Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 492x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Road to Legend (Co-op aplikace)

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2016/3/15/road-to-legend/

za pár týdnů se dočkáme appky, která bude suplovat overloda a přídá nové kooperativní kampaně do Descenta - v základu zdarma 4 questová úvodní, poté placené dodatečné kampaně.

Objevování mapy postupně po otevření dveří, monstra ovládaná aplikací, sledování vašich nákupů a skillů.. Vypadá to hodně dobře a popravdě mě Descent v Coop verzi bavil o nějaký ten řád výše než s lidským overlordem (pokud nás tedy nutně nebylo víc než 4, to jsem pak toho overlorda vzal do rukou)

Ještě do aplikace budete moci přidat všechna vaše nakoupená rozšíření a ta z toho pak bude vycházet (výběr všech dostupných monster do kampaní, itemy, hrdinové atd.)
18.3.2016 10:04:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Edison
Mě všechno funguje tak, jak má. Chyba bude asi na vašem přístroji. ;-)

29.1.2018 08:54:17

Meeshab
Že by v obou naráz začala apka aniž bych na ní sahnul zlobit? jdu zkusit stahnout na PC ...

29.1.2018 09:53:18

Edison
Stiahni si aktualizáciu...už by mala byť aj pre android s opravou zobrazovania tých znakov.

29.1.2018 12:35:44

ning
Jo super díky už to frčí, jen mi není jasné proč se neaktualizovala automaticky jako vždy.

30.1.2018 08:33:09

rozšíření
Zdravím, jak se při hraní s apkou projeví dokoupení rozšíření Labyrint zkázy (a samozřejmě další, aktuálně mě zajímá LZ :-) )? K dispozici v kampani budou noví hrdinové, apka mi bude generovat náhodně nové nepřátele, využiju nové karty. Jak je to ale s mapovými díly při hraní kampaně Kindred Fire? Bude je apka náhodně přidávat v jednotlivýych scénářich nebo jsou mapy pevně dané, tj jen z mapových dílu zádkladní hry? Projeví se změna i v rozehrané kampani?

11.10.2018 10:52:51

anfrene
Mapové díly využiješ spíš při vedlejších questech, které se mohou objevit na mapě Terrinothu. Ty vázané s nějakým rozšířením pak využívají jeho mapové díly. V hlavních questech kampaně mám pocit byla občas nějaká variace mapového dílu, kdy se použil z rozšíření ale nemyslím si že by to bylo nějak časté. V rozehrané kampani by se to asi projevit mělo, jakmile máš rozšíření zahrnuto ve své sbírce, tak by s ním měla začít hra pracovat.

11.10.2018 11:02:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Embers of Dread
Zdravím chce se zeptat jestli budete pokračovat v překladu i u nové kampaně https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/12/6/embers-of-dread/

9.12.2018 22:53:10

Embers of Dread
Zdar,

No jasně, překlad bude : ).


Rád bych se podělil o zkušenost, co se mi stalo při stažení nové verze RTL:

Po stažení jsem spustil hru. Nahrávala se nesmyslně dlouho, což bych ještě chápal. Menu bylo však špatně - tlačítka měla anglické názvy. Dal jsem load game - uloženým hrám chyběly popisky. Spustil jsem hru a opět nekonečné načítání (černá obrazovka s kurzorem). Po chvíli jsem to shodil přes Alt + F4. Zkusil jsem to spustit znovu. Načtení hry poměrně standard a v menu i celkově ve hře již bylo opět vše v pořádku!


Tím, že se otevřou změny v české lokalizaci, bude i možné opravit nějaké chyby. Můžete mi chyby reportovat třeba zprávou zde na foru (ideálně citací dotčené části, abych si to vyhledal v textu).

Šťastné a deskovkové!
Rask

14.12.2018 17:17:00

Původní scénáře?
Ahoj, aplikace obsahuje i původní scénáře z krabicové verze (a předělané tak, aby hráč nemusel hrát za overlorda), nebo tam jsou jen nové kooperativní scénáře ?

31.12.2018 13:54:24

MikeDundee
Ne, jsou to nové kampaně, na kooperativní hraní scénářů z krabice je tahle varianta z bgg https://boardgamegeek.com/filepage/104973/redjaks-automated-overlord-variant

31.12.2018 17:30:30

Aplikace - otázka

Kúpim Descent + rozšírenie. Aplikaci mam predbezne stiahnutu, pozrel som sa do kampane s goblinmi vyuka, je tam vyber hrdinov dalej, budeme dvaja hrat, Vyberám si 4 hrdinov? alebo ako to funguje, lebo je to tam oznacene pre 4. Kazdy ovláda dvoch? alebo stací dat že kazdy ovlada 1 a 1 a aplikacia prebera rolu pana zla to viem. alebo sa to hra systemom, Ja beriem 2 herov, kamarat 2 herov a aplikacia pan zla je?

6.3.2019 22:06:14

Renos
Stačí když si vezmete každej jednoho a vyberete si povolání. Nemusíte hrát každej za dva pokud nechcete :)

6.3.2019 22:49:12

Aplikácia
Aké kampane sú preložené k dnešnému dňu? Je možné hrať pomocou aplikácie aj nejaký samostatný scenár?

4.6.2019 13:47:02

pbch
Pokud vím, tak je přeloženo vše kromě poslední přidané kampaně Embers of Dread, ale češtinu nepoužívám, překlad mi moc nesedl, takže třeba už je přeložená i ta, kdyžtak mě někdo opraví. Samostatný scénář ne, ale je tam varianta The Delve, která je takovou zkrácenou verzí a má určitou úpravu proti běžným kampaním, kdy se to dá projít za jedno dvě odpoledne.

6.6.2019 10:53:17

Aplikace - překlad
Embers of Dread jsou také přeložené a v poslední verzi RTL už je překlad i nahraný.

5.7.2019 12:04:58

Buglý save?
Ahoj mám problém s anglickou steam verzí hry, resp. nechápu co se stalo. Když chci načíst hru tak mi to hodí prázdnou mapu, místo morálky máme lebku a nemůžeme dělat žádnou akci, jedině co jde je otevřít log, inventář a spelly (log je prázdný a reputace taky klesla na 0). Nevíte v čem je problém a zda to kde spravit?

26.8.2019 10:17:25

Vybíráme z Bazaru

Na vlnách neznáma cz ve fólii
Na vlnách neznáma cz ve fólii
Akt. cena: 809 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas