MS v hokeji

zdravim bratia cesi, aj sa z vas niekto k nam chysta? alebo si zapasy vychutnavate v obyvacke s piveckom v ruke, alebo v preplnenom pube? ja budem dnes vecer nasim fandit a uz sa tesim na druhu fazu turnaja, ked sa spolu stretneme. to zas budu diskusie :-D
zisla sa nam cela generacia starych harcovnikov, ak neziskame tento rok medailu, tak potom uz nikdy. slovensko do toho!!!
29.4.2011 15:39:05

Systém
Na aktuálním herním systému se mi nelíbí, že základní a osmifinálová skupina je naprosto o ničem.
Já bych hrál šampionát ve dvou čtyřlenných skupinách a pak křížem play off (první se čtvrtým...).
Špatná by nemusela být ani jedna skupina, kde by hrál každý s každým jako v lize. V takovém případě by totiž ztráta s "papírovým outsiderem" byla opravdová ztráta a ne jen menší komplikace jako teď.

2.5.2011 16:22:49

5-0
:-D
Pekne :-)
Tipujem 7-1 do konca zapasu.

2.5.2011 17:28:05

Tý jo, hmmm ...
Já tedy zírám ... to byla sprcha:-D

2.5.2011 17:34:59

výsledky
No a paradoxně nám tato výhra nebud k ničemu, Dánsko dál nepůjde takže se počítat nebude. Při tomhle systému naše skupina bude:
Rusko Slovensko Finsko Čechy Lotyšsko a Německo. Postupují první 4 což budou silní soupeři. To samé v druhé půlce tabulky. Takže pak je úplně jedno jestli skončíš 1 nebo 4, protože potkáš z druhý části stejně mančaft, který má na titul šanci jako kdokoli.

Tenhle systém je prostě divnej. Opravdu záleží na jednom zápase, což je ptákovina. Já bych dal po druhý skupině dle pořadí už boj o medaile a umístění dle umístění. Pak by se ukázal opravdu nejlepší a nejen ten komu to tam zrovna jeden zápas spadne.

2.5.2011 22:24:38

Sinuhet
Tak to já nesouhlasim. Ten adrenalin ve čtvrtfinále za to stojí:-)

Ale hlavně, kvality týmu se neprokážou jenom tím kolik zápasů je štonc percentuelně vyhrát, ale i tím (a v lecjakém směru především) jak se dokáží vyrovnat s tlakem právě toho jednoho klíčového zápasu. Štěstí mnohdy nehraje až takovou roli jaká se mu přikládá...

2.5.2011 22:45:54

to all:
No systém je divný, to je pravda, ale v příštím roce to bude prý zase jinak, tak uvidíme.
Nicméně si mysím, že každá výhra se počítá. Tedy pro sebevědomí mužstva, nastolení takové té herní pohody. Podívejte na Slováky, teď jsou v křeči a i když mají postup jistý, přeci jen budou nervoznější a navíc je čeká duel s Rusy, což půjde o prestiž. Nepočítám s tím, že by se Rusové šetřili a zápas vypustili. Po prohře s Němci by se dalo předvídat, že Rusové vyhrají, ale po tom co předvedli se Slovinskem, nevím nevím. Mají sice našlapaný tým, ale hvězdy hrají sami na sebe a ne kolektivně. Slováci budou mít výhodu, že se dokážou semknout a už několikrát dokázali, že na Rusy umí zahrát lépe než my. No každopádně to bude boj a těším se na to.

3.5.2011 06:44:24

kanada
se mi dneska povedlo pěkně vytočit jednoho kanaďana... Bavili jsme se o tom dnešním hokeji a já mu říkám, že budu fandit kanadě. On byl nadšený, že prý jsem první čech, o kterém ví, že fandí kanadě. A já mu na to odpověděl, že já vždycky fandím tomu slabšímu :-))) Netušil jsem, jak se takovej jemnej ironismus může někoho tak dotknout :-D

3.5.2011 16:23:06

ozzy79 :-D
ja taky vzdycky fandim tomu slabsimu, ale Kanade jsem dnes teda nefandil, ale Svycari pekne zatapeli a rekl bych ze meli na hokejkach vice tutovek nez Kanadani. Prodlouzeni si rozhodne zaslouzili vyhrat Svycari. Skoda, no, vyhrala zase takova ta Kanadska zarputilost, ktera vzdycky dokaze zvratit jejich matnou obrannou hru ve vitezstvi diky totalnimu nasazeni v brankovisti soupere.

3.5.2011 20:09:33

Slovensko - Rusko
Tak dneska fandim Slovakum:-)

3.5.2011 20:20:43

to ozzy79:
Tak to máš u mne 100 bodů. :-D :-D :-D
Slovákům fandím také. Doufám, že ty Ruské hvězdy vyškolí.

3.5.2011 20:30:19

re
Dneska bych to taky přál Slovákům. Navíc proti Rusákům je třeba fandit komukoli (možná s výjimkou Kanady :-) )

3.5.2011 20:35:02

ČT
Možná budu asi jedinej ale ČT mě neskutečně naštvala. Přesunout Ligu mistrů, jeden z nejprestižnějších zápasů co může být (real - barcelona) na internet, kterej je stejně přetíženej. Fakt dobrý no.
Neřeknu kdyby to změnilu kvůli zápasu Česka, ale tohle mě fakt vadí. :(

3.5.2011 21:07:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Veskere
vidis, a me je treba nejaka zahranicni liga mistru ve fotbale v pazi a absolutne bych nepochopil, kdyby nedali prestizni zapas MS 2011 v hokeji Slovensko - Rusko. Co nam je po Realu a co nam je po Barcelone:-)

3.5.2011 21:27:45

to vasekre
Jestli máš televizní příjem slovenské 2, tak tam běží Real Barcelona na živo.


Jinak fandím Slovensku a hlavně zdolat Rusáky.

3.5.2011 21:28:23

3:3 po 2. tretine
poďme, musíme to dať! :-)

3.5.2011 21:35:21

Ringo
V tomhle se neshodneme. :)
Ale zápas LM, kde hrají dva týmy z nejlepších na světě, se spoustou hvězdných hráčů, je podle mě prestižnější a zajímavější než zahraniční zápas Slovensko - Rusko, který mě moc nebere protože nehrajou naši a prakticky v něm o moc nejde. Ale každý to má jinak, to je mi jasné. ;)

Cholerus - bohužel nemám, ale chytil jsem (i když mizerný) přenost přes Sport 3.

3.5.2011 21:38:10 | Upraveno autorem (porovnej)

vasekre
No zase ten zapas uz je po prvním zapase o nicem, nereknu, kdyby tam bylo nejake dramo. Dnesni hokej ma mnohem vic napeti.

3.5.2011 21:42:57

Joe

Peco
Dúfam, že im ešte nasolíme aspoň jeden alebo dva ;)

3.5.2011 21:43:23

vaskere
tak jasne, kazdy to ma nastaveno jinak. Pro me je celkove treba fotbal nezajimava nezazivna hra. Nekdo by si pral, aby treba misto MS v hokeji davali nejaky Golf. Pro CR je kazdopadne MS v hokeji na Slovensku urcite zajimavejsi nez fotbal dvou muzstev, ve kterem taky o nic nejde a mozna ani nepadne gol:-)

3.5.2011 21:55:10

Pecovarhy, Joe
no jo, ale bez strelby to sakra nepujde. Rusaci menili brankare, je treba ho poradne ostrelovat. A zatim nic.

3.5.2011 21:58:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Ringo
Padl. :)
Golf ale také není špatná hra. :)

3.5.2011 22:00:47

vaskere
urcite je Golf zajimava hra, me se libi, ale pro CR je myslim ted aktualni to MS v hokeji, ted mnohem vice nez cokoliv jineho.

3.5.2011 22:04:00

slovaci
Tak jsem cekal, kdy zapnou to jejich Turbo a nic. Rusaci ale vyborne branili a byli silnejsi v osobnich soubojich, coz hodne bralo sily. A 120-ti kilovej rizek na hristi, to se jen tak nevidi. Meli proste navrch fyzicky. Skoda

3.5.2011 22:27:16

good bye stvrtfinale
......slabota. strasna slabota. prehra s nemcami, rusmi a vytrapene vitazstvo nad slovincami. ma tento tim na stvrtfinale? iba hlupak moze verit, ze sa tam dostaneme. pre mna je vystupenie nasej repre strasnym sklamanim. dobru noc.

3.5.2011 22:29:27

dajo26
ani nevis, kolik hlupaku minuly rok verilo u nas po podobnych vysledcich nasich v zakladni skupine, navic bez vehlasnych jmen, kdyz nepocitam Vokouna a Jagra a bylo z toho nakonec zlato:-)

3.5.2011 22:33:53

Charitativní aukce

Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Akt. cena: 1100
Končí za: 2 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Vinohrad: Toskánsko
Vinohrad: Toskánsko
Akt. cena: 1090 Kč
Končí za: 13 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas