Arkham Horror: Innsmouth Horror

xxxxxxxxxo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Innsmouth Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Innsmouth

Hehe, máme v databázi tuhle pecku dřív než BGG :) Ještě ji neohlásili, ale je jasné, že tohle prostě musí vyjít. Já osobně mám jen základní Arkham, ale tohle bude první rozšíření, které si koupím, Innsmouth rulez.
16.2.2009 12:07:52

Innsmouth
A v čem to bude taková pecka, lepší než ostatní rozšíření?

16.2.2009 12:52:13

To Sydo
Přikláním se k názoru Eyron. O čem bude a o jak velké rozšíření půjde? Koukám, že jsi takový blesk zpráv o novinkách. Ale je to hodně fajn...( Za Battlelore hodně děkuji..)

16.2.2009 13:11:51

innsmouth
Tak jak to bude velké, to opravdu nevím, samotného mě překvapilo, když se tu Innsmouth objevil, protože ho FFG ještě neoznámili. Ale povídka Stín nad Innsmouthem je jedna z Lovecraftových nejlepších a nejznámnějších, takže je jasné, že to prostě musí vydat. Podivné přístavní město, kde deformovaní lidé uctívají Dagona a každý se tam bojí jezdit. Já se prostě těším tématicky a o samotném rozšíření nevím nic :D

16.2.2009 13:47:16

Ohlášení
Tak to pozor, už ohlášená oficiálně je... Ohlášení je ale dostupné pouze partnerům FFG (a Zatrolené hry mezi tyto partnery patří) a už znám i obsah... Večer se objeví v novinkách (ať se tu taky trochu těšíte ;-)

16.2.2009 14:28:36

Zeus
Nee, do večera nevydržím! Mocný Die, pusť aspoň obrázek!

16.2.2009 14:34:41

Obrázky Innsmouthu
Bohužel obrázky ještě oficiálně dostupné nejsou (maximálně se může někde objevit něco z veletrhů? ale to netuším). Zatím je "pouze" dostupný krátký popis novinek. A jen možná poodhalím, jedná se o velké rozšíření obsahující herní plán (je mi jasné, že to už asi tušíte ;-).

BTW na toto "partnerství" (on je to spíše přístup k novým ohlášením, kam se dostane pouze omezená skupina novinářů) s FFG jsem popravdě pyšný. Škoda, že se takto nedá pořádně dohodnout s dalšími (hlavně českými) vydavateli, když to jde s jedním z největších světových vydavatelů [povzdech].

16.2.2009 14:41:45

FFG
FFG si svých zákazníků všeobecně hodně váží, zákaznický servis je prý na špičkové úrovni (naštěstí jsem neměl možnost to zkusit) a i jejich hry působí neodfláknutým dojmem. A když hra lidi dožene k tomu, aby založili vlastní server o hrách... :) Partnerství je pro mě překvapením a gratuluji.
Tak, pochleboval jsem už dost na to, aby to info mohlo být hned? :D

16.2.2009 14:46:23

To FFG
Já si FFG moc vážím. Vždy jedná na co nejvíce pro své zákazníky. Snaží se plně informovat a přitom slibují jen to co opravdu bude.( Zatím mám takový dojem ) .
Jinak mě Zeus velice mile překvapil.A jsem tomu opravdu rád. Hold se tento web stává asi něčím víc než jen hloučkem nadčenců.
GRATULUJI!!!:D

16.2.2009 14:54:09

Trochu off topic
ale musim pridat chvalu na ffg ... jsem castym zakaznikem klientskeho servisu a vzdy promnte poslali vse o co sem si napsal a jeste pridali rucne psanou omluvu a prani hezke parby :-P

16.2.2009 15:42:42

Nové rozšíření
No jen aby v novém rozšíření kromě všech těch nových karet, tokenů a hrací desky taky byla nějaká dobrá nová pravidla, kvůli kterým má cenu si Innsmouth pořídit...

16.2.2009 16:12:48

To Siaron
Mohu se zeptat, na tvůj názor? Moje kostky k Battellore jsou už docela vydřený.A jelikož DOW mi řeklo, že jsem majitelem nové série a že už to neřeší, myslíš že FFG by bylo v pohodě? Kam se mám když tak obrátit, díky...A omluva za off topic

16.2.2009 16:20:32

juu
zacul som nedavno nieco na bgg, ci forach ffg, ze planuju nove- big rozsirenie, takze sa tesim na dnesnu novinku a infosky aj samotne rozsirenie!!! a gratz k partnerstvu s ffg!

16.2.2009 21:30:05

info uz je na titulce
Ahoj, uznávám, že jsou novinky trochu nepřehledné, každopádně info nejenom o Innsmouthu je už v novinkách.

16.2.2009 21:44:10

ano
som si ju vsimol az po napisani prispevku (-:o a uz to mam IH aj vo wishliste a teraz hrr sa na citanie The Call of Cthulhuuu.

16.2.2009 21:50:02

Rozšíření
No to se dalo čekat, že půjde o velké rozšíření, jednak to sedí v řadě malé-velké-malé-velké a potom je Innsmouth poměrně význačná lokace :-)

Jen škoda, že se to nejmenuje stylově Shadows over Innsmouth :-)

No už se těším jak malej ... jen mám obavu, že už to bude šílený monstrum, když se spojí všechna rozšíření ... s náma nikdo nechce hrát ani základní hru, natož ještě rozšíření ...

16.2.2009 22:44:37

To Merlin
Nebojím se tak o sehnání hráčů na jednu hru o šílenství ale co se bojím víc, že sehnat tak velký stůl už bude asi těžší. Jen teď to má 140cm, takže teď budu kupovat stůl co má 160cm a modlit se abych se vešel..:D
Ale jinak souhlas, těším se jak malej..

16.2.2009 23:10:52

To SSZGSA
Jo tak to máš pravdu ... Arkham s jedním velkým rozšířením je doooost na hraně a už musí bejt vše ostatní někde mimo ... třeba Descenta už hrajem jenom na zemi, na stole už bylo RTL docela neúnosný a některý větší mapy ze základu byl taky celkem boj o místo ... holt to bude chtít asi další místnost (spíš menší sál) na hry a k tomu nějakej mega stůl :-)

16.2.2009 23:31:45

To Merlin
Tak já měl kliku a doma jsem si zařídil hernu.Jenže pak se usoudilo,že to bude místnost pro hosty.Což mě trochu zarazilo protože u nás nkdo nespí..:D Ale co.. Jediné co mě opravdu mrzí je můj starý dvoumetrový stůl který ve svém pokoji nemám kam dát...Hold to budu muset vymyslet...

17.2.2009 00:57:26

Jojoj
Tak přiznám se, že z brázku mi běhá mráz po zádech..Tohle asi jen tak před svou slečnou nerozbalím.A pochybuji, že se přidá na večerní hraní..:D

17.2.2009 00:58:28

RPG
Teď už to bude fest RPG - osobní příběhy postav, hmm. A ve hře bude "Innsmouthský vzhled", což potěší, je vidět, že FFG mají Lovecrafta opravdu rádi a myslí na všechno. Zajímalo by mě, jestli půjde vůbec hrát AH se všemi rozšířeními najednou. Kdo to zkusí, má hned -4 Sanity :)

17.2.2009 07:39:42

To Sydo
A smí používat jen předměty s jednou ručičkou, protože v druhé bude muset držet všechny komponenty co se nevejdou na stůl..:D
To bude naprostý mazec!

17.2.2009 08:49:03

Arkham
Jo, obrázek je zajímavý, jen možná trošku moc tmavý ... zas na druhou stranu, celkově je to dost temná hra :-) Nicméně zatím se mi nevíc líbil obrázek z krabice Dunwich Horror ...

Mít zvláštní místnost na hry, to se mi nepoštěstí, dokud se nepřestěhuju ... no plánuju to do budoucna, až vydělám ty milióny a pořídím vlastní barák, tak tam to bude :-)

17.2.2009 11:18:18

SSZGSA
Zkusit to muzes (ty kostky) ale pravdou je, ze nevim jestli nejake vubec maji ... ja nastesti oboje (stare i nove) kostky od DOW pretahl lakem, takze jsem v pohode.

Jinak stul 160cm MALO !!!!! Mam 2 metry desku, a arkham se vsim co vysel, a kdyz dam zaklad, kingsport a dunwich, uz moc mista neni .. az prijde innsmouth, karty pujdou nevim kam :)

17.2.2009 11:44:50

preview
no, už se nemůžu dočkat, čekají nás pěkné potvory a Innsmouth look: http://new.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=539

a noví vyšetřovatelé, mezi nimi zajímavá Trisha a její skill slider: http://new.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=553

11.5.2009 10:36:39

potvory
lehce smrtici :) hehe

11.5.2009 11:12:19

Vybíráme z Bazaru

Stanice paranoia + minirozšíření Sada pro přežití
Stanice paranoia + minirozšíření Sada pro přežití
Akt. cena: 895 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas