Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound/Kickstarter

UPDATE: Euthia se vrací ve spolupráci se Steamforged games (tvůrci např. Dark souls board game). Kampaň 5. srpna na Kickstarteru úspěšně skončila.

@CzechWin Připravil článek Euthia Resurrected s podrobnými informacemi, který by vám neměl uniknout. Doporučuji hlavně pro ty, kteří mají potíže s updaty v aj, nalezte zde všechny důležité informace. Článek je průběžně aktualizován. 

Více informací o spolupráci Diea Games a SFG na blogu SFG.

 

Na Gamefoundu probíhala kampaň na dotisk a rozšíření Euthie. Kampaň byla nakonec zrušena.

Komentář krátce po ukončení kampaně na JOUOB.castu.

The King of Average tomu také věnoval část svého času. Pro ty, kteří umí anglicky celkem hezky popsal, jak ta situace ohledně crowdfundigu může vypadat. 

 

5.2.2022 13:14:26 | Upraveno autorem (porovnej)

@černý vlk No to právě že ne, all-in v angličtině je 336+50=386 liber. Pokud chci základ v aj a rozšíření v čj+všechno ostatní co je v all-in, tak to vychází na 152+143+84+(74 poštovné) = 453 liber, čili je to min 2000 Kč rozdíl, ne 20 Euro.

 

23.9.2022 19:06:17

@czechImenhotep No, nevím, ale all in se skládá ze základu (150) a pak za 180 a je tam vše, ne? 

23.9.2022 19:18:58

@černý vlk ALL-in je základ,expanze a deluxe.Misto expanze je o pár liber výhodnější vzít returning backer.No a pak se dostaneš na níže zmiňovanou částku. 

23.9.2022 19:53:21

@UmmA tak jsem to vyházel, dal jsem znovu, a nyní mi to ukazuje 33liber nebo kolik. možná tam zůstal zůstatek po mých zkoušení, a nepřepočetlo. i tak je to poštovné dost…ale co už, že? :D

23.9.2022 21:22:36

Po zaplateni mi zostalo 61 libier kredit prepadnu mi ? alebo mam este dokupit nejake add-ony a potom ich predat. 

24.9.2022 00:11:20

@černý vlk Ještě vydrž psal jsem do chatu KS kampaně, jestli by tam tu možnost české core, anglické expanze nepřihodili. Podle mně by jim v tom nic bránit nemělo.

24.9.2022 09:43:28

@Matulo propadnou.

24.9.2022 09:59:36

@SwamRazer mam podobny problem jako @Troll_Ronie  nepropsal se mi pledge z kickstarteru. Jen kredity 143 liber za Returning Backer Pledge. Ted si ho muzu sice pridat, ale Necromancer kit je mimo za 13 liber. V Returning Backer Pledgi je pak uvedeno toto:

🎁Printed Dwurt Die (Live Kickstarter backers only)

🎁New Trade & Scenario Board (Live Kickstarter backers only)

🎁Necromancer Hero Kit (Live Kickstarter backers only)

Znamena to, ze si nemusim znova pridavat Necromancera a staci si dat jen Returning Backer Pledge a vse, co je oznaceno "Live Kickstarter backers only" dostanu?

24.9.2022 11:24:33

Pokud u pledge mate ikonky darek-lebka-darek, mate necromancer zahrnuto a vi se o vas ze to mate dostat. Samostatne neprihazovat.

24.9.2022 13:21:53

@Corvus  prima, diky, to tam mam. 

24.9.2022 18:59:10

Euthia ALL-IN lze nyni vybrat s kombinaci core ENG + rozsireni CZE :)))

Jupi

26.9.2022 18:01:45

Když už mám all in anglicky, nelze asi změnit, že?

26.9.2022 18:06:11

Ahoj všem,

omlouvám se za SFG, ale udělali chybu, která je nyní jak píše @Corvus opravena. Je tedy možné si vybrat All-in Pledge v kombo variantě EN Core hra a CS Nové Expanze.

Pokud máte problémy s vaším Pledge či Gamefoundem nebo Vám tam chybí dárek nebo něco podobného, prosím obracejte se na SFG podporu. (https://support.steamforged.com/hc/en-us)
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

26.9.2022 18:24:31

Nešlo by změnit jazyk i u těch, kteří před pár dny hodili all in anglicky? Možnost upravovat pledge bych uvítal, ale bohužel nejde.

26.9.2022 18:37:39

Jak to bude s nekromantem? Dostanou všichni backeři v angličtině, nebo se bude brát ohled na podobu objednávky v PM? Já že v PM jsem výběr jazyka pro bonusy neměl, ale když si nekromanta hodím samostatně, tak výběr mám. Já vím, blbost, ale když mám Euthii komplet v CZ, tak by moje OCD dostávalo těžce zabrat :D

 

edit: ještě jedna věc, jaké kostky bude mít nekromant a Eltrea? Custom nebo obyč?

26.9.2022 18:58:38 | Upraveno autorem (porovnej)

@SwamRazer Ahoj, co tím myslíš, že chybí dárek nebo něco podobného? To jsou ty bonusy z Kickstarteru? Jak poznám, že je mám? 

Jsem podporovatel z kampaně a jediné co jsem našel, že pokuď tam mám ty lebky, tak dostanu co jsem si v kampani naklikal. 

 

26.9.2022 21:33:58

@černý vlk napiš steamforged games, ať ti PM ještě odemknou. Buď přes zprávu skrz KS nebo na jejich support.

27.9.2022 00:05:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Nakonec jsem vzal all-in anglicky a k tomu rozšíření česky (returning backer pledge). Jestli seženu Českou verzi z bazaru, prodám anglický core i rozšíření z all-in. Problém je, že jen ta expanze vyjde na 5000 (s poštovným). SNad to bude kulervoucí hra, aby to tu pak někdo koupil :)

27.9.2022 09:50:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevíte někdo, jak je to s novou Dwurt Die a tím novým boardem u Late Pledge? V průběhu KS kampaně to bylo zdarma, ale na Gamefoundu o tom není ani slovo. Dík

27.9.2022 12:07:29

Z Fedexu mi přišla SMS o doručování balíku od společnosti JIAXING CN. Předpokládám, že to jsou náhradní mince z 1. kampaně. Každopádně po mě chtějí email k zaslání instrukcí pro celní odbavení. To po mě vážně budou chtít zaplatit clo? Přišli už někomu nové mince?

4.10.2022 14:43:39

@kkkk01 resi se to na discordu Diea games…
kopiruju zpravy od Markety:

Včera se mě na to také někdo ptal na Facebooku, takže jsem na vás už připravená. 

Takovéto celní dispozice se vyplňují vždy při doručení balíku ze třetí země a nutně to neznamená, že budete platit nějaké clo. Předpokládám, že vám přišli stejné otázky, viz obrázek. Odpovědi jsou v takovém případě: 1. Ano 2. Náhradní kovové mince do deskové hry (za původní poničené), nic jsem za ně neplatil/a 3. V příloze emailu od FedExu vám měl přijít doklad, kde je uvedené, že balíček má hodnotu $1. Pro jistotu to zkontrolujte, ale v takovém případě můžete napsat, že souhlasíte a clo by se snad nemělo platit žádné. Nemá to celní hodnotu (resp. ten $1). V tom 2. bodu jim to klidně víc rozepište, ale není to nutné. Dopravu určitě platit nebudete, to platí fabrika, ze které mince přímo jdou. Přes nás to už vůbec nešlo, jen jsme poskytli fabrice adresy a náklady s výrobou a dopravou šly za nimi. Nicméně to clo za příchozí balíček ze třetí země se standardně platí dle zákonů. S tím nemůže odesílatel nic moc dělat. Jen se to odvíjí dle hodnoty, která je v tomto případě zanedbatelná.
— 
Tak se ke mně už od dalších lidí dostalo, že ten přiložený dokument je jen přepravní list a to prý k proclení nestačí. Řeším to už přímo s fabrikou - slíbili mi, že zavolají do té přepravní společnosti, která jim to zajišťuje. Prý jim ale faktury poskytli. Dám vědět, jakmile budu mít nějaké nové informace.
 

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

4.10.2022 15:15:38

Kurier dosiel vcera a ze sa nic neplati. Dnes volali z tej firmy ze mam zaplatit clo 6eur… takze tak

12.10.2022 13:46:03

Ahoj lidi, jaké máte poštovné za Euthia resurrected? Mně tam za Returning pledge místo očekávaných 16 EUR skáče 33 GBP, máte to taky tak? To je víc než mělo být pro all in.

 

Jsem blbě koukal, 33GBP je správně. To v té zrušené kampani to bylo za polovic.

14.10.2022 15:36:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevíte jestli jsou už k dipozici pravidla k rozšíření? 

8.11.2022 09:37:39

@bounty Nejsou, a tipnul bych si, že ještě chvíli nebudou. Hádám, že na rozšíření se stále pracuje, aby fungovalo bezvadně, a na pravidlech se bude dělat až vše bude doladěné.

8.11.2022 14:57:09

Vybíráme z Bazaru

Fallout inserty Feldherr na základ a rozšíření
Fallout inserty Feldherr na základ a rozšíření
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas