Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 492x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Road to Legend (Co-op aplikace)

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2016/3/15/road-to-legend/

za pár týdnů se dočkáme appky, která bude suplovat overloda a přídá nové kooperativní kampaně do Descenta - v základu zdarma 4 questová úvodní, poté placené dodatečné kampaně.

Objevování mapy postupně po otevření dveří, monstra ovládaná aplikací, sledování vašich nákupů a skillů.. Vypadá to hodně dobře a popravdě mě Descent v Coop verzi bavil o nějaký ten řád výše než s lidským overlordem (pokud nás tedy nutně nebylo víc než 4, to jsem pak toho overlorda vzal do rukou)

Ještě do aplikace budete moci přidat všechna vaše nakoupená rozšíření a ta z toho pak bude vycházet (výběr všech dostupných monster do kampaní, itemy, hrdinové atd.)
18.3.2016 10:04:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla
Tak jen hlásím, že překlad pravidel bude tak do týdne maximálně do dvou. Tenhle měsíc jak jsem sliboval to bohužel nestíhám.

26.8.2016 14:01:09

pravidla
Paráda Froggery!

Mimochodem nějakej časovej horizont kdy bude přeložená i apka někdo máte?

9.9.2016 08:00:26

update
Včera přidalo FFG 9 nových Side Questů

13.9.2016 09:57:38

app
spíš jestli se na tom alespoň pracuje už na té appce by mě zajímalo :)

btw ty side questy se vztahují k Heroes and Monsters collections

14.9.2016 12:51:08 | Upraveno autorem (porovnej)

appka
Jinak teď o víkendu kdy jsme asi tak ve 3/4 kampaňe Kindled Fire, jsme se shodli, že díky appce se z Descentu stalo snad nejlepší coop co jsme kdo hráli - a to jsme odehráli řadu her - od Zombicide, přes Zimu mrtvých, X-com, KDM a jiné.. Ale to postupné objevování dungeonu, náhodné eventy či skupiny monster a k tomu pěkně vyprávěný příběh (a i blbosti jako různé popisky žetonů hledání, kdy už to není jen žeton, ale například ostatky dávno mrtvého dobrodruha atd..). Fakt to mají pěkně udělané a nedivím se, že spousta lidí koupila teď Descent jen kvůli tomu že vyšla ta appka i když to pak třeba jedou solo..

Uvedu příklad naší hry (bez spoilerů).. docela jsme se zasekali v jedné místnosti bojem s hordou potvor, které nám zatarasili cestu k našemu cíli a najednou nám po chvíli hraní začala aplikace dávat deadly peril (nejprve kolektivně rozdělit 12 zranění, po dokončení všech tahů už to bylo 18 zranění, další kolo pak 24...) no museli jsme to sakra dobře rozplánovat, protože další deadly peril by už celou naši skupinu složil a byl by konec questu :)
To byly manévry - pečlivě rozplánovat kdo si kam stoupne aby nám náhodou, kdyby se aktivovala skupina monster co stojí nejblíž nezatarasila zase cestu, koho zabít aby se dalo proběhnout a doufat, že při tom nepadne Xko.. a pak náš hlavní zabiják, který úplně na konci našeho tahu měl za úkol doběhnout až k cíli a zasadit mu smrtící zranění a neminout při tom.. no byl to zkrátka adrenalin :)

15.9.2016 10:43:19

Zaily
BF zatím stále nemá podklady, pak to stejně pravděpodobně hodí sem, aby to někdo přeložil. Jinak souhlas aplikace u nás dostala Descent zas zpátky na stůl.

15.9.2016 10:47:39

appka
Já se přiznám že appka byla ten rozhodující moment koupě a až bude v češtině tak to bude uplná pecka, později až se do toho dostanem a pořádně zahrajem, plánujem i nějaký to rozšíření.

27.9.2016 06:42:29

appka
nevíte někdo jak to vypadá s překladem appky ??

3.10.2016 18:29:05

appka
Taky by mě zajímalo, jak je na tom překlad. A ještě jeden dotaz - hrála jsem zatím jen Rise of all goblins a překvapilo mě, že jsem odehrála de facto (kromě úvodu) dva side questy, které se nabídly, než začal hlavní příběh, a pak jeden delší příběh kampaně a tím to haslo. Další příběh se mi už neobjevil. To tak má být, nebo je chyba někde u mě?

4.10.2016 07:09:08

Meeshab
Rise of all goblins je jen ukazkova minikampan,takze je to takhle kratke.

4.10.2016 08:22:26

Froggery
Díky, tak to se o víkendu zkusíme vrhnout na Kindred fire :-) Jestli to dobře chápu, ten je delší.

4.10.2016 11:56:28

Meeshab
Ano, Kindred fire je velká plnohodnotná kampaň. Takže výrazně delší.

4.10.2016 12:31:51

Dzejkob
Super, díky!

4.10.2016 12:51:01 | Upraveno autorem (porovnej)

news
tak toto bude masakr:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2016/9/30/delving-deep/

Náhodně generovaná 4 střetnutí +2 boss fighty (se základní hrou už máte 15 střetnutí a 5 různých boss fightů), každé rozšíření co obsahuje mapové dílky dál zvyšuje počet střetnutí o dalších 3-7 střetnutí, taky to tahá monstra z celé sbírky.. :) prostě konečně random dungeony - sice teda předem navrhnuté, takže po opakovaném hraní už se vám můžou opakovat, nicméně i tak to myslím je solidní porce

s tim překladem by si měli pohnout, protože jinak toho bude tolik, že to bude pak trvat půl roku :)

4.10.2016 17:12:01

Zaily
A ty věříš, že budou dělat i překlady těhle dokupovatelných rozšíření? Já na to moc nesázím.

4.10.2016 19:17:23

překlady
no spíš doufám, že bude nějaká možnost to nechat lidi přeložit aspoň :)

4.10.2016 21:05:21

The Delve
Dnes by měl byt již dostupný update do RTL, ve kterém by měla být nová kampaň The Delve. Mělo by se jednat o set questu, ve kterých jde o to utéct z jiného světa. Podle toho, co jsem četl, tak by každy průchod hrou měl nabízet nový zážitek, protože mapy by se měly měnit a celkově by tohle dobrodružství mělo byt dost variabilní. Tak jsem zvědavý

18.10.2016 06:02:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Marwa
Už to je v prodeji na steamu

18.10.2016 06:43:37

Delve
i cena není zas tak hrozná 149,- na androidu

18.10.2016 09:21:15

cena
S tou cenou příjemně překvapili, čekal jsem spíš tak 500-700 :) Ale tak jdou na to chytře, spoustu věcí přidají rozšíření ke hře, takže tím podporují jejich nákup když za tu nízkou cenu si většina lidí ten Delve pořídí a bude se jim líbit :)

18.10.2016 11:04:44

CZ lokalizace
Už to tu bylo, ale odpověď žádná....jak je to prosím s překladem aplikace, dělá se na ní? Díky za odpověď.

18.10.2016 16:06:23

JenomKuba
Poslední co BF uváděli bylo, že stále nemají podklady, takže pochybuju, že by se teď něco s překladem řešilo.

18.10.2016 16:13:28

uložené pozice
daj se nějak přenášet savy mezi aplikacemi (resp. hernimi zarizenimi)?
Jako například že bych hrál na tabletu, hru uložil, save si nahral na sd kartu a pokracoval na mobilu? V menu telefonu/tabletu totiz vidim jen spousteci ikonku aplikace - nevim jak se dostat do složky, kde jsou uložené savy.

22.10.2016 11:21:35

Grinch
Bohužel nejde.

22.10.2016 11:48:18

Překladatele
Michal BF hledá překladatele pro aplikaci k Descentu.Viz překlady pravidel, karet atd...

22.10.2016 16:52:41

Vybíráme z Bazaru

Hvězdní kapitáni (EN)
Hvězdní kapitáni (EN)
Akt. cena: 580 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas