nepřihlášený

přihlásit

registrovat

offtopic

vím, že je toto primárně stránka o deskových hrách, ale co udělat jednu offtopic sekci, kde by se dalo kecat o hudbě, PC hrách atd? Jelikož by to nebyla diskuze o deskovkách, nepočítaly by se příspěvky do celkového počtu příspěvků. Já např. uvažuji o koupi Nintendo DSi a každý názor by se šiknul. Nehledě na to, že potřebujeme někde uhájit Diablo II jakožto nejlepší PC hru ;)

26.5.2009 14:57:19

kren

No, já tuhle diskuzi myslel jako návrh Diovi. A "offtopic" je podle mě příhodný název. Nebo "ostatní kratochvíle" :)

26.5.2009 16:13:52

Gamecube

... jsem jeste zapomnel zminit. Tam byly paradni hry! Takovy Starfox! Jejej.

26.5.2009 16:07:32

Nejsem proti

To já to pochopil tak, že se chceš něco dozvědět, proto jsem doporučil diskutovat jinde. Jinak o takové diskuzi jakou navrhujete se dá uvažovat, ale zavčas bych to navrhl Ondrovi, ať se nezačne diskutovat tady a udělá další diskuzi. Navrhněte mu, ale hlavně jak se má jmenovat.

26.5.2009 16:05:25

něco do diskuze

musím, ač nerad;-), s krenem souhlasit v tom, že o PC hrách se dá diskutovat všude, proto bych začal z jiného konce.
Máte nějakou knížku, která se vám vybaví při hraní dekovky nebo naopak. Nebo nějakou, která má atmosféru jako ona kniha (povídka)
Předpokládám, že se začne Arkham horrorem:-)
Já mám rád Galaxy Truckera kvůli jeho podobnosti se Stopařovím průvodcem.

26.5.2009 15:52:00

Sydo

hehe, tak v tom ti muzu poradit celkem dobre :-) Byl jsem naruzivy hrac PC her, pak jsem si koupil Playstation, pak maleho gameboye advance SP, pak prvni generaci PSP dovezenou z Japonska, pak Nintendo Wii a nakonec XBOX360. Az na Wii to mam dosud vse. A popravde jsem z toho vseho nejvic vyuzil toho malickateho gameboye. I proto jsem posilhaval po DSku, ale nakonec zvitezilo PSP pro jeho technologickou vyspelost. Ted vim, ze to byl krok vedle, protoze ty hry jsou vlastne PS/PS2 hry a tudiz rubacka rubacka a zase jen rubacka, sem tam zavodeni. I kdyz jsou tam samozrejme hry typu Lumines, Exit a jine, ktere jsou opravdu originalni. Ale po hratelnosti DS titulu podle mne PSP jen smutne pokukuje. Jedine, co me porad brzdi v koupi DSka je nizke rozliseni displeju. A take fakt, ze me ted bohate staci hrani her na iPhone, ktery me svymi moznostmi uchvatil.

26.5.2009 15:50:21

to kren

samozřejmě bude-li tu tato diskuze překážet není důvod proč ji nezrušit. Jen mi to přišlo jako fajn nápad, s několika z vás jsem se setkal a jsem tomu rád, takže by mne docela zajímalo jestli lidé, které baví to co mne, mají i podobný názor na další zábavu. Nechci se bavit jen o PC hrách nebo jen o hudbě atd. Většina (např.)PC hráčů často nechápe, že existuje i něco jiného (nechci nikoho urazit, ale lidé s jedním koníčkem často ty ostatní nechápou).
Samozřejmě uznávám, že tyto stránky jsou o deskovkách a považuji je za jedny z nejlepších stránek vůbec, ale přišlo mi to od syda jako dobrý nápad. toť můj názor

26.5.2009 15:37:56

kren

nejde jen o PC, ale i o knihy, hudbu atd. Já PC hry ani konzole skoro nehraju a na stránkách věnovaných PC hrám většinou diskutují 14-ti letí, kzeří u toho sedí celý den. S těmahle lidma se dohadovat nechci, proto mi to přišlo jako zajímavý nápad. Ale říkám, byl by to takový mišmaš, nešlo by jen o PC.

26.5.2009 15:32:22

Stránky PC her

A proč nediskutovat na stránkách PC her, tam se ozve a bude diskutovat určitě víc lidí.

26.5.2009 15:20:49

skvělý nápad

Jen ti zrovna neporadím s konzolí jelikož jim vůbec nerozumim.
U PC her mám něco jako top10 které v podstatě hraju na střídačku, ale většina jich je i v deskové podobě:-)
U hudby mám to samý.
A co knížky?

26.5.2009 15:17:26