offtopic

vím, že je toto primárně stránka o deskových hrách, ale co udělat jednu offtopic sekci, kde by se dalo kecat o hudbě, PC hrách atd? Jelikož by to nebyla diskuze o deskovkách, nepočítaly by se příspěvky do celkového počtu příspěvků. Já např. uvažuji o koupi Nintendo DSi a každý názor by se šiknul. Nehledě na to, že potřebujeme někde uhájit Diablo II jakožto nejlepší PC hru ;)
26.5.2009 14:57:19

Po 8 letech...
Tak zřejmě po dlouhých 8 letech si koupím nějaké to nové RPG (což je žánr před smrtí :). Bude to Drakensang. RPG podle pravidel Schwarze Auge (kdo zná sérii Realms of Arkania bude vědět). Jo a to poslední rpg, co jsem kupoval bylo Wizardry 8,také báječná věc.

Já jen tak, aby to tu neusnulo :))

4.8.2009 14:25:24

to Richmond
Jo jo, taky o tom uvažuju.. "Staré dobré" RPG. Alespoň doufám :)

5.8.2009 09:57:24

8bit retro vs. Lego
http://www.youtube.com/watch?v=4qsWFFuYZYI

dovolím si sem dát link na geniální video s legem inspirované 8bitovými legendami :) To muselo dát strašlivou práci!

12.11.2009 11:07:41

Teplice
neví náhodou někdo jestli je v Teplicích nějaká specializovaná prodejna deskovek? o víkendu tam asi pojedu vůbec to tam neznám a nechce se mi to na netu hledat

díky

29.1.2010 22:44:39

Adalpo; Teplice
Nic o čem bych věděl. Na Benešově náměstí (střed města) je knihkupectví, ve kterém pár her mají, ale spíš to budou "základní" hry (Osadníci atp.).
Ze zvědavosti: Proč tě to zajímá, když jedeš jenom na víkend? Měli by zavřeno. :)

30.1.2010 11:51:27

richmond
tak instaluju drakensang...doufam, že to bude dobrý. nostalgicky vzpomínám na stíny nad rivou...jeee

16.2.2010 20:19:31

Elenistar
Já si ho pořídil nakonec minulý týden za 357 Kč :) Jenže jsem ho ještě nenainstaval. Nejdřív musím dohrát obrovský Amberstar, ze kterého jsem pořád unesenej jako malé dítě :) Neskutečně parádní RPG/dungeon.

16.2.2010 20:24:59

richmond
Mě se v poslední době líbolo dragon age...taky doporučuji

17.2.2010 00:16:59

Elenistar
No DAO mám zatím na seznamu až dorazím tu frontu rpgček ze staré školy :) JSem zvědav, jestli se Ti bude líbit ten Drakensang. Ač jsou pravidla stejná (Das Schwarze Auge) s předchozími díly, v Drakensangu jsou bohužel souboje realtimové, což je prostě špaténka...Sérii Realms of Arkania mám hodně rád (dohrál jsem téměž první díl, dohrál jsem i Stíny nad Rivou a vlastně jediný vroubek mám u Star Trail), ale Drakensang asi bude mimo sérii.

17.2.2010 09:27:01

richmond
Jdi do toho. Já jsem dříve ujížděl na Baldurs Gate a tohle je přesně ono. Krásný příběh, uživatelsky velmi příjmené a navíc je to krvák. :)

17.2.2010 09:53:15

richmond
Tak drakensang se mi zatím líbí. Je pravdou, že s češtinou bych viděl raději, ale alespoň mě to donutí otevřít slovník. Překlad by snad mohl být někdy v létě.

21.2.2010 18:50:21

drakensang
Tak v aktualnim SCORE pry ma byt Drakensang CZ, ale tedy moc se mi nechce verit, ze by tu cestinu stihli.

Jinak se musim pochlubit, ze jsem vyuzil nabidky Steamu (ac nejsem vubec priznivec tohoto nastroje a mnohem radsi mam GoG) a za 4,5 eura si koupil ctverici her od LucasArts - The Dig, Loom a Indinana Jones 3+4. Vcera jsem zkousel Loom a je to ta dabovana CD verze s 256 barvama. Uplne se mi vratily vzpominky na dobu, kdy jsem to dohral :)

28.5.2010 12:17:56

DJ

Mecenáš trolíků

Drakensang - Score CD
Richmond: mas pravdu, nie je to kompletna cestina. Bohuzial som si casopis kupil prave koli tejto hre a cestine a oni tam dali nekompletnu betu v.0.1, kde su zatial (nie uplne) prelozene lokality Avestrue, Ferdok a Moorbridge Marshes. ;-(

11.6.2010 18:36:55

re: DJ
Toho jsem se obával.

14.6.2010 09:47:26

čeština
http://www.volny.cz/farflame/drakensang.htm
tady je to prej lepšejší...

14.6.2010 11:37:42

GTA
Tuhle znáte ?
http://www.youtube.com/watch?v=xO0IBAm0Dko&feature=related

:-D

14.6.2010 17:40:09

spam
Dnes mi přišel spam s kouzelným předmětem zprávy: "Please allow me to introduce myself". Teď se celý den nezbavím Sympathy for the Devil v hlavě :D Snad se ozve i můj přítel Patrick Chan, už dlouho nenapsal, snad je v pořádku.

"...I am a man of wealth and taste..."

furt to jede, Robert Nace od amerických mariňáků má dobrý hudební vkus :)

18.1.2011 09:20:55

uplně hrozně offtopic
nemáte někdo přehrávač COWON? Kdo ho má, nechť se mi ozve SZ, potřebuju něco prokonzultovat...

Děkuji

19.1.2011 09:22:22

RUSE
zkuste hru RUSE na videu a tak vůbec to nevypadá, ale dobrá hra ,
já začínal na spectru 1984 - manic miner mi znechutil niebelungy,
jinak psst, cookie, jet pac, harier attack, defender of the crown - jedna z prvních strategií
Pak po revoluci 286 barevná, mně bylo 13, dostal jsem se k Railroad Tycoon, Civilizaci a bylo to jasný - jo ještě pecka centurion,
jak se jmenovala ta hra kde se ten vědec dostal na planetu kde byli ty opice - skvělá hudba
ebo ta hra jak se musíte dostat z pompejí než to bouchne,
powermonger, monkey island, Eye of the beholder ..........................................

19.1.2011 13:18:05

HRAS
Doufám, že jsem zvolil správné vlákno :) jenom dotaz nevíte, jak dlouho chodí objednávky z Hrasu? Díky ;)

1.3.2011 07:41:30

Hras
Mám pocit, že hras posílá cenný balík takže odhadem tak do 5 dnů. Stačí jim napsat o číslo balíku a kouknout se na stránky pošty, kde se právě toulá :)

1.3.2011 07:54:19

re: hvar
nemyslíš Another World? Jó, to byla pěkná hra.

1.3.2011 10:35:00

hvar
To bude Another World. To byla opravdová pecka. Když vyšla tak mi bylo 8 a koukal jsem na to jak blázen:) power monger, monkey island, eyof beholder...jj to jsou všechno krásný starý pecky. My začínali na C128. V roce 88....a do dneška jsem nepřestal:D Co třeba takovej Dungeon Master, Elvira a nebo tramtadadá Maniac Mansion? Scénku, ve které na mě vyběhla v kuchyni Edna s nožem nebo motorovkou (nebo co to bylo), do smrti smrtouci nezapomenu:)

2.3.2011 10:26:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Blizzard
Tak dnes slaví herní gigant Blizzard 20 narozeniny. Joj, to to letí. Přijde mi to jako nedávno, kdy jsme domů s bratrem nosili na disketách Lost Vikings a ostatní pecky a ono už je to skoro čtvrtstoletí:) Ve svejch 28 si přijdu jako herní důchodce:)

Každopádně přeju hodně úspěchů do dalších 20 let a doufám, že u nich budu moct být jako do teď.

4.3.2011 13:14:27

Blizzard - Odulin
Zbytek StarCraftu II, Diablo 3, WoW, (možná) Warcraft 4, myslím, že u nich budeš moct být JEŠTĚ VÍC než teď :o)).

4.3.2011 13:44:11

Vybíráme z Bazaru

Imhotep Duel
Imhotep Duel
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas