offtopic

vím, že je toto primárně stránka o deskových hrách, ale co udělat jednu offtopic sekci, kde by se dalo kecat o hudbě, PC hrách atd? Jelikož by to nebyla diskuze o deskovkách, nepočítaly by se příspěvky do celkového počtu příspěvků. Já např. uvažuji o koupi Nintendo DSi a každý názor by se šiknul. Nehledě na to, že potřebujeme někde uhájit Diablo II jakožto nejlepší PC hru ;)
26.5.2009 14:57:19

Ringo
Zeus hlavně rozhodl, že už nic nemám :-)

3.7.2012 10:23:44

Droll
exekučně:-)

3.7.2012 10:52:01

moc pěkné
Odstranil jsem si jednu hru, kterou vlastním a taky mi to všechno smazalo

3.7.2012 10:53:57

kruci
Chtěl jsem si tenhle týden koupit Gloom, Arkham a ještě něco, ale když na to koukám, tak chvíli počkám, než se to vyřeší :D

3.7.2012 10:55:32

Opraveno...
Chyba byla docela záludná, protože se děla pouze z hlavní stránky hry a pouze při odebrání hry ze seznamu nebo wishlistu. V takovém případě došlo ke smazání daného seznamu (tedy vždy pouze ten, ze kterého jste hru odebrali). Pokud jste akci provedli z jiné stránky hry (např. fotogalerie, diskusí, a dalších), tak by mělo být vše OK.

Napište mi prosím ti z vás, které to potkalo, zkusím najít nejaktuálnější zálohu a pokusím se to obnovit.

A prosím přijměte moji omluvu, i když chápu, že vám asi bude trochu k ničemu :-(

BTW chyba tam byla od pondělí 2.7. od 17:43 do úterý 3.7. do cca 13:45 :-(

3.7.2012 13:53:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus
Za mě dobrý, už jsem si to naklikal zpět, alespoň jsem si virtuálně prošel "sbírku" a připomněl si co mám a co chci :-)

3.7.2012 20:43:50

pujcovna-her.cz
(Téma Offtopic jsem zvolil záměrně.)

Akorát jsem dnes objevil stránku pujcovna-her.cz. Už to někdo zkoušel? Funguje to? V případě zapůjčení více her naráz by mi to asi stálo za zvážení..

Vypadá to na podobný počin jako byla deskovna.cz (která snad ještě trochu funguje pod https://www.pujcim.to a nebo tam je zapomenutá :P ) otázka je, jestli to šlape tak jak je uvedeno :)

16.1.2019 11:57:52

půjčovna
A nefunguje místní bazar stejným způsobem jako ona půjčovna ?

16.1.2019 12:17:07

Rukavice nekonecna
Chybi mi tu vlakno pro vykriky, takova ta vsehochut tak zase exhumuju offtopic..

Rukavice nekonecna, ohlasilo BF a protoze milostny dopis v puvodni podobe je super hospodska krabicka docela se mi zamlouva i tuten pocin..
Hral nekdo? Funguje to? :p

11.3.2020 12:03:45

Vybíráme z Bazaru

Na vlnách neznáma - zábava pro 3-7 hráčů ve fólii
Na vlnách neznáma - zábava pro 3-7 hráčů ve fólii
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas