Vstřícnost českých distributorských firem, případně výrobců.

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Blackfire, kterou jsem několikrát během let požádal o pravidla ke hrám a naposledy o pár komponentů, které se mně ztratily. Vždy okamžitě reagují a vše co jsem žádal do současné doby mně zaslali. Takhle si představuji podporu hráčů.

P.S.: Jenom chci podotknout, že nemám s touto firmou nic společného a ani tam nikoho neznám.
21.9.2009 10:19:54

černý trh
Měli jsme doma českou verzi Dominionu s černým trhu nějaký ten měsíc, cca 50, 60 partií (než jsme koupili anglickou verzi) a vždycky jsme při chystání dávali černý trh pryč s výmluvou, že to zkusíme někdy příště :). Nikdy na to nedošlo a nikdy jsme jej nehráli a ani jsme jej ani hrát nechchtěli :). Nevím proč, ale přijde mi to jako "divná" karta :)

4.1.2010 10:21:13

ad Dilli a Beholder
Mne naopak Černý trh přijde jako velice dobré oživení hry a rozhodně mi nepřijde jako divná karta. Mě zase přijde mnohem divnější Trůnní sál a nerad ho hraju, protože mi přijde divné že by přes hraní posloupnosti tahu kumuloval nákupy.
Ad Dilli:
Pokud bych se rozhodl do černého trhu dávat karty z více rozšíření, tak bych jich tam dál náhodně vybraný vzorek o počtu zbývajících druhů z jedné hry. Tedy pokud bych použil rozšíření, tak bych dal do černého trhu jen náhodných 15 druhů karet.

4.1.2010 10:51:04

kren
"Mě zase přijde mnohem divnější Trůnní sál a nerad ho hraju, protože mi přijde divné že by přes hraní posloupnosti tahu kumuloval nákupy." Jak to myslíš? Nechápu.

4.1.2010 10:57:14

to beholder
Trůní sál viz. naše debata u Dominionu ve vlákně Pravidla.

4.1.2010 11:06:06

Dostupnost černého trhu
Jinak v e-shopu, který provozuje vydavatel českého vydání Dominionu (nejmenuju ani e-shop ani vydavatele, abych neporušil zdejší pravidla) je opět k dostání Dominion i s černým trhem jako bonus zdarma. Aspoň to tam teda tak mají inzerováno.

4.1.2010 11:09:40

kren
trůnní sál viz. pokračování v pravidlech :)

4.1.2010 11:26:54

to Beholder
... však já vím, ale právě protože se mi zdá v rozporu text na kartě z dovysvětlením v pravidlech, tak se mi ten trůní sál moc nezdá. Ale je to můj subjektivní názor, tak jak tvůj s černým trhem. Někdo má rád vdolky a jinej holky :).

4.1.2010 11:31:09

dominion + cerny trh
Na modernihry.cz dávají k Dominionu rozšíření Černý trh zdarma i teď.

4.1.2010 11:45:26

to Raven
Však to jsem psal už v mém příspěvku 4.1.2010 11:09:40 "Dostupnost černého trhu".
Jen jsem nejmenoval abych neporušoval pravidla zdejších diskuzí reklamou na konkrétní e-shopy.

4.1.2010 11:48:19

to kren
Tak to se omlouvám, toho příspěvku jsem si nevšiml.

4.1.2010 13:35:56

dominion + černý trh
Černý trh se dá sehnat i v kameném obchodě, dávají ho ke každému Dominionu.

4.1.2010 13:37:52

Dominion + cerny trh
No ja nevim, neskoncilo nic, treba my jsme to tak meli vzdycky...

4.1.2010 13:52:51

ad Aneken a Morisek
Jak kde :).

4.1.2010 14:41:41

Thanks to Albi
Ja by som chcel dat jeden VEĽKÝ DÍK Albi. Myslim, ze ich podpora a vustretovost k zakaznikovi aj presahuje normalne medze. Moja velmi dobra skusenost s nimi zacala, ked mi v Pilieroch Zeme chybala surovinova kocka, a v obalke mi chybajuce drievko poslali. Dalej som kupou Osadnikov - Kupcov a Barbarov bol sklamany, ze je tam hromada karticiek, ale ziadne "racky" na ne, ako v zakladnych osadnikoch, skusil som Albi poziadat, samozrejme mi ich velkoryse poslali, i ked nemuseli, a to rozsirenie Osadnikov ich ani nemalo obsahovat. A bomba nakoniec, mam zakladnych Osadnikov uz velmi obohranych, surovinove karticky uz zazlknute, obohrane, kupil som si rozsirenie Mesta a Rytieri, kde su pridavne suroviny, tzv. obchodne zbozie, ktore sa taktiez beru na ruku, a tak boli lahko rozoznatelne pri kradnuti zlodejom, ze ci kradnete cloveku staru surovinu, alebo nove obchodne zbozie. Narusalo to atmosferu hry, tento problem som popisal Albi a teraz sa posadte na zadok - problem pochopili a poslali mi postou 5x19 uplne novych surovinovych karticiek, a 25 akcnych kariet zo zakladnych osadnikov, a problem bol vyrieseny. Neveril som vlastnym ociam - poslali mi to pod podmienkou, ze ich budem vsade chvalit - a to neustale robim, pre mna je Albi co sa tyka podpory zakaznikovi #1 a vzdy bude!!!

4.1.2010 16:36:59

WoW
tak dneska mi prisla ceska verze World of Warcraft Boardgame a letmym projitim figurek jsem zjistil, ze dvema zelenym okridlenym figurkam chybi jedne leva ruka a druhe jak leva tak i prava ruka s mecem. Ma nekdo zkusenosti kam seobratit aby mi poslali figurkyktere jsou v poradku? Jestli nekde na vyrobce nebo na shop ktery mi hru prodal?

8.1.2010 16:37:05

Ringo
customer service FFG moje kámoška Thaadd ti jistě pošle nové ;)

8.1.2010 16:39:27

Beholder
kdo ze to?

8.1.2010 17:03:07

Ringo
Fantasy Flight Games, znáš? :)

http://www.fantasyflightgames.com/edge_atencion.asp

8.1.2010 17:04:35

BEHOLDER
no, znam, ale neznam tvou kamosku Thaadd. To je jedna vec. Druha je ta, jestli neni jednodussi se obratit nekde v CR a ne psat rovnou za ocean:-)

8.1.2010 17:11:04

Ringo
dělal jsem si srandu Thaadd je pracovnice customer servisu u FFG a psal jí už o výměnu komponent 2x a zjišťoval okolnosti zajimavé fontu na Descent kartách

8.1.2010 17:17:12

Ringo
No, řekl bych, že rychlejší cesta než FFG není, mě poslali figurku k WK do týdne.

8.1.2010 17:24:48

...
mě sice cca do dvou, ale taky bych to řešil přes FFG

8.1.2010 17:30:21

ok
diky za rady, napisu jim. Skoda ze ti Cinani to tam hazi do tech pytlu bez toho, aby se koukli, ma-li figurka prilepene vsechny nasaditelne casti. Jinak herni matros naprosta spokojenost, herni deska, zetony, karty...nadhera. Jen tem cinskaym plastum porad nejsem schopen moc privyknout:-) Nektere obludky vypadaji kapku lacinne.

8.1.2010 17:34:08

valeygames
Zdravím, máte někdo zkušenosti s firmou Valeygames? Koupil jsem si od nich hru a po otevření jsem zjistil, že že žetony jsou natisklé mimo rastr. A to tak, že na některých žetonech nelze číst text nebo obrázky jsou na z poloviny na žetonu a zpoloviny na kartonu. V každém případě jim zkusím napsat, ale budu rád za jakékoliv info. Díky moc.

2.3.2010 06:25:50

Parxel
Mno nechci te strasit, ale nase dosavadni zkusenosti s Valley byly doslova priserne. Ignorace mailu a kdyz se ozvali, nemoznost se na necem domluvit. Slysel jsem i od nekolika dalsich lidi, ze meli problemy...

2.3.2010 08:46:25

Vybíráme z Bazaru

Kámen, zbraně, papír
Kámen, zbraně, papír
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas