Archa Nova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Mathias Wigge
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opravené karty

Ahojte, nemáte někdo seznam těch “opravených” karet? V domnění, že se jedná o promo karty, jsem je inteligentně zamíchal mezi ostatní… 🥲

1.10.2022 21:31:45

no ze začátku bylo vtipný to číst,  momentálně mi je z toho jen smutno. Herní komunita je většinou maximálně přátelská, ale momentálně se tu neřeší nic konstruktivního, ale je tu spoustu jedinců, co si jen leští ego. prosím správce o odmazání většiny této diskuze, je mi z toho jen smutno, kam až může pokud udělat něco dobře dojít

13.10.2022 13:24:34

Bych to zamknul. 

13.10.2022 13:27:47

Ja objednaval na tlame a opravene karty jsem dostal. Muj nazor je, ze puvodni karty nejsou chybne, ale rozhodne chapu, ze jsou lide rozhorceni kvuli tomu, ze se na ne nedostalo

13.10.2022 13:34:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Hezký a roztomilý příměr. Naprosto mimo, ale roztomilý. Inu, už mě tady blokují, i když jsi použil stejné slovo jako já a dokonce ve stejné podobě, ale tobě ho neblokli, takže se odebírám pryč a přeji tobě a tvým dětem vše dobré, za totální ban mi nestojíš. :)

13.10.2022 13:42:19

Jak už to tady padlo, můžete to, prosím, tady už zamknout?

Pořád tato diskuze vyskakuje v Kde se diskutuje na prvních místech a přitom se v ní už nic nového a pozitivního nedozvíme.

Přijde mi, že je potřeba trochu vychladnout.

Děkuji.

13.10.2022 14:07:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Zamykám tuto diskusi, příspěvky se motají v kruhu.

13.10.2022 15:06:03

Ještě bych doplnil jedno poslední info po telefonátu s Pogem.

@pogo tu sám včera poskytl kontakty přímo na sebe, ať se mu postižení lidé ozvou a že se bude snažit v rámci dostupných možností situaci řešit. A to mi do telefonu potvrdil.

Bohužel (dodávám já) ač si tady na přístup stěžuje nemálo lidí, tak se mu na základě této nabídky ozval pouze jeden člověk. Asi je přeci jen atraktivnější nadávat tzv. na poměry, než využít nabízené možnosti. A neberu argument, že bylo málo času, protože tu dalších příspěvků je v diskusi víc než dost a ten čas šlo využít na kontaktování Poga.

Takže za sebe chápu do určité míry rozhořčení lidí, ale nerozumím zbla následnému chování některých z nich.

Tímto si dovolím diskusi znovu zamknout, protože se opravdu nikam dál neposouvá a obsahově vyloženě zajímavých a dlouhodobě hodnotných příspěvků bylo pár na začátku.

13.10.2022 16:39:26

Vybíráme z Bazaru

Code 777
Code 777
Akt. cena: 390 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas