Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound/Kickstarter

UPDATE: Euthia se vrací ve spolupráci se Steamforged games (tvůrci např. Dark souls board game). Kampaň 5. srpna na Kickstarteru úspěšně skončila.

@CzechWin Připravil článek Euthia Resurrected s podrobnými informacemi, který by vám neměl uniknout. Doporučuji hlavně pro ty, kteří mají potíže s updaty v aj, nalezte zde všechny důležité informace. Článek je průběžně aktualizován. 

Více informací o spolupráci Diea Games a SFG na blogu SFG.

 

Na Gamefoundu probíhala kampaň na dotisk a rozšíření Euthie. Kampaň byla nakonec zrušena.

Komentář krátce po ukončení kampaně na JOUOB.castu.

The King of Average tomu také věnoval část svého času. Pro ty, kteří umí anglicky celkem hezky popsal, jak ta situace ohledně crowdfundigu může vypadat. 

 

5.2.2022 13:14:26 | Upraveno autorem (porovnej)

@Derecho Tak tohle je slovo od slova i můj případ - do jazykového mixu bych nešel, ale komplet vytuněná CZ, kterou budeme mít, byla úplně jasná. TÝME, DÍKY ZA CZ EXPANZI! Ad cena - pro returning backery to nijak vstřícné nebylo, ale osobně bych do toho šel kvůli výše uvedenému, a to i kdyby to bylo posazené ještě výš. A je to přesně tak, jak píšeš - snad to aspoň trochu vyváží ztrátu z první kampaně.

Jinak já už teď řeším jen ty elementály. Fakt nevím, jestli je přihodit nebo ne. Mám to rád komplet, ale nechce se mi vyhazovat staré pro nové, a vlastně ještě úplně nevím, co je lepší - jestli mít elementály sladěné nebo jestli ty corruption mít záměrně odlišné. Staré do bazaru dávat nebudu, ale kdyžtak napište, pokud by je někdo z vás v prosinci 23 případně chtěl, já to zatím promyslím :)

6.8.2022 07:28:01

@czechImenhotep Jo, všechno to je pravda. Třeba hned ode mne to bude možná ještě 40 za elementály ;) Komentoval jsem čistě nominál v měně projektu.

6.8.2022 07:37:32

@Kadylek  Pujdou elementalove koupit extra ti noví? Pokud jo tak to asi vezmu taky 😀. Jinak teď asi musím hlídat, abych nepropasnul výběr lokalizace, to bych byl nasr** :-) 

6.8.2022 08:42:59

@Derecho ano, elementalove muzou byt porizeni jako add-on za 34 GBP

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

6.8.2022 09:51:21

Mně se taky nechtělo nejdřív znova kupovat rozšíření s elementály, když jsem si ho už jednou kupoval navíc. Ale pak jsem si přečetl v diskusi kampaně tu klíčovou větu: “Vždyť 95% ceny toho rozšíření dělají ty nové figurky, tak o co jde.” - tak na to tak nahlížím a už mám add-on v pledge.

A že jsem je už jednou kupoval? Ano, za tu cenu mám, že už je můžeme skoro rok hrát a další rok a půl budeme. Ty scénáře v nich jsou totiž skvělé a hlavně perfektně doplňují základní sadu scénářů, kde je málo scénářů pro kratší dobu hraní. Takže se to vyplatí po všech stránkách a jsme spokojení :)

6.8.2022 12:05:10

V květnu by to 2 miliony byly,dolar je ted extrémně silný.Pro Američany ta hra výrazně zlevnila.

6.8.2022 13:24:10

@Oskar999 Kdy se to bude dát objednat ty elementály? A.co výběr lokalizace. Nechtěl bych to promeškat.

6.8.2022 15:37:39 | Upraveno autorem (porovnej)

vse az se otevre pledge manager

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

6.8.2022 15:46:25

@Jeff Na stránkách SFG je momentálně možnost late pledge. Sice je tam jenom all in a core, ale hádám, že v pledge manageru by to mělo jít změnit na returning backer pledge.

6.8.2022 18:24:45

@Kamen42  je tam i late pledge jen zakladu
https://steamforged.com/products/late-core-game-pledge-euthia-resurrected

edit: …. aaa to si psal i ty, sorry za duplicitni info

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

7.8.2022 09:15:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, co se týká Late Pledge, právě se na to ptám SFG proč tam nemají i rozšíření v té nabídce, tak uvidíme, co z nich dostanu a zda se mi povede je donutit to tam přidat. :-D Nedává mi totiž moc smysl, že najednou nabízí jen Core nebo All-in…

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

8.8.2022 09:51:12

Ok, tak to bylo rychlé. Když si v Late Pledge vyberete na stránkách SFG Core game nebo All-in: 
https://steamforged.com/products/late-core-game-pledge-euthia-resurrected
tak v Pledge Manageru si normálně budete moci vybrat vše co bylo na Kickstarteru. :-) Jen pozor, když by jste si vybrali All-in za těch 415 USD, tak v Pledge Manageru pak budete mít kredit 415 USD, takže pokud budete chtít jen rozšíření, tak berte na odkazu co jsem posílal jen tu Core hru za 180 USD. :-)

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

8.8.2022 10:01:35

@SwamRazer ted jsem objednal ze stránek, avšak prisel mi e-mail ze to budou posílat, psal jsem jim raději e-mail ze potřebuji pozvat do Pm a vybrat si pouze rozšíření, nerad bych aby mi došla hra v eng kterou už mám v CZ :-D. Udelal jsem neco špatně?

Jeff

8.8.2022 11:32:07

Me přišel e-mail ze zboží je jiz na cestě, jejich tel číslo nefunguje a na e-mail neodpovidaji. 

Jeff

8.8.2022 15:07:23

Mají tam očividně nastavený špatný automatický email, protože zboží nemůže být na cestě ani na skladě ani blízko doručení. Aktuálně nemají od nás ani data na výrobu, natož hotové hry. :-) Není třeba se bát do PM všechny pak pozvou. 

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

8.8.2022 18:36:34

@Jeff Ale to je správně, zboží vlastně je na cestě, jenom že dorazí až nějak koncem příštího roku :) 

8.8.2022 18:51:15

Dobře diky. Jen jsem se lekl ze bych mel 2x tu samou euthii akorát ze druhou v eng. Dík moc borci :-)

Jeff

8.8.2022 19:09:11

Zdravím, asi budu mít hodně hloupou otázku, ale já se v těch "pledgích" a kickstartrech vůbec nevyznám. Když bych chtěl základní hru v češtině, je to ještě možný? Někdo mi tvrdil, že česky už to nejde. Případně kdybych k tomu chtěl i nějaká ta rozšíření česky? Díky moc za odpověď. Na stránce steamforged to na mě nepůsobí jako že tam někde jde dát češtinu. :/

18.8.2022 19:54:53

@slizrs Základ česky mít nemůžeš, jen z druhé ruky. Rozšíření česky lze.

18.8.2022 20:05:21

@SwamRazer Takže jestli to dobře chápu, musím na KS koupit Core a zaplatit. Pak si otevřu Pledge kde to změním jen na rozšíření? díky za info

5.9.2022 09:41:48

Přesně tak @Club162 :)

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

7.9.2022 23:19:16

Nevím jestli si vzpomínám dobře, ale matně si pamatuji, že v některém rozhovoru ohledně nového rozšíření Euthii bylo zmíněno, že zkoušeli simultání tahy pro zkrácení herní doby. Neví někdo, jak to dopadlo? Jestli to bude součást nového rozšíření ? Nebo to půjde hrát již dnes se stávající verzí ? Nebo jsem měl slyšiny ? :-)

9.9.2022 18:31:22

@alladjex mi odpovídal na KS, že nadhodí na schůzce designérů hry problematiku co dělat mimo svůj tah (krom hraní za potvoru). Ale předpokládám, že tahle brzo nebudou mít ještě otestovaného nic konkrétního - obzvlášť pokud by to mělo být něco tak komplikovaného jako hraní naráz…

Zatím si užívejme chrliče, netopýra a lukostřelce :) Viz update.

Nádherná grafika v kombinaci s mrazením v zádech při pohledu na samoléčícího se netopýra - prý jen taková jedničková potvůrka… Jak bude asi vypadat vylepšená vážka?! :)

9.9.2022 23:58:23

Ahoj, nevite nekdo kdy se bude otevirat pledge manager? :) 

13.9.2022 08:19:27

Ahoj, myslím, že tam někde zaznělo konec září…

13.9.2022 08:47:19

Vybíráme z Bazaru

Splito
Splito
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas