Arkham Horror: Innsmouth Horror

xxxxxxxxxo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Innsmouth Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Innsmouth

Hehe, máme v databázi tuhle pecku dřív než BGG :) Ještě ji neohlásili, ale je jasné, že tohle prostě musí vyjít. Já osobně mám jen základní Arkham, ale tohle bude první rozšíření, které si koupím, Innsmouth rulez.
16.2.2009 12:07:52

Další novinky
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=562

já se tak těším! Ia! Ia! Cthulhu fhtagn! Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah-nagl fhtaga!

15.5.2009 23:09:53

Caranthir

Innsmouth - hromada noveho :)
Tak, v USA uz je hra v prodeji. Osm novych Prastarych (Zhar, Chaugnar Faughn, Quachil Uttaus, Cthugha, Rhan-Tegoth, Ghatanothoa, Nyogtha), dva novi heraldi (Otec Dagon a Matka Hydra), SESTNACT novych detektivu (federalni agent, policista zelenac, flakac, trestanec, houslistka, sefkucharka, samanka, cisnice (ktera je reinkarnovanou hyperborejskou kouzelnici), sekretarka, astronom, pravnik, hrobnik, namornik, spionka, pruzkumnice a farmar). Nove mechaniky (povstani Veci z hlubin), osobni pribehy pro vsech 48 detektivu, lokace jako Y'ha-nthlei, atd. Proste...nemohu se dockat :)

30.5.2009 19:23:19

Caranthir

doplneni
Ja si rikal, ze mi tam neco chybi...posledni Prastary je Bokrug. Osobne si toto rozsireni urcite koupim...mam zatim zaklad a Dunwich, o Kingsportu zatim neuvazuji, pry jde o malo muziky za mnoho penez...to uz spise Curse of Dark Pharaoh nebo King in Yellow. Na rozdil od Dunwiche a Kingsportu je zde dvojnasobny pocet detektivu i Prastarych, rovny puvodnimu Arkhamu,a i proto mne tohle rozsireni velice laka.

30.5.2009 19:30:00

Innsmouth
Mno ... nevím, jestli má cenu sem psát, že se těším a že rozšíření pořídím, jakmile ho Ota konečně dotáhne, když žeru cokoli od Lovecrafta (dokonce jsem kvůli tomu přemohl i svůj odpor ke sběratelskejm kartičkárnám a začal hrát Call of Cthulhu CCG) a nyní jsem kvůli pokračování v překladu rozšíření Arkhamu začal znova louskat všechny povídky (asi už po stopadesáté :) ...

Nicméně musím říct, že mě počet detektivů a Prastarých docela překvapil, jsem zvědavej, co chlapci z FFG vymysleli. Na druhou stranu mám opět hrůzu z toho, kolik tam zas bude kartiček na překlad ...

Ještě mě trošku mrzí, že si opět FFG netroufli přidat do nového rozšíření kartičky, které by rozšiřovaly nějaké předchozí rozšíření (myšleno třeba lokace Dunwiche) ... takhle už je to docela nepoměr, když při použití všech rozšíření bude mít každá lokace Arkhamu tak cca 50 různých karet, kdežto lokace v libovolném jiném městě cca 15 ... faktem zase je, že v ostatních městech se obvykle tráví méně času než v Arkhamu ...

No a poslední stesk - ještě pár podobných rozšíření a kompletní Arkham už se nám nevejde ani na podlahu, o stolu ani nemluvě :-)

30.5.2009 23:02:29

Caranthir

Rozsireni
@Merlin:
No, ze vyjdou dalsi "mestske" expanze, bych se moc nebal...lapidarne receno, dosly mesta...jsou sice nejake spekulace o Providence, kde Lovecraft zil (a odehrava se tam Haunter in the Dark nebo Case of Charles Dexter Ward), ale to je spise zbozne prani. Davalo by to smysl...Dunwich byl jasny, Kingsport byl spise prekvapenim, protoze hral v pribezich spise podruznou ulohu...a to nejlepsi si schovali na zaver - Innsmouth je prece jenom po Arkhamu asi "nejproflaknutejsi" misto Mythosu. Proto je zde 16 novych detektivu a 8 Prastarych jako v zakladni sade. S Innsmouthem se rozsireni dovrsila na 3 ciste karetni a 3 mestska (s vlastnimi plany) - coz zni jako dobre zakonceni cele vyrobkove linie.

31.5.2009 16:14:09

Rozšíření
Myslíte si, že je konec rozšíření pro Arkham?No já nevím..Moc se mi věřit nechce..:D A co vy?

31.5.2009 16:40:54

rozšíření
čekal bych spíše podrobnější rozšíření jiných světů v duchu povídek "Snové putování k neznámému Kadathu". Nebo třeba rozšíření antarktida ála "V horách šílenství".

31.5.2009 16:57:13

Caranthir

rozsireni
@SSZGSA: muj prispevek je hned pod tvym, tak je asi jasne, co si o tom myslim... jak rikam, Innsmouth zavrsuje serii 3 karetnich a 3 mestskych rozsireni. Pokud za rok ohlasi dalsi karetni rozsireni, pak bych videl dalsi mestskou expanzi realne.
@sydo: Antarkticke rozsireni bych si jeste dovedl predstavit (konecne bychom se dockali obrich tucnaku-albinu :)), zejmena proto, ze jde o pozemskou lokaci. Dreamlands expanze by byla flavorove super, ale bojim se, jak by se mela integrovat do cele hry.

31.5.2009 18:05:46

Dreamlands
no, třeba jako další board akorát v jiném světě, kam by s emohl vydat jeden z vyšetřovatelů a sbírat tam clue nebo plněním questů snižovat domm track. Ale to je spíš jen přání, jelikož Dreamlands mám z těch povídek fest rád.

ty tučňáci byly vždycky humus, nic nedělali, ale byli takoví zlověstní. Tekeli-li, tekeli-li!

31.5.2009 18:17:17

to Caranthir
Něco by na tom mohlo být (o grandiózním uzavření celé série) ... otázka je, co vlastně chceme jako hráči? Furt kupu dalších rozšíření? Já zatím naprosto nestíhám uhrát stávající ...

Mě by se třeba líbilo, kdyby vyšlo rozšíření s figurkama všech detektivů ... třeba figurky ve stylu A Touch of Evil, přítulkyně je namalovala a vypadá to úžasně ... hrajem s nima právě i Arkham :-)

31.5.2009 20:03:55

rbx

merlin
jo, tak to by se mi taky libilo, takovy technologicky upgrade by byl super.

31.5.2009 21:29:39

Caranthir

Obrazky
Stranka na BGG byla konecne updatovana scany komponent - zatim hlavne detektivove a Prastari - viz zde: http://www.boardgamegeek.com/images/thing/40776

4.6.2009 10:28:19

mám ho
Tak jsem si ho včera přinesl a natěšeně rozbalil a jsem zase (jako obvykle) nadšen... komponent spousta, někteří detektitové jsou super, už se na ně těším ... Na druhou stranu, hromada karet mě ujistila v tom, že s tím bude sakra hodně práce ... :-/

11.6.2009 09:15:47

rbx

merlin
jdu si pro to dnes, tak jsem taky natesen :-)

11.6.2009 11:09:57

Caranthir

k sehnani
Mohu se zeptat, kde jste hru takto brzo sehnali? Mate ji z ceskeho zdroje, nebo jste objednavali pres Amazon? Diky!

11.6.2009 15:16:00

Caranthir
Viděl jsem, že už jej mají v Hrasu (podle webu, v obchodě jsem se teď nebyl dívat).

11.6.2009 16:14:23

rbx

Caranthir
Minimalne ve dvou ceskych eshopech ji maji skladem. Ja ji mam tam odtud, jak tu uz bylo receno :-) jsem se hezky vyhnul reklame :-) Prave si ji vezu tramvaji, vyborne jsme tam pokecali.

11.6.2009 17:00:44

rbx
Nemyslel jsem to jako reklamu, prostě jsem to tam zahlédl... Je možný, že se to už objevilo i jinde...

Jinak tichá závist ;-).

11.6.2009 17:05:50

taky už mám
Tak jsem si ho včera koupil v Hras. A vypada to velice zajímavě....

Tenhle víkend bude na chatě pořádné testování ;)

11.6.2009 17:21:07

rbx
takze tam taky pokazdy zatvrdnes na 2 hodiny ? :)

11.6.2009 20:27:16

to Siaron
Koukám, že nejsem sám :-) Já už jsem tak daleko, že si tam občas chodím jen tak pokecat a občas se mi dokonce povede odejít bez hry :-)

11.6.2009 22:49:43

rbx

Siaron, Merlin
Siaron: jj, mel jsem tam sraz se Sydem a oba jsme pak ulovky rozebirali naproti v kavarne a fakt dobre jsme v Hrasu pokecali. Diky tomu mam hru, o ktere jsem do te doby vubec neslysel :-)
Merlin: jo, o Tobe tam padla taky rec :-) V souvislosti s Descentem :-)

11.6.2009 22:57:10

rbx
Určitě něco pěkného že? :-)

11.6.2009 23:08:19

rbx

Merlin
jj, nemusis se bat :-) Slo jen o tvoje kutilstvi.:-)

12.6.2009 14:43:40

mno
uprimne, umite si predstavit, ze dokud jsem delal na prikopech, tak jsem tam byl co den a co poledni pauzu :) ted uz to nastesti mam trochu dal, tak tam nejsem pecenej varenej :)

12.6.2009 15:45:16

Vybíráme z Bazaru

LAST BASTION + promo WU FENG
LAST BASTION + promo WU FENG
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas