Mnichovo Hradiště 2011

Deskoherní akce 31(30).3 - 3.4.2011 v prostorách bývalého kláštera v Mnichově Hradišti. Vzhledem k omezeným ubytovacím kapacitám (30 míst) je akce lehce výběrová. Vítán bude samozřejmě každý, ovšem ubytování by si již museli zajistit sami v některém z místních hotelů či penzionů. Více o prostorách zde: http://www.fokus-mb.cz/vnejsi/klaster.htm
Seznam účastníků bude aktualizován průběžně.
20.1.2011 10:41:39

Ozzy
Když nebudu muset být někde jinde pracovně nebo školně, tak bych určitě jel. ;-)

4.4.2011 10:50:42

neznami
podle me je ten prvni neznamy vedle hvara pitrs, vedle hrabina je to kungpau a ten posledni neznamy je dle meho soudu satan

4.4.2011 10:51:56

Identifikace
První nevidím obličej by měl být Pitrs, obličej s čepkou DD, poslední asi Satan

4.4.2011 10:52:23

DD

to Ozzy
Jo urcite bych ten podzim zamluvil, myslim ze dostatek lidi se najde vzdy :o)).
Ja pojedu pokud nebudu mit nejake jine povinosti.
Kazdopadne pro podzim bych pripadne zalozil pak jine vlakno, tady se to zacne hrozne michat a ztracet.

4.4.2011 10:52:38

DD

fotka
No tak to ne, to bych se musel rozdvojit protoze ja uz tam jednou sem :o).

Jj, Loser ma pravdu to bude KungPao.

4.4.2011 10:53:09 | Upraveno autorem (porovnej)

První nevidím obličej
potvrzuju jako moji drahou polovičku

4.4.2011 10:59:45

cautee:))
...akcoska jak viiino, aaach, skoda,ze to vzdy tak ubehne... tiez ma mrzelo, ze na hodinkach 5 hodin a vsetci uz chcu spat!:( ... a posledne, co ma fakt trapi, ze som nedal dohodnuty DustT. s permonickom, sakra:(

inak KAZDA JEDNA HRA bola uplne ze VELKA VEC!! zazitky jaxvina:D v tomto ohlade pre mna top akicia EVER:D ..napr..: ER:prehra v 5tom scenari o 4ci5 bodov ma vobec nemrzi, parada, diky Vlada;) ..SC v 3 alianciach EPIKA, akurat Zegovia su na dlhe trate trochu mimo... dobili sme Washington, prichazime v miru -vzdy!!:)) ... MCH rulez, Shinobi rocks:D ... BSGcko a papaCylon- pozdava sa mi, chcel by som este (Hvare, vdaka za zapozicanie!!!!) .. Absolutne prekvapenie a ocarenie (vdaka Anekene) bol NightFall, ten prevalcoval uplne vse 'podobne', musthave.. a ani neva, ze sme ani 1 hru nedohrali do konca:)).. atd atd....

ozzy> velke DAKUJEM celkovo, specialne za ochotu a cas spravit makra ER figurok..
hradiste:kdykoli, avizo termin cim driv tim lip...

ele> este ze si nerobil tu Vasqezovu, inak by som si ju asi na mieste vzal za zenu:D ..Franck je bozi.. :*

KunguPaovici>: ..staci len pockat, kym bude Scifko historiou, oka? :P :)

All> super ste vsetci a mam vas rad... snad sa vidime coskoro.. a odpustite mi, ze som slovak..ale mne to nevadi, priam naopak:P :))

!hip-hip hura Hradiste, hip-hop vola napriste!!!
:)

4.4.2011 11:36:27

posledni oblicej
je 100% satan a kdyby se me porad nesnazil udelat lykani usi, byl by i k poznani .. dobre mu tak!

4.4.2011 11:38:02

podzim
Zni dobre, dojel bych;) Zena se bude ucit na atestace, tak budu rad, ze vypadnu z domu:D

4.4.2011 11:38:28

rbx

ozzy
Ja tedy podzim na Hradisti spise ne. Byl jsem hrozne vdecny za tu stodolu. Predstava, ze budeme cele 4 dny zavreni tam nahore ve trech mistnustkach, bez moznosti si zahrat venku, zagrilovat si tam ci popit, tak to je podle me lepsi Zeliv. Toto misto bych radeji ponechal pro teplejsi mesice. Ten termin polovina kvetna je uplne idealni.
A taky si myslim, ze by se treba mohla uz konecne rozhoupat vychodni cast nasi zeme a udelat neco tam. Kdyz vsechny terminy vyplacame na akce kolem Prahy, tak nas nebudou mit radi :-)

4.4.2011 11:40:49

souhlasím s Radkem
... a skutečně by mohli už taky něco zorganizovat Moraváci. Jsem si vědom, že jakožto Moravák mám máslo na hlavě, nicméně já na to opravdu nemám síly. Rád pomůžu s organizací, tak jak na Zatroconu, ale celé to neutáhnu.

4.4.2011 11:44:07

zatro, zatro1
už to někdo stahujete?
nějaký nápad kam to dát?

4.4.2011 11:58:03

podzim na Hradišti
v podstatě souhlasím s Radkem, tohle místo je o mnoho hezčí ve dny, kdy se dá jít hrát i ven ... počasí sice dopředu odhadnout nejde ale taky preferuju to období roku kdy je velká šance že bude hezky

4.4.2011 12:04:33

hvar
nevím kde a co

4.4.2011 12:05:36

hvar
dal bych to do trezoru :-)

4.4.2011 12:06:50

nene
chci vidět prasátko a basta
znám akorát uschovna.cz

4.4.2011 12:07:27 | Upraveno autorem (porovnej)

hvar
hoď to na uloz.to to je zdarma
já to pak můžu hodit na rapid pod účtem to vydrží než to smažu:)

4.4.2011 12:10:26

ella
má to dohromady přes 2.5 giga, to by to hvar musel zkompromitovat do nějaký schopnější velikosti :-)

4.4.2011 12:11:05

ozzy79
já bych stáhl i těch 2,5GB :D mě by to nevadilo:D, jen ať to rozdělí do 4-6 rarů:)
případně czshare ale ten se vyplatí taky spíš s účtem:)

4.4.2011 12:14:58

jaj
tak to opravdu potřebuje něco lepšího - ulož atd. ,ale stáhnem si to určitě

4.4.2011 12:25:27

rbx

...
ja nevim, urcite bych to taky hrozne rad videl, ale pokud si zucastneni preji, ze by se to nemelo vytahavat na svetlo, tak bych to nedelal. Jakmile to bude nekde ke stazeni, tak se to drive nebo pozdeji nekde objevi i verejne. Staci kdyby to dostal do ruk nekdo, kdo nas vubec nezna a ten to v dobre vire jen tak pro zabavu hodil na youtube. Ani Sydo, ani Ozzy by pak asi neskakali radosti do vzduchu. To at nam to treba Hvar na pristi akci promitne na notebooku, bude aspon lakadlo nekam zase dojet :-)

4.4.2011 12:34:48

rbx
vse se dá zaheslovat

4.4.2011 12:36:05

info
z Full HD jsem to stáhl na 752 na něco, ftp běží pořád, reset ftp je jen někdy na přelomu dne, doporučuji stahovat něčím co má možnost navazování

zapakování je asi zbytečné, úspora 4 procenta

4.4.2011 12:37:03

info
na čem se dohodnete akceptuji

4.4.2011 12:38:16

rbx

ella
ano, vsak jsem taky rikal, ze to tam da nekdo, komu se to nahodou dostane do ruky a kdo nas nezna. Pokud to ma jenom Hvar, tak se to da uhlidat, pokud to bude mit dalsich 50 lidi, tak se to uhlidat neda.
Ale na me nezalezi, to byla jen dobre minena rada a treba jsem moc paranoidni. Zalezi na akterech, jak se k tomu postavi.

4.4.2011 12:44:54

Vybíráme z Bazaru

Střet Civilizací: Monumentální vydání CZ
Akt. cena: 1625 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas