Volba prezidenta...

Jeste nez se tu rozjede glosar lapidarit na tema komunistu, nacku a dalsich, tak by me jen zajimalo, jestli nekdo neco zasadnejsiho od kandidatu precet, neco vice si o nich zjistil (a tim nemyslim dotaznik Jana Krause ci diskusi na novinkach), nebo jestli se pri volbe hodlaji ridit toliko prvnimi dojmy, pripadne vyvlict se z toho, v Cechach tolik popularni, maskou glosujiciho nihilisty a nejit volit vubec... ptam se jen ze zvedavosti, diky.
10.11.2012 00:55:10

Proč vyhrál?
Proto: http://goo.gl/czk1D

28.1.2013 18:45:41

chjo
uz jsem tu nic nechtel psat, ale po precteni toho clanku v tom odkaze - nechci se jako Zemana zastavat, ale tenhle clanek je stejne zumpoidni a tendencni jako nechutna kampan kolem Karlovych spicich fotek na konferenci, kolem ktere se vytvorila fama, ze se tam i pomocil. Proste zurnal 5. cenove a tenhle clanek nezustava v nicem pozadu. Ale proc neurazit vsechny, ze? Vcetne poctivych vzdelanych a slusnych lidi, kteri Zemana rovnez volili, znam jich docela mnoho.

28.1.2013 20:07:35

Co neni pravda?
Jasně, je to v poměrně sarkastickym duchu, ale sedí to.

28.1.2013 21:03:35

halbard
no nesedi to, protoze to pravda neni a od sociologa, ktery se "honosi" touto profesi pod jmenem u clanku bych cekal erudovanou praci, ne sarkasmus 5. cenove. Ja prostenechapu tu nenavist a dehonestaci soupere. Jestli je cesky narod fakt debilni, jak tady bylo nekdedole nekterymi receno, tak hlavne proto, ze neumi prohravat. Jestne jsme se umeni demokracie zrejme nenaucili, ale hubu ji mame vsichni v tomto state plnou.

A jestli se mi nekdy na 100% potvrdilo, ze fanaticti Karlovi fandove delali Karlovi necistou sluzbu, kterou delal Zeman sam osobne, tak dneska, kdy se Vyzva "Zeman neni muj prezident" honosila podporou lidi, kteri to v zapeti dementovali, ze by s necim takovym dali souhlas. Jak krasne totozne s tim, kdy se Zeman honosil podporou Franze, Hanaka a vypravel o znicene pani Bohdalove, jak place do telefonu ,ze je obeti stvanice, nacez to vsechny tyto osoby poprely. Karel je mozna ferovy clovek, pro tohle presvedceni jsem jej nakonec volil, ale jeho fanaticti podporovatele si v nicem nezadaji se spinou zemanova volebniho tymu. Takze prosim nedelme spolecnost na Schwarzenbergovce inteligenty moralni demokraty a Zemanovce, ozraly , hlupaky a debily. Oboji totiz najdeme na obou stranach, stejne jako chytrost, vzdelanost a slusnost.

28.1.2013 21:18:23 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Můžete mi, prosím, někdo osvětlit, proč je Karel Schwarzenberg označován za noblesního a charismatického? Ač se opravdu snažím, tyto dvě charakteristiky se mi u něj nepodařilo nalézt. Vidím pouze starého pána, a to se vším, co k jeho vysokému věku patří.

29.1.2013 10:24:09

to Morthe
Pokud toho člověka znáš z poslední doby ze sdělovacích prostředků, tak tě chápu. Já Schwarzenbergovu osobu znám už dávno ještě před rokem 1989 a pak po jeho návratu po revoluci, takže opravdu můžu říct, že je to šlechtic (v tom dobrém slova smyslu a ne v tom pejorativním) tělem i duší.

29.1.2013 11:06:05

kren
nevim co to je za vlastnost "byt slechtic,", jak se projevuje, ale me se na Schwarzenbergovi libi, ze vystupuje jako clovek z masa a kosti a nepusobi na me autistickym nekamaradskym dojmem jako panove typu Klaus, Zeman, Spidla, Paroubek, Randsdorf a podobni (tim je nehazim do jednoho pytle, jen rikam, jak na me shodne pusobi). Otazkou je, nakolik je ma predstava o Karlu Schwarzenbergovi ideaqlisticky vymalovana medii a nakolik je to skutecnost. Ja si treba neumim predstavit, jak se normalne lidsky nestrojene bavi Zeman nebo Klaus s rodinou u stolu, u Schwarzenberga si to predstavit umim.

29.1.2013 13:40:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak co
spokojenost? :)

27.6.2013 22:17:23

Furt?
Vše ok?

4.10.2014 23:57:03

A teď?
Furt ok?

23.1.2018 22:10:27

Když už tu ta diskuze je...
Proč volit Drahoše?

Děkuji za všechny příspěvky, které mi dají odpověď na tuto otázku a ne na otázku proč nevolit Zemana. Díky.

23.1.2018 22:40:23

Protoze

Tondove voli drahose

23.1.2018 23:24:32

Drahos

Ano.o drahosovi toho moc nevime.
Na druhou stranu o zemanovi toho vime hodne a sou to sami svinarny.takze asi takhle

23.1.2018 23:36:23

Volby
Ja bych vsechny ty internety a prime volby zakazala! Vetsina lidi nema dostatek informaci, a tak voli podle toho, co slysi od kamarada, souseda, nebo v rodine. Media tvrde masiruji a siri desinformace a nepodlozene mystifikace, ale nakonec je to zas jen o volbe "mensiho zla". To je tak kdyz se da moc lidu...

24.1.2018 08:15:17

uf
Myslím, že zrovna letos je oživení tohoto tématu na zatrolenkách VELMI nešťastná. Nemáte dost jiných diskuzí, kde se můžete vyblbnout?

24.1.2018 09:15:16

meah
Ostatné témata ako každé iné. Práve by som povedal že veľmi aktuálne.

BTW: Nechcem sa nikoho dotknúť, ale mám pocit, že len blázon by volil Zemana. Takto to vnímam hlavne z poza neďalekých hraníc, a to nie len preto, že urazil jedného z najslávnejších Slovákov v zahraničí a protagonistu pražskej jari, ktorého zožrali komunisti - A.Dubčeka. Ale všeobecne...

24.1.2018 09:32:33 | Upraveno autorem (porovnej)

meah
Na tvůj post je jednoduchá odpověď: Nechoď do diskusního vlákna, které ti vadí.

24.1.2018 09:59:08 | Upraveno autorem (porovnej)

stOKYi
Pro úplnost je asi dobré doplnit - sežrali ostatní komunisti.

24.1.2018 10:16:47

vlákno
Musím říct, že mě velice překvapila existence takovéhoto vlákna na ZT. Jakoby těch sraček nebylo dost všude kolem

Každopádně souhlasím s Havelockem a meahem.

A kren mi jistě tento jediný příspěvek v tématu, které mě nezajímá a na tomto místě irituje, promine

24.1.2018 10:26:53

tondakolik
Bo godo po naszymu.

24.1.2018 10:37:25

Úsměvné
Pro mne je hodně úsměvné, že tady v tom vlákně téměř nejvíc teď diskutují ti, kteří píší, že by se tady nemělo diskutovat ;D.

24.1.2018 10:39:04

:+)
Kren : +1

24.1.2018 12:21:17

Tondakolik
Proč volit Drahoše?

Protože ti to tvůj kandidát z prvního kola doporučil.

Protože je to slušný člověk a třeba zase bude normální nemluvit sprostě.

Protože nemá zapotřebí oponenty s jiným názorem (třeba premiéra) zesměšňovat a lidsky ponižovat.


Pokud nejsi rozhodnutý volit Zemana už od prvního kola, netuším, co by tě mělo přesvědčit teď, abys ho začal volit (snad krom faktu, že tam nevydrží celé funkční období a budou brzo další volby).

24.1.2018 12:40:36

Babiš prezidentem

Je rozehraná podivná hra.
Zeman pověřil sestavením vlády opět Babiše a netrvá na 101 a nevadí mu trestní stíhání.

Zeman je nemocný.
Když vyhraje Zeman, bude vládnout než ho to sklátí nadobro.
Ruku mu do posledního momentu bude tahat trio Mynář/Nejedlý/Ovčáček.
Pak to převezme z pozice premiéra Babiš

Pak se změní systém volby prezidenta, což by byla si logický krok sekty ANO.

No a pak tu budeme mít prezidenta Z ANO nebo z KSČM.

Divná hra je rozehraná

24.1.2018 13:12:02

Pevně věřím (nebo spíše doufám),
že se v popsaném scénáři brzy objeví jedna zásadní trhlina...

24.1.2018 13:46:14

Vybíráme z Bazaru

Azul
Azul
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas