MS v hokeji

zdravim bratia cesi, aj sa z vas niekto k nam chysta? alebo si zapasy vychutnavate v obyvacke s piveckom v ruke, alebo v preplnenom pube? ja budem dnes vecer nasim fandit a uz sa tesim na druhu fazu turnaja, ked sa spolu stretneme. to zas budu diskusie :-D
zisla sa nam cela generacia starych harcovnikov, ak neziskame tento rok medailu, tak potom uz nikdy. slovensko do toho!!!
29.4.2011 15:39:05

VinasSolamnus
no a proto se tu snazim celou dobu naznacovat, ze pro nas je prioritni co hrajeme my a ne co hraje treba Argentina, Brazilie, Indie nebo i USA a reci, ze je to svetove minorita, tak proc se tim zabyvame a delame kolem toho takovy humbuk, mi prijdou tak trochu sebemrskacske a maloceske:-)

18.5.2011 20:43:43

Richmond
ja prave ani ne, protoze v tech skupinach obvykle byva uplne jina situace. Ctvrty tym jine skupiny muze byt mnohem silnejsi nez prvni tym prvni skupiny. Proto by se melo vyrazovat v ramci skupin, ne krizem. Jednotliv tymy se pekne spolu potkaji a pak mohou ve ctvrtfinale potvrdi vysledek.

18.5.2011 20:45:22

Polylux
No, tak to, z ceho jsi vychazel ty, je spatne doslovne prelozenej anglickej clanek, kde v originale byl field hockey. Takze si to nespletls primo ty, ale autor. Nicmene to zdaleka neni pravda a netusim, za co jsem dostal minus, kdyz jsem na to spravne upozornil;) Ja jsem nevychazel z zadneho konkretniho zebricku, bohuzel mam pseudovedeckou uchylku fakta overovat, tak jsem si jich prosel nekolik a hokej si v zadnem nevedl moc dobre...

18.5.2011 21:13:57

neni to fak jedno?
proc to vlastne resime? :-)

18.5.2011 21:24:12

Ringo
Jasny, v zasade je to blbost;) Hlavne ze je ta placka!!!;)

18.5.2011 21:36:24

Anaken
presne. A take potesujici vykon nasich hokejistu. Snad se priste vyznamenaji minimalne stejne tak dobre jako letos.

18.5.2011 21:51:18

MS 2012
To uz vas vykony nasich borcu tak otravili, ze tu neni ochota diskutovat? :) Prave skoncilo prodlouzeni s Norskem a ja jen ziram, ze Norove nas prestrileli 31:27. Kam az to tenhle rok muzeme dotahnout? Ze bychom letos poprve prohrali s Italy? :)

7.5.2012 18:33:20

Richmond
Moc to nesleduju, ale bylo mě jasný že je průser hned když po utkání s Dánskem Hadamczik prohlásil že "na to chce co nejdřív zapomenout". Ten má zas trenérskou formu :-))

Takže tiše fandím Slovákům, Amíky si zatím dávaj slušně...

7.5.2012 20:15:16

kde je snaha, bojovnost, nasazení?
Kdyby ti kluci vyvíjeli alespoň nějakou snahu, tak jim nic nevyčítám, ale oni tam kloužou jak na veřejném bruslení, a to doslova, bez zájmu, bez nasazení...proč by se taky snažili, když je trenér tak jak tak pochválí...nechápu. Jedině čtvrtá lajna vyvíjí jakous takous aktivitu a on je posadí s tím, že jsou nevýrazní...jak chtějí hrát o medaile, když je Norové předčí ve všech činnostech, ach jo....zatím tedy velké zklamání...

7.5.2012 23:23:50

Nasi na mistrovstvi
Jak tak na to koukam, dostali jsme se na uroven (a nekdy i pod uroven) tymu, jako je Norsko, Dansko apod. Bohuzel to ani v pristich letech nevypada na lepsi vysledky.
Asi jsme nekde zaspali ... :-(

8.5.2012 00:16:32

Hyman
Tak určitě :) ale ne, já si myslím, že úroveň máme pořád lepší, bylo to vidět, když na chvilku zapnuli, soupeře přehrávali, ale zase spadli do laxního přístupu a bylo zle...chybí mi tam nějaký bojovník, někdo, kdo by ostatní seřval a vyburcoval...tady vidíme, co pro tým znamenal Jágr, nebo Rolinek...Plekanec se zatím jako kapitán moc neukázal...

8.5.2012 00:27:21

Mala změna v mluvě hokejistu
Místo "tak určitě" začali všichni říkat "Tak samozřejmě".

Nicméně netřeba nadávat. Všimněme si, s jakou bídou to v podstatě odklepávají úplně všichni. Z všech zápasů. které byly letos na MS koukatelné byly jen dva a to utkání Kanada : USA a dnešní Slovensko:USA - mimochodem velká gratulace a byla na to fakt radost koukat.

Co se týče ostatních - u outsiderů - Dánsko vybouchlo s Itálii. Jediná kdo šel oproti minula kapku nahoru jsou Norové, kteří včera zatopili Rusům a nebýt neuznaného regulérního gólu, tak to bylo vyrovnané a mohlo se dít ještě kdo ví co.

U Favoritů - Finové 2 zápasy s usmudlanou výhrou 1:0. Švédové dneska dostali od Dánů 4 branky a div tam nepadla i pátá. Rusové - trápení s Norskem, Kanada - prohra s USA.

A teď zvlášť - Češi - očekávaná prohra se Švédy, prostě na ně neumíme. Trápení s Dánskem a Norskem - docela už kolorit našeho mužstva na každém mistrtovství. Bučí se na ně všude od diskusí po média. Chtělo by se mi věřit, že jako předminule a minule zase všem kritikům vytřou zrak, nicméně letos tam fakt chybí tahoun. Vypadá to, jako by hrál jen Hemský a Michálek a ostatní se jen klouzali a čekali co bude.A navíc naprosto bezkontaktně. Místo aby útoky bourali tělem, což odstaví soupeře od puku spolehlivě, tak oni je oplácávají koncem hokejky na vzdálenost délky hole. Něco takového jsem už dlouho neviděl. Nepřidává tomu ani naprosto očividná nesehranost - spousta nahrávek úplně na slepo. Hráči někde očekávají spoluhráče a on tam obvykle není. Občas by se to chtělo i kouknout, kam to vlastně nahrávají. Neschopnost hrát svou pozici, hráči se vzájemně plantají, obehrávají se o puk vzájemně a nakonec se i srazí vzájemně u mantinelu. asi zapomínají, že už proti sobě nestojí v extralize. Takže to bude fakt těžké a pokud rychle někdo nedorazí ještě z NHL, tak to bude asi smutné.

Celkově ale nutno dodat, že letošní MS v hokeji považuji za hodně zpackané po všech směrech. A´T už se jedná o výkon všech favoritů, tak co se týče rozhodčích - neuznaný gól Norům, zbytečné zastavování hry nebo naopak úplně hra bez nich, jak to dnes bylo v našem zápase s Norskem, kdy se od 12. minuty přestalo úplně pískat, odpískaný faul americkému brankáři atd. atd. Organizačně taky bída no a prázdná hlediště a mrtvolné ticho - no, ani se vlastně nedivím, že to naši jen tak kloužou, musejí mít pocit, že jsou na tréningu. To, že se hraje na začátku května už netřeba ani komentovat. MS ve fotbale by se mohl startovat v polovine prosince třeba v Norsku:-)

8.5.2012 01:07:51

Ringo
Jak to, že nejdou do těla? To není pravda, třeba proti Norům předvedli parádní hit :) akorát že na spoluhráče :(
Já ani tak nenadávám, sport dělám, takže vím, že to není jednoduché...ale prostě mě štve ten laxní přístup bez nasazení, takhle kdyby hráli moji kluci, tak asi vyskočím z kůže...porážka mi ani tak nevadí, když vím, že jsem do zápasu dal všechno...zatím mám ale mám pocit, že někteří se ještě ani nezpotili.

8.5.2012 01:33:11

re
No já hokej zabalila po první třetině prvního zápasu (Dánsko?), to byl vážně bruslák někde v okresním městě. Potom už jsem ani neměla chuť na to moc koukat. Každopádně to ale překousnu a dám chlapcům ještě šanci :-).

8.5.2012 09:54:13

..
je veľmi zaujímavé čítať diskusiu po včerajšej výhre Slovenska nad Usa na sport.cz " horní Maďaři, Uhry, ovcomrdi, čoboláci, pasáčci ovci...", samé inteligentné výrazy na adresu Slovákov.

8.5.2012 10:40:54

ad johan
Diskusiu zo sport.cz prosím neprenášaj aj tu :). Debili sú na jednej aj druhej strane a málo je takých, čo sa vedia radovať aj z úspechu suseda :).

Všera fajn hokeje CZ-NOR aj SVK-USA, konečne som si spod paplóna v teplotách mohol zakričať GOOOOL :)

8.5.2012 11:00:05

MS
Myslím si, že družszvá sa pripravujú (šetria) opäť iba na ten rozhodujúci, štvrťfinálový zápas. Kým v predchádzajúcich rokoch odohrali 6 zápasov pred 1/4 teraz ich budú mať 7, to je celé. Žiaľ, Slováci mali už po dvoch prehrách povinnosť zapnúť naplno. Ale potešili, nech im len sily vydržia. Ideálne by si mohli oba tímy, český aj slovenský zaspievať to kúzelné "Tak deme do finále..." :-)

8.5.2012 14:20:37

Slovensko
Až na druhou třetinu skvěle sehraný match. Gratuluji k pokoření Kanady. Upřímně, čekal jsem úplně opačný průběh.

Kdybychom si spolu zahráli semifinále, bylo by to skvělé. Tak nám držte palce :)

17.5.2012 14:10:57

re
Škoda, že jsem to neviděl! Vyřadit Kanadu je pecka, snad se nám stejná "haluz" podaří večer se Švédy...

Gratuluju a přeju medaili!

17.5.2012 14:37:53 | Upraveno autorem (porovnej)

CAN:SVK 3:4 Kokooooos :)
Musím si to pozrieť v zázname, lebo som bol akurát vyzdvihnúť manželku so synčekom z pôrodnice :).

17.5.2012 14:42:03

acedrac
Tomu se říká happy day :-)
Gratuluju k potomkovi!

17.5.2012 15:27:16

komentář
Tuším že to byl Dusík, který před chvílí při komentáři USA:Finsko, mluvil v meziřeči o nějakém tradu jednoho amíka v NHL. Hráč byl prý koupen za necelé 3 krabice vína :D

17.5.2012 18:33:49

Švédov dáte, no problem!
Škoda, že sa stretneme už v semifinále! Uff, ale naši sa nezdali, vyzerá to na skvelú partiu.

17.5.2012 19:50:11

Jdeme dál
A je vymalováno!Fakt hráli dobře.

17.5.2012 22:35:21

MILAN MICHÁLEK!!!
a

KUBA KOVÁŘ...

jakto že to tu už dávno není napsané!!!

Já tomu věřil už před zápasem, že je dáme :)

Česko: Slovensko bude krásný match, na který se moc těším

17.5.2012 23:59:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Star Wars: The Deckbuilding Game
Star Wars: The Deckbuilding Game
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas