MS v hokeji

zdravim bratia cesi, aj sa z vas niekto k nam chysta? alebo si zapasy vychutnavate v obyvacke s piveckom v ruke, alebo v preplnenom pube? ja budem dnes vecer nasim fandit a uz sa tesim na druhu fazu turnaja, ked sa spolu stretneme. to zas budu diskusie :-D
zisla sa nam cela generacia starych harcovnikov, ak neziskame tento rok medailu, tak potom uz nikdy. slovensko do toho!!!
29.4.2011 15:39:05

kovy
Je úplně jedno, kdo bude stříbrný nebo bronzový. Mistři jsou jen ti zlatí.

20.5.2012 21:10:39

Havelock
tak ja myslim, ze slavi vzdycky vsichni medailisti. V kazdem sportu, kde jsou tri stupinky, jsou tri medaile a tri bouchaji sampanskym.

20.5.2012 21:20:15

vance ...
:-) "Ale ať to dopadne jakkoli,máte krásnou medaili" a prispevok vyššie, že striebro je len striebro, ALE bronz, to je výhra?! :-)
..vlasne vy ste majstri! keď aj rusov by ste dali;-) ..ste proste zlatí, aj keď prehrávate;-)

20.5.2012 21:32:01

johan
takové debilní kecy (tvoje) tu fakt chyběly...

20.5.2012 21:34:49

johan
co to tu plantas, ja jsem popsal jen fakt, ze bronz je pro viteze zapasu, stribro pro porazeneho a je uplne jedno, kdo se toho zucastni. Popsal jsem jen realitu, tak nevim co do toho tahas ty svoje nesmysly.

20.5.2012 21:40:34

Rusove ovsem vyhrali letos opravdu zaslouzene
a az se bude sestavovat all star tohoto mistrovstv, tak to klidne mohou poskladat jen z Rusu. Nikdo z ostatnich mi letos neprisel vubec presvedcivy.

20.5.2012 21:42:17

striebro
treba si uprimne povedat, na rusov tento rok nemal nikto, ti hrali ako z inej dimenzie, az mi to niekedy pripomenulo staru zbornu. keby mi niekto pred sampionatom povedal, ze bereme striebro, neveril by som mu. ved my sme isli na MS bojovat o olympiadu a krocik za krocikom to vypalilo takto. ringo ma pravdu, ze je lepsie vyhrat o 3. miesto ako prehrat vo finale, je to jeho nazor, ja s nim ale nesuhlasim. a som rad, ze ste nam fandili, lebo tolko nevrazivosti, ako je na inych serveroch som nikdy nevidel a preto tam uz radsej ani nechodim.
teraz sa uz tesim na ME vo futbale a budem vam bratia drzat palce. dobru noc.

20.5.2012 21:43:55

Gratulace
Gratulace bratrům ze Slovenska! Druhé místo je krásné a jednoznačně si zasloužíte být o stupínek víče než my.

20.5.2012 21:52:46

Gratulace všem
Gratuluju Slovanskému komandu k ovládnutí světového hokeje a k výsledkům jednotlivých medailových týmů. Rusové si zlato zasloužili 100%. Bratia obětavě vydřeli hokejový sen a my jsme splnili cíl :) Jsem spokojen a rozohdně se budu těšit příští rok.

Co mně akorát mrzí jsou ty přesuny ve skupinách, kdy budeme v základní skupině s Kanadou a Švédy a pak "slabší" týmy, zatímco USA, Rusko, Slovensko, Finsko budou v té druhé.

20.5.2012 21:55:38

dajo
nie je nic horsie ako nejake narodne mindraky. Mne je az do placu ked to vidim. Naco je to kua dobre? Ved realne s kym uz z nasich susedov mozme mat naozaj korektne vztahy? Madari nas neznasaju, Rakusaci na nas seru, Poliaci nas ignoruju, pre Rusov sme len prd vo vode. Cesi niesu na tom o moc lepsie. Ti pos...ti Slovaci su ti jedini ktori ich maju vpodstate radi. Je to vzajomne. Vzdy to tak bolo a asi to aj tak bude.... howgh

20.5.2012 21:57:13

O_o
Taky gratuluju a johan zaslouží dvacet na holou...

20.5.2012 21:57:28

Všem
Hokej mě sice jako jeden z mála kolektivních sportů nezajímá, o tom ale nyní psát nechci. Chtěl bych všem na ZH složit poklonu za to, že spolu vytváří inteligentní komunitu, v níž jeden druhého nenapadá a naopak, i přes zdravou rivalitu, dokáže ocenit práci druhého a popřát mu všechno nejlepší.
Jaký je to kontrast oproti jiným diskuzím, ze kterých se mi dělá blivno a které mě občas nutí se stydět za svůj vlastní národ (např. idnes). Díky všem.

20.5.2012 22:04:45

slovensko
osobne si myslím, že striebro dostane síce porazený, ale tá trpkosť prehry trvá len tesne po zápase, čiže no problem..

Ale ináč toto nepochopím ako môže byť niekto taký primitív: https://www.facebook.com/CeskoZviteziProtozeMaVicMrtvychHokejistu

20.5.2012 22:37:27

Sme druhí, to je vynikajúci výsledok!
Na Rusov sme jednoducho nestačili, ale absolútne ma to netrápi, vyhral lepší tím. Náš výsledok je aj tak vynikajúci a hlavne, dobrá nálada vonku medzi ľuďmi, to je na nezaplatenie. Bude to taký príjemnejší vstup do pracovného týždňa.
K tým jednoduchým ľudkom, čo na nete píšu nevraživo a nekorektne, to sú evidentne takí nevyvinutí mládežníci ešte - ani v Člověče nezlob se! by si proti nám za stolom nepinkli. :-)

20.5.2012 23:57:14

Tohle mě dnes ráno pobavilo
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/398796_380090128705667_2044884075_n.jpg

21.5.2012 08:03:40

Vixton
jj, pobavilo celkom "enought" ;))

21.5.2012 08:39:39

aj ked sme ziskali "len" striebro, atmosfera bola neskutocna :) http://www.youtube.com/watch?v=jVV1XI6fNFk (KE, Amfik - 12000 ludi :-D) a ludia sa tesili aj zo striebra.

Ale, cele majstrovstva vyhrali Slovania....Rusi, Slovaci, Česi... biela, modra a cervena :)

21.5.2012 15:44:34

for Stoki:
Holt už jste jiná země a někteří to nedokáží unést přes srdce. Vzkaz či kde to je, měl být okamžitě smazán. Sám facebook nemám a nesnáším, a tak jsem se o tom dozvěděl, jen ze zpráv. Ale to musel být nějaký chorobomyslný de...l

21.5.2012 15:47:22

hokej
ten FB byl špatný, koukal jsem na něj a byl to děs.

stejně ale na mne působil onehdá transparent na hranicích se slovenskem, kdy jsem při přejezdu viděl nápisy " vítajtě v krajine maistrov sveta" (nebo tak nejak).

21.5.2012 15:54:15

Vybíráme z Bazaru

Nerozbalené Mysterium
Nerozbalené Mysterium
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas