PC klasiky

Diskuze přesměrována z:

http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/diablo-na-stole-5525/

V původním vlákně to sklouzlo trošku do OT, proto zakládám vlákno nové.
20.4.2012 17:25:03

tak môj názor na ringa
považujem ho za úplného internetového trolla.

Zase nechcel som to toľko krát skopírovať, prosím vymažte to :D

21.4.2012 11:16:31 | Upraveno autorem (porovnej)

stOKYi
to ses teda ted predvedl:-)

A ti co ti to vsechno jeste naplusovali teda taky, pokud to neplusujes sam pod jinymi nicky.

21.4.2012 11:49:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Falco
Superbrothers jsou super, doporucuju.

21.4.2012 11:57:25

Falco
tak hlavne to nebrat tak vazne a psat do vsech vlaken to potrebu nemam, jen tam, kde je o tom rec:-)

Jinak Grimrock je super, je pojaty oldschoolove, takze je tezko jej radit do novych her, protoze je to stary dungeon v novem kabate a nekterymi novodobymi vymozenostmi. Ale me tohleto naprosto vyhovuje. Tesim se i na Cardhalii 2. Dreadmor je taky super. Nektere novinky se hrat daji, ale vesmes ty oldschoolove pojate a navic jsou to vsechno spise takove bocni nemainstreamove vci.

21.4.2012 12:04:36

drakensang
Trochu mě překvapuje, že se tady ještě neobjevil Drakensang, hra s klasickým vývojem postavy postavená na systému Schwartze auge (stejně jako série Realms of Arkania). Hráli jste někdo a jaké jsou vaše zkušenosti s touto hrou? (prosím nezaměňovat se hrou Drakensang online, to už je o něčem jiném)

21.4.2012 12:14:45

kody
tak u mňa teraz existuje jedine team fortress 2, ktorý hrám v čase nudy a budem si musieť veľmi prudko rozmyslieť či kúpim to nové diablo.. Ale ako som už spomínal, tak diablo 1 som nehral, chytilo ma až diablo 2 LOD.. a dá sa povedať že fakt prudko :) Spolu s commandos a fallout tactics, hra môjho mládi..

21.4.2012 12:39:50

Ladik81
Drakensang ma velmi nadejny nabeh. Ten vyvoj postavy je tam snad to nejlepsi, co za poslednich 10 let vzniklo. Bohuzel herni napln nakonec spadne do generickych postackych questu, ktere jsem nesnasel uz u BG. Souboje jsou delany v realnem case s pauzou, coz je sice lepsi nez cisty realtime, ale porad to ma sve uskali, porad musim nadavat na pathfinding a proste kdyby to bylo na tahy, tak je to raj na zemi. Jas se na Drakensang strasne tesil, koupil, uchvatila me grafika, ale po nejake dobe me to prestalo nejak bavit a odlozil jsme to na neurcito a kdo vi, zda se k tomu jeste vratim.

21.4.2012 12:49:20

PC klasika
Koukám, že tu nikdo nezmínil Theme Hospital :) Přitom to je opravdu stařičká pecka. Často se k ní ještě po létech vracím a zkouším dohrát dál, než minule :))

21.4.2012 12:52:39

Deathmers
Hlavne ted se dela remake kde pridavaji dalsi featury a funguje na novych systemech.

http://code.google.com/p/corsix-th/

21.4.2012 14:20:27

Tak je se vracim nejcasteji k...
HOMAM 3, Theme Hospital, Diablo2, AoE 2, Red Alert 2

21.4.2012 16:37:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Hry na PC
Taky me neprestalo bavit hrat hry na pocitaci, ale nastesti pro me ty novy hry (a predevsim RPGcka) jsou slabota. A tom jsem snazil! Dohral jsem treba Zaklinace a usoudil, ze na ty stare RPG vubec nema. Takze odstranuju resty z doby, kdy jsem nektere tituly opomnel (Amberstar, Pool of Radiance, Ultima Underworld...) Ale musim ocenit jeden novy titul a to je Legend of Grimrock, ktery se skutecne povedl. Skoda, ze to je jedna vyjimka za 8-10 let :)

Krom RPG zanru mam rad jeste strategie, ovsem nikoliv ty realtime :) A pokud uz realtime, tak jedine od Paradoxu (serie Europa Universals, Crusader Kings, Victoria).

No a jeste dohravam taky stare adventury, naposledy prvni dil Gabriel Knigta.

21.4.2012 20:18:10

Kafe s mlikem
Nemas rad iso rpg? Zkousel jsi oba dily Dark Sun? Maji souboje tahove a mne osobne se libi tahle serie mnohem vic nez Baldurovy gate.

21.4.2012 20:21:08

Richmond
Jo Europa U. několikaměsíční realtime strategie :)

21.4.2012 22:13:58

Richmond
poslednú hru čo som na PC hral dlhšie a dokonca som ju aj prešiel a bavila ma z tých novších bol borderlands.. Ináč som skúšal kadiake hry a nič ma dáko nedokázalo chytiť. Možno ešte mass effect trochu..

21.4.2012 22:42:45

Syndicate
Novinka Syndicate mi připoměla starý kousek od Bullfrogu z roku 1993. Tehdy jsem mu věnoval také pěknou kupu hodin.

Synovi jsem nedávno pořídil z novějších her Trine 2 a musím říct, že mě také zaujala. Jak hraním tak grafikou.

21.4.2012 23:11:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Kingdoms of Amalur: Reckoning
Musim se priznat, ze z novych her me docela zaujalo tohleto. Je to sice rubarna, ale proste me to zaujalo:-) Ale jinak je to bida. Sakra, najit jen vice casu, at se muzu vratit k rozehranemu fantastickemu Fate - Gates o Dawn na Amigu, tdy WinUAE:-).

21.4.2012 23:21:59

Robot unicorn attack na mobilu!
Where's your god now?

Diky kandelabrovi za tip, ted uz se tech Erasure nikdy nezbavim :)

15.8.2012 22:15:59

sydo
Everybody wanted to be with you !

19.8.2012 17:42:31

Civilization III
Pro mě Civilization III. Hraju do dnes. Podle mě nejlepší z celé série.

19.8.2012 20:18:30

Sappho
jojo, zlata Civka, ale u jednicky jsem stravil asi ze vseho nejvice casu. A Dvojka, to j klasika. Trojka byla hodne vysperkovana (skoda ze ji kapku kazila korupce, ktera branila v expanzi). Jinak vyzkousej ctverku. Ta je podle me nejpropracovanejsi z cele serie.

19.8.2012 21:42:03

The Elder Scrolls: Arena a Daggerfall
sveho casu jsem se tehle serie desil pro jeji rozsahlost. Kritizoval jsem ji za nahodnou generovanost, ale s odstupem casu mi to nedalo. Protoze si vzpominam na uchvatne zvarneni prirodnich jevu jako snezeni, mlha, vychody a zapady slince. Tak jsem se nedavno ponoril do Areny, kterou jsem za mesic dohral a ted jsem se vrhnul na Daggerfall a to je proste neskutecne uzasny RPG dungeon. Ale neskutecne rozsahly, vidim jej tak na rok:-)

19.8.2012 21:44:29

cucáci
já začal na gumákovy, jestli je tady vůbec někdo kdo to ještě zná, v Pražským svazarmu i Fukovi bylo tak 13 a já tam chodil s doprovodem od 8 let na nahrávání kazet,
takový klasiky jako Pssst, Jet Pack, Harrier Attack, první jako strategie byla Defendr of Crown a ať to byla naprostá blbost vydržel jsem u toho dlouho, pak přišel 89, pár blbostí a já našel Railroad Tycoon, F19, civilization a byl konec, kdopak ještě zná megalomania?
a Guybrush Treepwood? strč sochu do kapsy :-))

23.8.2012 20:10:36

sappho
Civilizace je naprosto luxusni zalezitost. :-) Hral jsem uplne prvni civku od Sida Meiera a byla to parada. Tehda v cestine, coz me ani nenapadlo, ze by to mohlo byt v AJ. Posledni dil, ktery jsem kdy hral byla Call to Power. Taky naprosto super vec, ale od Activision a hledal jsem i nekoho, kdo by si to zahral po netu. Jen skoda, ze ten generator map je tam takovy divny a nejsou tam preddefinovane mapy. Hrajete to po netu? Klidne bych se pridal, muze to byt super. :-)

23.8.2012 20:26:50

hvar
pcha, cucaku, Mega-Lo-Manii mam originalku krabicovku na Amigu:-) Railroad Tycoon a prvni Civka, to byly hry vsech her. Prvotni a tudiz nejdokonalejsi genom vsech strategickych her:-) No pravda, ten Defender mi treba moc nesednul, ale v F19 a F15 Strike Eagle jsem letal ja kvztekly. Prakticky to jsou jedine simulatory letadel, ktere me kdy bavily.

23.8.2012 20:30:48

hvar..hmm cucáci...
Tak to já mám Spectrum (sice už +, ale na gumákovi jsem začínal) ještě zabalenej někde v krabici a možná že dokonce i funkční. A první co jsem hrál bylo Horace goes skiing :-) A PCdlo jsem pořizoval o mnoho let později až kvůli Comanche Maximum Overkill, Dungeon masterovi a adventurám od Sierry.

23.8.2012 20:31:40

Vybíráme z Bazaru

NEXUS - Arena Combat System - zánovní
Akt. cena: 2499 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas