Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound/Kickstarter

UPDATE: Euthia se vrací ve spolupráci se Steamforged games (tvůrci např. Dark souls board game). Kampaň 5. srpna na Kickstarteru úspěšně skončila.

@CzechWin Připravil článek Euthia Resurrected s podrobnými informacemi, který by vám neměl uniknout. Doporučuji hlavně pro ty, kteří mají potíže s updaty v aj, nalezte zde všechny důležité informace. Článek je průběžně aktualizován. 

Více informací o spolupráci Diea Games a SFG na blogu SFG.

 

Na Gamefoundu probíhala kampaň na dotisk a rozšíření Euthie. Kampaň byla nakonec zrušena.

Komentář krátce po ukončení kampaně na JOUOB.castu.

The King of Average tomu také věnoval část svého času. Pro ty, kteří umí anglicky celkem hezky popsal, jak ta situace ohledně crowdfundigu může vypadat. 

 

5.2.2022 13:14:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdravím,  mám takový problém: na začátku kampaně jsem si zaškrtla na KS Returning Backer Pledge za 143£ a Dragonslayer Towers Expansion  za 59£. A teď koukám, že v tom pledge manageru to rozšíření Returning Backer Pledge zahrnuje již Dragonslayer Towers Expansion (insert). Otázka zní tedy, zda se mi vrátí těch 59£? Resp. po odečtení dopravy 33£ to vychází na 26£? Děkuji. 

22.9.2022 19:03:28

@Paris Podle mě tam mají jen chybku v popisu a budeš to rozšíření muset dokoupit.

22.9.2022 19:29:28

trošku se v těch posledních emailech ztrácím. přijde jeden email z kickstarteru, že mi přijde jeden ještě z Gamefoundu, kde si nastavím dopravu a svůj slib. ten vzápětí dojde, já potvrdím svou objednávku, a nic víc. žádná doprava, nic.

a taky mi není jasné, proč musím jednou na kickstarter, a jednou na gamefound.

dodám, že anglicky moc neumím, a musím používat překladač.

22.9.2022 20:27:11

@SwamRazer Pledge manager je nahozen. Backoval jsem v kampani returning backer pledge. Udělalo mi to z toho kredit 143 libry. Chci vzít all-in, ale nenabízí mi to možnost základ v aj expanze v čj, jen celé v aj. Uniklo mi něco?

22.9.2022 21:13:21

@zechImenhotep jo s tim rozdelenim cz / aj to asi zas byly kecy.  bud oddelit core eng a returned cze a nebo vse eng. 

22.9.2022 21:36:01

Nemělo by být all in rozepsáno na jednotlivé položky a u každé položky na výběr jazyka? U jiných her to tak šlo. Chtěl jsem anglicky základní hru a česky rozšíření.

22.9.2022 22:23:09

tak celkom chaoticke kampan na KS pledge GF no ja neviem. a teda to postovne je teda riadna morda… :O normalne by som si za to uz kupil peknu hru v kamennom obchode…:D

22.9.2022 22:33:44

@Corvus  Třeba je to jen error a zapomněli na to, ptal jsem se na to během kampaně, dost bych se divil kdyby to nabízeli, když to nepůjde. To že neumožní  tam naházet každou expanzi v jiném jazyce to chápu.

22.9.2022 22:59:37 | Upraveno autorem (porovnej)

@Paris Ahoj, určitě je blbě ten popisek v pledge manageru. Dragonslayer Towers Expansion obsahuje až ten dražší bundle Returning Backer Dragonslayer Pledge za 189£ (ne ten za 143). Jestli chápu správně, tak teď máš v pledge manageru kredit 202£. Hoď si do košíku ten bundle za 189£, dostaneš v něm vše, co chceš a ušetříš / zbyde ti 13£. A za dopravu doplatíš jen 20£, protože ta u této objednávky vychází na 33£.

23.9.2022 00:10:23

@stubby Na GF je potřeba jít proto, že KS nemá žádné pořádné rozhraní, jak ty pledge zpracovat. Donedávna tam nešlo ani přidávat addony, neumí to DPH. Pro jednoduché kampaně to ještě jde, během kampaně tak člověk zaplatí poštovné, po kampani přijde zpráva, v odpovědi dáš adresu a hotovo.

GF funguje jako eshop-z kampaně tam máš svoji částku jako kredit, s tou si můžeš dělat, co chceš. Typicky si vybereš ten pledge z kampaně, přidáš co chceš navíc, vyplníš adresu a uhradíš, co ještě zbývá. Typicky poštovné. 

Pro složité kampaně jako Euthia to bez něčeho jako GF  nejde. 

23.9.2022 01:38:20 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kadylek Ahojky,  je to přesně jak píšeš,  vložila jsem tam 202£. To mi taky přišlo divné ty pledge 143£ a 189£ měli stejný popisek. Děkuji za objasnění. Beru za těch 189£. A zbytek půjde na dopravu 🙂. To víš je to můj teprve 2. KS, takže v tom nejsem ještě sběhlá 😀.

23.9.2022 06:42:25

Když rozdělím all in, abych mohl vzít rozšíření CZ, tak mi naroste cena o 20 euro (i poštovné je dražší)….Jak to řešíte vy? Asi nakonec půjdu do anglického all in a pravidla si stáhnu česká. Stejně na komponentech není moc textu.

Jen je to paradox, český autor a hra v angličtině.

23.9.2022 07:52:48

@černý vlk pokud nemas zaklad v CJ, tak neni duvod brat rozsireni v CJ, pokud ho nechces na prodej. Je to jak pises - na komponentach je minumum textu a drtiva toho, co se ma delat, vyplyva z ikonografie. Udelal bych to stejne, jak pises.

Paradox to neni, a bylo to vysvetlovano mockrat napr. jouobu - za vsim hledej zenu, ehm tedy cenu. Zaklad v CJ se nevyplati a naklady s tim spjate by byly ohromne, proto krachla prvni kampan.

23.9.2022 08:09:29

tak vám vychází doprava na 49liber? to je opravdu darda…nebo něco dělám blbě?

a ještě dotaz..poštovné budu platit z jiné karty, než jsem zadával příslib. je to možné nebo se ty peníze automaticky strhnou z původní karty?

23.9.2022 08:36:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Stubby Já měl poštovné za 33 liber (Returning Pledge) a při platbě jsem vyplňoval kartu znovu, takže předpokládám, že je jedno jakou tam zadáš..

23.9.2022 09:35:08

Jak dlouho to bude otevřené? V tom pledge manažeru? Chci si to pořádně rozmyslet. Výběr lokalizace je jasný :-) ale případné dokoupení + je tam i možnost jiných her od vydavatele SFG, které by mě snad také zajímaly… a z jedné výplaty to všechno asi nedám :D je toho totiž víc …

23.9.2022 10:23:27

@Derecho pisou ze nekolik mesicu. Daji vcas vedet az se bude blizit uzavreni.

23.9.2022 10:52:40

@Paris  No, hlavně ta chyba fakt může zmást. Jinak dobrá volba, taky beru to samé ;)

23.9.2022 11:10:24 | Upraveno autorem (porovnej)

@černý vlk Těžko se v češtině vydává hra, která je na výrobu dražší než Gloomhaven, v méně jak desetinovém nákladu.

23.9.2022 12:27:39

@stubby Předpokládám, že podle poštovného máš All-in. Takové poštovné bylo uvedeno na stránce kampaně, dokonce tam bylo 50 liber, tedy nic špatně neděláš. Na druhou starnu to bude nějakých 20kg hry. Kartu můžeš dát jakoukoli, jediné, co je spárované z KS, je tvůj email.

23.9.2022 12:33:54

@umma : all in nemám, ale mám return backer s dragonstower.  

23.9.2022 13:22:02

Nikdy jsem tohle nedělal a asi jsem lama. Ale jsem zmatenej. V invitation e-mail bylo, že po přihlášení na Gamefound se mi tam připíšou kredity v rozsahu, který jsem utratil na KS. To se stalo. Ale taky psali, že se mi tam automaticky propíše můj pledge, viz:

Your Kickstarter pledge level will be added to your cart by default. If
> this level of pledge contains everything you're interested in, simply go
> through the checkout

No, ale to se nestalo. A mám teď dilema, zda to nemůže být nějaká chyba - že mě to třeba “nepoznalo” a nedostanu necromance hero kit. Má někdo něco podobného / nevíte, jak to je? Stačí prostě přidat svůj Returning Dragonslayer + Elementály a spojí se to automaticky, abych dostal i necromancera? 

Díky

 

23.9.2022 17:12:28

@stubby Zkusil jsem si dát Returning Dragonslayer,poštovné 33liber. I když si naklikám nevýhodné returning a dragonslayer towers,tak mi to vychází na 36 liber.Jsi si jist,že nemáš v košíku něco navíc?

23.9.2022 17:37:24

@Troll_Ronie Mně to také automaticky z KS do košíku neskočilo. Jestli se ti připsaly kredity, tak nárok máš.

23.9.2022 17:41:24

@Kadylek  To máš tedy pravdu 😉. Hlavně pro ty,  co začínají s KS 😀. Mj. už to opravili 🙂. Objednáno, teď už stačí jen vyčkat na zásilku.

23.9.2022 18:30:35

Vybíráme z Bazaru

Extraliga All-Stars 1993–2023: Karetní hra
Extraliga All-Stars 1993–2023: Karetní hra
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas