možné mít ty generály za úplatu. Stejně tak bude rozdíl mezi cenou kickstarteru (bude nižší), než potom klasický nákup

11.4.2020 23:17:10

kickstarter vs klasický prodej
A ta cena bude na KS menší i včetně poštovného? To je totiž docela vysoká částka.

12.4.2020 12:35:51

Vybíráme z Bazaru

Vinohrad + kovové mince
Vinohrad + kovové mince
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas