MS v hokeji

zdravim bratia cesi, aj sa z vas niekto k nam chysta? alebo si zapasy vychutnavate v obyvacke s piveckom v ruke, alebo v preplnenom pube? ja budem dnes vecer nasim fandit a uz sa tesim na druhu fazu turnaja, ked sa spolu stretneme. to zas budu diskusie :-D
zisla sa nam cela generacia starych harcovnikov, ak neziskame tento rok medailu, tak potom uz nikdy. slovensko do toho!!!
29.4.2011 15:39:05

dajo26
Aké nikdy - kedykoľvek! :-) Pekný zážitok všetkým prajem

29.4.2011 16:42:58

dajo26
Takze nikdy:D! Cesi D-D-D Cesi D-D-D...

29.4.2011 16:44:05

Hokej
Slovensko teď hokejem žije, doufám že to zvládnete bez nacionalistických projevů a pod. Přál bych Vám abyste uspěli, nepřeju si abysme se v turnaji potkali, zas by to zhoršilo vztahy :-)

29.4.2011 18:54:45

hokej
no ja si zase prajem aby finale hralo cesko-slovensko. Len este rozmyslam proti komu ti nasi chlapci maju hrat.

A inak klobuk dole, byvam kusok od stadiona a bol tu nebyvaly klud pred aj po zapase. Zda sa, ze nasi policajti zacinaju za nase peniaze pracovat pre nas.

29.4.2011 21:04:23

hokej
"Babičko, vy prý bydlíte už padesát let vedle zimního stadiónu. Nezanechalo to na vás nějaké následky?" "Ne ne, ne ne ne ne, ne ne ne... (intonaci nelze napodobit...)

29.4.2011 21:28:39

@bacil
:)
babicka mi jeste zadnej clovek starsi tri let rikat nesmi, ale jinak to sedi... :D

29.4.2011 21:49:14

Sinuhet
Nerozumiem, prečo by mal vzájomný zápas ČR-SR zhoršiť vzťahy? Ide o šport, každý fandí pozitívne tomu svojmu tímu. Kto sa zvrhne a začne hovoriť a robiť blbosti nemôže byť ani športovec, ani fanúšik a ani (a to je ešte významnejšie) hráč spoločenských hier! :-)

Práveže ja sa teším na český tím v osemfinále, a úprimne, celým srdcom a športovo dúfam, že Slovensko nad ním vyhrá.

Kiež by sa potom zadarilo obom tímom prejsť cez štvrťfinále, ale to je ešte ďaleko.

Každopádne sme dnes síce ťažkopádne, ale predsa urobili prvý krok pre postup do osemfinále: Slovensko vs. Slovinsko 3:1!!! Zajtra je na rade Česko a ja sa teším a fandím mu!

29.4.2011 22:32:39 | Upraveno autorem (porovnej)

to peco
máš pravdu, ale na druhou stranu Slováci to s tím nacionalismem trošku přehánějí a na tom hokeji je to vidět. Ten song Slovensko Slovensko, heja heja Slovnesko, nebo jak to je, mi přijde trapný sám o sobě, natož když ho pouští při utkání Rusko - Německo.... :-)

30.4.2011 10:04:33

Slovaci
Tak vase prvni vitezstvi bylo docela utrapene a s odrenyma usima. A ten song Slovensko mi prijde taky hodne trapny. Jinak vam ale samozrejme fandim a rozdat si to ve finale by bylo super. Snad se vam turnaj organizacne vydari - nebudou zhasinat svetla v pulce zapasu:D. Kazdopadne drzim palce.

P.S. Nemci mi udelali velkou radost :D

30.4.2011 11:51:28

oplprokop, ozzy79
dobre, chlapci, beriem to tak, že ste si šťuchli, zatiaľ, dovoleným spôsobom. Reagovať na to nebudem. Odporúčam však sústrediť sa odteraz iba na hokej samotný a pozitívne fandenie. :-)

Súhlasím s tým, že včera to bolo aj viac ako s odrenými ušami - ten zápas som počúval v rádiu a už len z toho ako v pozadí reagujú diváci bolo zjavné, že súkolie nášho tímu ešte nie je vyladené. Verím v zlepšenie, zajtra s Nemcami sa to ukáže.

Slovensko, Slovensko, héja, héja, héja Slovensko! :-)

30.4.2011 12:37:41

rbx

ozzy
co je na tom trapneho? Uplne stejne by se nam mohli posmivat za Kdo neskace neni Cech, hop hop hop...

30.4.2011 15:22:23

rbx
kdo neskáče není Čech je klasický pokřik a rozhodně se to nevyřvává na tkání dvóu jiných národů. To heja heja je nějaká oficiální písnička. Nechci se zabývat jejími kvalitami, ale hrát to na utkání dvou jiných států v přestávce na buly? To je to, co mi na tom přijde zvláštní...

30.4.2011 16:05:25

to Slováci
jinak vám přeju titul, bo my na obhajobu pod Hadamczikem nemáme a už jich i tak máme dost :-)

30.4.2011 16:07:28

...
Z šovinistického pokřiku "kdo neskáče není Č..." se mi pokaždé zvedne žaludek. Ale uznávám, že nejsem příliš objektivní, protože takový to sportovní "vlastenectví" je mi ze srdce protivný.

30.4.2011 17:05:35

rbx
"Kdo neskace neni Cech" vzniklo tak nejak samo euforicky v Naganu (pokud se nemylim). V dobe kdy byl hokej v popredi veskereho deni a lidi pomalu ani nechodili do prace (ja do skoly :)). Od te doby se to tahne se vsemi nasemi narodnimi tymy a myslim, ze tento pokrik dokaze vyhecovat uplne kazdeho fanouska na tribune. Obvykle se vytahuje v tech nejlepsich momentech, skanduji ho vsichni cesti fanousci a uplne mi z toho beha mraz po zadech vzdycky. Myslim, ze u nas neexistuje zadny jiny pokrik, ktery by dokazal vyhecovat tolik lidi a vzdycky je to takova mala vzpominka na Nagano. Kdezto "Slovenskooooo, Slovenskooooo" je nejaky umele vytvoreny paskvil a jeho pousteni pri zapasech (i Slovaku) na me pusobi trapne. Samozrejme ale chapu, ze nekomu se to libi.

30.4.2011 17:10:00

Ja se priznam na rovinu
ze Slovakum nefandim. Nic proti nim, ale proste slovenskemu tymu nefandim. Po nasich (ceskem tymu) jsou mi sympaticti Finove a taky Svedove. Tem vzdycky fandim, kdyz nehraji nasi. Samozrejme specificka situace nastava v momente, kdy hraje nekdo proti Rusku, to fandim kazdemu proti nim:-) Nebudu v ramci pratelstvi mezi nasimi narody za sebe pokrytecky tvrdit, jak Slovensku fandim. Mam totiz az prilis mnoho zkusenosti s tim, jak se nam Slovaci vysmivaji, kdyz dostanem od nekoho naklep, takze se priznam, ze ja se taky skodolibe usmivam, kdyz od nekoho dostane naklep Slovensko. Mimochodem to neni nic proti lidem, mam na Slovensku par kamaradu.

30.4.2011 18:04:39 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
Kdo neskace neni Cech je v pohode, to dokaze rozfandit i ty nejzatvrzelejsi "navstevniky plesu v opere", kteri sem tam tlesknou. Co by s tim bylo srovnatelne, je "My jsme ten spravny tym" od Michala Davida, co slozil po Naganu. To je fakt humus...;)

30.4.2011 18:37:56

fandeni Slovensku
Ja se taky musim priznat, ze se s tim mam trochu problem, a to predevsim kvuli zpusobu, jak se Slovaci chovali tehdy po titulu. Bilboardy "Vitejte v zemi mistru sveta", instalovane na cesko-slovenskych hranicich mi prisly trapne (s ohledem na to, ze my jsme si to mohli vylepovat nekolik let predtim a nikoho to nenapadlo). A v lete po titulu jsem byl na Slovensku na dovce (mam tu zemi i Slovaky rad, sport je trosku specifikum) a jako Cech jsem to dostal sezrat prakticky od kohokoliv, s kym jsem se bavil...
Takze slovenskemu hokeji urcite nepreju nic spatneho, ale titul rozhodne taky ne...;)

30.4.2011 18:42:24

Aneken
Kdyz jsme loni vyhrali MS, tak den nebo dva potom, sel jsem s kamosema z hospody na koleje a v te euforii jsem se chtel o tu radost podelit s neznamym studentem, ktery sel proti me. Zarval jsem "MISTRI!!!" a nabidl neznamemu cizinci high five......ten jen sklopil oci a procedil mezi zuby, ze je Slovak:D Cela nase banda vypukla smichy. Bylo to krute, ale nebylo to zamerne a bylo to spontanni (hlavne to bylo nekolika pivama). Kdezto davat si na hranice billboardy, jak jsme skveli....OMG.

30.4.2011 19:31:36 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

aneken
ja si jen myslim, ze jsou proste vetsi patrioti nez my, kterym je spousta veci uplne ukradena. Kdyby meli na kazdem baraku vyvesenou svoji vlajku, jako to maji treba v USA, tak by ti to taky prislo trapne? Ja teda nevim, ale proste byli hrdi, ze vyhrali sampionat, tak to dali najevo.
Ja osobne fandim nam, pak Slovakum a pak asi Kanade, i kdyz tam je to po tech bitkach s nami hodne diskutabilni. Svedy a Finy nemam rad, o Rusacich ani nemluvim.

30.4.2011 20:04:05

rbx
A i právě proto každému fandím proti Kanadě. Nejhorší je pro mě sledovat zápas Německo - Kanada. Tyto týmy opravdu nemusím.

Slovákům přeji. Nejvíc ze všeho jim přeji prohru ve finále s našimi borci :-).

30.4.2011 20:13:23

rbx
já nechci vířit vášně, ale u slováků ta hrdost často bývá jen o tom, že jsou lepší než češi. Jako sparta a slavia. Je jedno, že jsme předposlední, hlavně že češi jsou za náma :-) To je proč ty bilboardy byly na česko-slovenských hranicích, ale ukrajincům nebo polákům už se tak nechlubili :-) Naštěstí je to ale jen malá část slováků, ale ti jsou hodně vidět, viz třeba slota...

30.4.2011 20:24:28

aneken, ringo
Moje řeč.

30.4.2011 20:27:18

Vichnar
by mel uz jit asi spat. Jeho komentar: " v utkani Norsko - Svedsko sli Svedove brzy do vedeni. Pak Danove vyrovnali" :-D

30.4.2011 20:54:13

Fandeni
Tak jak fandim kazdemu proti Kanade. A to i pri zapase Rusko - Kanada :)

30.4.2011 20:58:03

Vybíráme z Bazaru

Hit the Silk! + rozšíření Extra Crgo
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas