Volba prezidenta...

Jeste nez se tu rozjede glosar lapidarit na tema komunistu, nacku a dalsich, tak by me jen zajimalo, jestli nekdo neco zasadnejsiho od kandidatu precet, neco vice si o nich zjistil (a tim nemyslim dotaznik Jana Krause ci diskusi na novinkach), nebo jestli se pri volbe hodlaji ridit toliko prvnimi dojmy, pripadne vyvlict se z toho, v Cechach tolik popularni, maskou glosujiciho nihilisty a nejit volit vubec... ptam se jen ze zvedavosti, diky.
10.11.2012 00:55:10

matewr84
Ešte šťastie, že tu nikto nikoho neuráža, každý tu má pochopenie pre tých druhých :-)

29.1.2018 14:57:11

stOKYi
Ona je hlavně otázka, kdo hrubé chování na veřejnosti (dnes bohužel už opět i fyzické) legitimizuje.

29.1.2018 15:11:34

Díky Křene
Teď jsem si zpětně projel diskusi od mého posledního postu (od června 2013 do ledna 2018, tedy 4,5 let, jsem sem přispíval pouze já) a chtěl bych poděkovat Křenovi za jeho názory (s kterými se na 99,9 % ztotožňuji). V této nepříjemné době, kdy jde vše ve společnosti od 10 k 5, mě vždy aspoň trochu povzbudí, když vidím, že je tu někdo inteligentní a především slušný, že člověk nezůstává osamocený.

13.2.2018 22:23:40

Vybíráme z Bazaru

Too many bones Gasket
Too many bones Gasket
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas