Mnichovo Hradiště 2011

Deskoherní akce 31(30).3 - 3.4.2011 v prostorách bývalého kláštera v Mnichově Hradišti. Vzhledem k omezeným ubytovacím kapacitám (30 míst) je akce lehce výběrová. Vítán bude samozřejmě každý, ovšem ubytování by si již museli zajistit sami v některém z místních hotelů či penzionů. Více o prostorách zde: http://www.fokus-mb.cz/vnejsi/klaster.htm
Seznam účastníků bude aktualizován průběžně.
20.1.2011 10:41:39

To Ozzy
Tak poslední foto je nej! :D Lidi, hned bych se vrátil..

3.4.2011 19:08:29

Podekovani
Taky diky vsem, peredvsim ozzymu za organizaci genialni akce!;)

3.4.2011 19:09:24

Super akce!
Díky Ozzymu za organizaci a skvělé místo a všem ostatním za předvedení spousty zajímavých her, prožití hromady neopakovatelných zážitků, za výborného kuchaře, za naučení zad, za uvrtání do žetonkového šílenství a za novou přezdívku "Vlkodlak". Musíme brzo zopakovat! ;-)

3.4.2011 19:37:08

Thanks to all!
Ozzymu za organizaci, Elisse a rbx z dopravu, Obludovi za jidllo, vsem za atmosferu a pokec, spoluhracum za hry ... jmenovite pak 5ti nejmenovanym straznikum Scotlantyardu ze se nechali vodit 4 noci totalne za nos a dokupy za celou hru dokazali najit jen 4 totalne vychladle stopy (tahle hra si jiste ziska cestne misto v mem toptenu velkych blufu, s ucty k vam nebudu zverejnovat vase identity ;-) ) ... Karl Helo Agathonovi za to me splnil muj maly sen a "dal" me prikaz ke sve vlastni poprave, cimz inicioval predani Galacticy do rukou cylonu - mit jako cyloni vsechny lidske cleny posadky na marodce nebo ve vezeni byl opojny pocit (diky chlape, uz zase muzu nechat Cally chvili v krabici), me krasne vlkodlaci prostitutce za to ze me samou laskou radsi snedla, nez aby riskovala ze se zamiluju do jine, muslimskym terorristum za 4 atomove bomby v USA, vikingskym bratrum za to, ze se nechali ukecat k vzajemnym trenicim a nechali me tim vyhrat ikdyz me to epicky nepadalo (za to muze stejne ta vlkodlaci laska), vsem evropskym katolikum a protestantum, za spoustu krasneho zbozi na lodich ve stredozemnim mori, Prahu i Viden (100 minaretu se v te stovezate maticce urcite neztrati), a spouste dalsich a dalsich.

3.4.2011 19:44:45

info
tak jsem dojel, díky Ozzy,
až se příště budeme fotit radši půjdu dozadu a udělám místo 3 jiným lidem

3.4.2011 19:48:23

Díky
samozřejmě hlavně Ozzymu za organizaci a všem ostatním za super herní atmosféru. Chtělo by to brzo zopakovat do srpna je to fakt strašná doba :-)

3.4.2011 20:20:06

Přesně!!!
Jsem taky pro! Klidně za 1,5 měsíce!

3.4.2011 20:22:35

Lidickove zlati
I ja sem dojel dom. Byla to proste uzasna akce. Vsechno - lidicky, hry, prostredi, pocasi - proste vsechno uzasny. Tolik skvelych lidi na jednom miste, tolik hracu... zkratka diky Vam za hry a za to ze sem s Vami mohl travit tak prijemne chvile.

Siarone je od Tebe mile, zes neprozradil nasi identitu - vrahu jeden zaludny. Ale rad se priznam, ze me si dostal uplne. Snad jeste nikdy sem na konci hry nebyl tak prekvapenej, jako pri patrani Whitechapelu :).

Jendo - bramburko moje mila jedeme na vylet :))), polib mi pr... ; muck a jedeeeeeem :)))
Tahle hlaska ve me zustane fakt dlouho - diky Jiramane za moznost vyzkouset prototyp fakt suprove hry. Pan bramburek a kebule jasne vedou :))) Pro me nejlepsi prekvapeni celeho vikendu. No a pak taky zabijeni lidi v Conquest of Planet Earth. :)) Prichazime v miru - jj to rikame vzdycky :))

Uz se tesim na dalsi akci!!

3.4.2011 20:24:08

:)
Video s Battletechem prosím nešířit externě :)

3.4.2011 20:43:44

prasátko
přidávám se k sydovi ohledně prasátka :-)

3.4.2011 20:48:40

děkuju všem
bylo to děsně super a určitě si to musíme znovu zopakovat, ozzymu moc díky za organizaci a příště zase přijedem rádi :-P

PS: promiň lykánku, měla jsem hlad

3.4.2011 21:00:54

Ella
Doufam ze jsem ti lezel tech par hodin poradne v zaludku :-D

3.4.2011 21:02:19

ozzy
Prasatko, to byl vykon minimalne na Thalii;)

3.4.2011 21:04:48

hvar
takže prasátko rozšiř, ale nenápadně

Siaron: ani ne, jenom pečený je lepší :-P

3.4.2011 21:10:15

Ella
A mě se nikdo neomluví? Buď jsem visel nebo byl sežrán. Věřím tomu, že kdyby mohli vlkodlaci sežrat vlastního, byl bych první na řadě. :-D

3.4.2011 21:12:36

Thales
tak promiň nooo

3.4.2011 21:13:45 | Upraveno autorem (porovnej)

paráda
Díky všem, bylo to fajn.

Díky ozzymu za zorganizování a hlavně za to, že našel takovéhle krásné místo ! Až teď zpětně si uvědomuju sílu toho kláštera, bylo to úžasné ! Někomu sice mohla vadit absence větší společenské místnosti, ale zase, měli sme stodolu, dalo se hrát venku (o možnosti grilování ani nemluvě) a hlavně, kdy zase budeme mít příležitost zahrát si tématické hry v takovéhle atmosféře ? A ať už jde o hororové Mansions, fantasy Ravenloft nebo historické HISko, dokážete vymyslet prostředí, které by se k nim atmosférou hodilo víc ?

Myslím, že návrh OzzyCon, který zde padl níže, je zcela na místě !

PS. Ještě pár soukromých poděkování:
Oběma soupeřům (a Láďovi) za Earth Reborn, moc sem si je chtěl zahrát.
Láďovi za zorganizování HISka.
A ze všeho nejvíc, Pitrsovi za nápad na dnešní Dobyvatele, ta hra pro mě z jistého důvodu znamenala ještě něco víc než jen herní zážitek, ale to ti řeknu někdy ústně :))

3.4.2011 21:19:58

lidi
je fakt úžasné, jak skvěle jsem si užíval s lidma, u většiny kterých ani vlastně nevím, jak se jmenujou... k čertu s občankama :-)))

to aneken: no moje hlasivky si to nemyslí :-)

3.4.2011 21:21:12

Děkuji převelice
Já se taky musím přidat do zástupu děkujících, sice Seils už psal za nás oba, ale myslím, že když napíšu o jeden příspěvek víc, nic se nestane. Přiznám se, že jsem zezačátku měla strach, jak to dopadne, protože to byla naše první herní akce, a vy už jste se všichni znali. Ale nakonec to dopadlo úžasně a těším se na další setkání. Takže:
Děkuji Ozzymu za krásnou akci a fajn hraní (7 wonders mu první večer moc nešly, ale High Frontier už hrál jako ďábel).
Pak bych ráda poděkovala Thalesovi za úžasně atmosférickou hru MoM na půdě (když jsi četl na začátku příběh, měla jsem husí kůži).
No a pak děkuji všem vlkodlakům ve zbrani, kteří neustále měli potřebu popravovat nevinou babku kořenářku a zmatenou pradlenku Madlenku.

3.4.2011 21:34:47

ovace
vsem moc dekuji za ucast a ze byli ochotni mi vysvetlit kazdou hru. Bylo to super!! tak super lidi a tak skvele misto, fakt dekuji ozzymu za OZZYCON.
nekolik pro me nezapomenutelnych okamziku bylo urcite, patecni 7 hodin starcraftu (neni nic lepsiho nez v prnim kole prijit absolutne o vsechno :D)
sobotni obed s jendou a spolu ("dobre jste se napapkali?":DD)
sobotni nocni hrani detske hry

kazdopadne to bylo celkove naprosto uzasne

edit: mozna budu rypal ale jedina muska na jinak naprosto super akci bylo to ze jsme si celkove mohli po sobe vic prubezneji uklizet, nakonci tam zustalo hrozne moc jidla v lednickach ktere nepatrilo nikomu a podobne, ale to je spis obecna vyzva ke zlepseni nez kritika

3.4.2011 21:40:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Zápisy
Napsal jsem zápisy, ale opravdu si nepamatuji, kdo kdy se mnou hrál (obzvláště u werewolfa), takže kdybyste chtěli doplnit zápisy, napište, já si na vás vzpomenu. ;-)

3.4.2011 22:03:11

díky
díky všem za tuhle super akci, nemělo to chybu :-)
Dlouho budu vzpomínat na Mansions of Madness s Jendou a partou liberecaku - uz dlouho jsem si tak neprotahl branici, jejich vykon byl nezapomenutelny... Stejne jako sobotni obed s celou partou - Jenda s paraplickem je proste neodolatelny :-D
Ozzy budiz blahorecen za tento dokonaly happening! :-)

3.4.2011 22:10:37

To Loser i Eyciir
Jooo , tak restaurace i madness byla super. A nejen to.. Ale to jen díky Vám!!! :D Jste super lidi a pak ta atmosféra je boží.. :)

Jooo, kdyby k jídlu přihodila dcerušku,pak bych přišel i večer na pivko! :D :D

3.4.2011 22:29:02

update
já už zase házim hry do wishlistu a lidi do přátel :)
jenom mě mrzí, že jsem zase nic nehrál s mistrem KungPaem... ale on si ho pořád uzurpoval ten oslík :(

a ještě mi nikdo nevysvětlil, proč byl zelinář tak blbá profese...

3.4.2011 22:32:50 | Upraveno autorem (porovnej)

To Elenistar
Kluku jeden... copak jsi to nepochopil? On je vyvolený ve světě wargames jako Sydo ve světě deskovek! :D Ač to on nevidí a asi se na mě už bude zlobit, že to píšu do všeobecného fora, ale svět musí vědět, že Berg není jen jeden! :D

To Kungpao.. Moc ti děkuji kamaráde, že jsem zahráli Eots a další hry.. Ani nevíš jak moc jsem si to hraní s tebou užíval.. Děkuji.. :)

3.4.2011 22:38:06

Vybíráme z Bazaru

Festival zvířátek KS verze CZ verze
Festival zvířátek KS verze CZ verze
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas