Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 492x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Road to Legend (Co-op aplikace)

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2016/3/15/road-to-legend/

za pár týdnů se dočkáme appky, která bude suplovat overloda a přídá nové kooperativní kampaně do Descenta - v základu zdarma 4 questová úvodní, poté placené dodatečné kampaně.

Objevování mapy postupně po otevření dveří, monstra ovládaná aplikací, sledování vašich nákupů a skillů.. Vypadá to hodně dobře a popravdě mě Descent v Coop verzi bavil o nějaký ten řád výše než s lidským overlordem (pokud nás tedy nutně nebylo víc než 4, to jsem pak toho overlorda vzal do rukou)

Ještě do aplikace budete moci přidat všechna vaše nakoupená rozšíření a ta z toho pak bude vycházet (výběr všech dostupných monster do kampaní, itemy, hrdinové atd.)
18.3.2016 10:04:03 | Upraveno autorem (porovnej)

zkouška
Tak vyzkoušeno dnes, odehrán tutorial a první dva side questy a moc dobré to je - všem se nám to hodně líbilo, dává to hře nový rozměr a různá překvapení a nečekané akce u monster jsou taky super :)

člověk si myslí že už má něco v kapse, ale najednou překvapení .. :D no nebudu spoilovat, určitě doporučuji.. Ale ta čeština by byla super musím říct, ač jsme všichni angličtináři, tak to zbytečně zdržovalo sem tam než jsme si vše přečetli

21.5.2016 23:35:31

Překlad
No jo, překlad by se hodil, ale pochybuji, že to toho BF půjde. Už jen z toho důvodu, že to pracuje se všemi rozšířeními, která nejsou ani zdaleka přeložená :/

Jinak, co se týče mého problému s impy, tak ten vyřešil nejnovější upgrade appky.

22.5.2016 19:23:26

mija
BF o překladu vyjednává. A mimochodem tady jsou na zatrolenkach přeložený všechny rozšíření

22.5.2016 22:17:18

GeneralX
Ok, to že se vyjednává jsem nevěděl.
Jinak, je rozdím mezi originálním překladem a překladem od fanoušků. (já jsem samozřejmě myslel originální překlad)

23.5.2016 16:23:01

mija
troufám si tvrdit, že překlady tady na zatrolenkách (minimálně ty pro druhou edici descenta) jsou s originálními srovnatelné, ne-li občas lepší. Kluci můžou updatovat soubor s ohledem na erratu, což u vytištěné hry nejde.

24.5.2016 10:17:28

Sleepy
Kvalitu nijak nehodnotím (ta tu je většinou úžasná), myslel jsem to prostě tak, že firma, která má za úkol něco přeložit nebude používat fan překlad.

24.5.2016 13:26:04

Steam
Od včerejška už je aplikace ke stažení i přes Steam, na první pohled vše funguje jak má.

2.6.2016 09:16:15

Kindred Fire
Přibyla první velká kampaň Kindred Fire, nakonec ji FFG pustili zdarma.

10.6.2016 21:17:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad pravidel aplikace
Nenajde se nějaká dobrá duše co by přeložila pravidla pro hraní s aplikací?Je to asi 13 stran i s ilustracemi klidně pdf někam na sdílím jestli překladatel nechce stahovat aplikaci. Jestli se toho někdo ujme předem děkuji.

28.6.2016 10:26:23

worel
Překlad textu asi nebude problém, ale nevím jestli budu mít čas to nějak dávat do grafiky v rámci toho pdf.

28.6.2016 10:35:42

Nevadí
Mě to nevadí, samozřejmě by to bylo lepší no v nejhorším to zkusím dát do grafiky sám. Ale mě stačí čistě text, díky. Jinak jsem psal na fb Blackfire a že se nikdo z Fg neozval že to řeší s úplně jiný my lidmi než klasické hry. Prý to domluví když tak na Gen cenu. Tak držím palce.

28.6.2016 11:28:03

Truhla s pokladem
Aplikace nepočítá bohužel s kartou nálezu "Truhla s pokladem" kde si postava táhne 1 kartu předmětu právě hraného aktu. Aplikace o téhle události neví a nelze to ani nijak do ní zadat, což je škoda. Takže nezbývá než takovou kartu ignorovat a táhnout další :(.

9.8.2016 22:19:45

Bartoloměj
Tak ale tohle je uvedeno v pravidlech, vyndává se truhla, nic a tajná místnost z rozšíření.

9.8.2016 22:51:14

Froggery
Ahaaa to mi nějak uniklo. Díky!

9.8.2016 23:05:15

Bartoloměj
Já sem snad do konce měsíce hodím český překlad pravidel v grafice, ale nejprve chci dokončit jiný překlad.

9.8.2016 23:22:16

Pravidla
To by pomohlo! Ještě jsem nepochopil, když si beru kartu hledání a je na ní třeba 50zl, tak o těch aplikace taky neví že?

10.8.2016 07:40:40

pravidla
o těch aplikace ví, dává je do společného měšce který ti ukáže ve městě

10.8.2016 07:52:39

Jak?
Jak to může vědět? Apliakce mi řekne: "vem si vrchní kartu pokladů", já si jí vezmu a na ní je 25zl nebo třeba 50zl. Jak může vědět kolik tam je? Když jí to nikam nezadávám. Líznutí vrchní karty je náhodné.

10.8.2016 09:16:06

Bartoloměj
Zlaťáky se ti přičtou jen když aplikace nahlásí, že jsi nějaké našel nebo dostal. Zlaťáky z karet se nepočítají.

10.8.2016 09:36:54

Froggery
Ano, tak jsem si to bohužel myslel :-(
Nicméně appka je v penězích celkem štědrá, takže to úplně nevadí

10.8.2016 10:51:45

Vyjádření Blackfire
A ještě jedná dobrá zpráva závěrem. Dostaneme k dispozici podklady pro překlad aplikace k Descentu. Nicméně budeme potřebovat, aby se tohoto překladu ujala komunita hráčů kolem hry. Až to bude aktuální založíme téma na Zatrolených hrách.

10.8.2016 11:07:30

zlaťáky
ty zlaťáky na kartách hledání jsou pro fázy kampaně kde je hráč pán zla. Za tu cenu se tam dají prodat. V solo rozšíření či v aplikaci to tak není.

10.8.2016 11:17:02

překlad appky
Tak to je hodně dobrá zpráva, nás nejdéle zdržuje při hraní právě předčítání a překládání příběhu všem zůčastněným :)
Snad to opravdu přijde a bude ta možnost (ale teda pak takz hlavně ochotní jedinci co se do toho opřou ;-)

10.8.2016 11:34:37

Překlad
Tak to je skvělá zpráva! Hlásím se jako tester :-)

@VitekS: ok, vyjasněno...

10.8.2016 18:56:18 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad appky
Tak to je super zpráva, držím pěsti a těším se až to bude hotové!!!

15.8.2016 08:31:02

Vybíráme z Bazaru

Paříž: Město světel
Paříž: Město světel
Akt. cena: 105 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas