Vaše poslední úlovky (hry které jste si právě koupili, kde a za kolik)

Rozhodl jsem se tu založit takové trochu "chlubivé" auditko, kde se budeme vzájemně chlubit o svých posledně (cca měsíc) pořízených a objednaných kouscích. Může to být dobrou inspirací pro ostatní, co zajímavého pořídit, případně kde a za kolik.

5.2.2009 09:06:52 | Upraveno autorem (porovnej)

2Drussbarb
co se tyce vasne herni ci sberatelske - mam oboji. Chci si zahrat spoustu perfektnich her a k tomu potrebuji jedine, koupit si je, abych si je mohl zahrat. A tim padem narusta sbirka a zacne se to kloubit s vasni sberatelskou. Ale primarne u me hraje roli predevsim to, ze si ty hry chci zahrat.

18.3.2009 09:06:57

rbx

...
rozsireni Okka, Anime: Omega Shadow, Twilight Struggle. A davam si pauzu.

18.3.2009 09:40:55

rbx
to už si párkrát říkal :) takže nakonec Twilight taky jo? Musíš pak poreferovat, já asi počkám na ten s pevnou mapou.

18.3.2009 09:45:36

Nákupy
Já musím se pochválit, protože v novém roce mám pouze 2 přírůstky a z toho byla jedna výhra :)

18.3.2009 09:49:41

rbx

sydo
zacetl jsem se vcera v noci jeste do pravidel a udelal jsem zasadni rozhodnuti, ze toto je hra pro dospele, coz je druh, ktery vubec nemam a hned me napadli potencialni hraci, kteri se mnou nepujdou na draky, trolly a orky hazet kockama. A navic kdyz jsem videl design tech karet, tak kdyby existoval jejich hodne dobry preklad, tak je cele graficky udelam a pripravim k tisku, protoze moji potencialni hraci nejsou anglictinari.

18.3.2009 09:54:35

rbx

sydo
a s tim planem musim neco vymyslet. Nelibi se mi hrat na papire, tudiz mam v planu to cele naskenovat, prelozit to co je na planu a pak si to nechat nekde udelat jako pevnou verzi. U teto hry je prima, ze se nemusi nikde u karet retusovat pozadi, bo je to na bilem backgroundu :-)

18.3.2009 09:56:45

Twilight Struggle
taky objednáno :)

18.3.2009 12:28:31

Indonesia
právě dorazila od jednoho dobrodince, který mi ji prodal. Díky moc!

18.3.2009 13:03:23

Galaxy Trucker
Po otevření sem kulil voči, jak je ta krabica narvaná k prasknutí, zatím teda super.

19.3.2009 16:32:34

WoW - Adventure Game
Tak jí mám, doufám, že jsem udělal dobře. Když jsem dal přednost před Runeboundem. S klukama hrajem Wowko občas i na PC. O víkendu to testnem.

30.3.2009 18:56:04

Nový přírůstek
GIGANTEN
A ty komponenty jsou teda moc pěkné (barely ropy, lokomotivy, náklaďáky, vrtné věže!) :))

31.3.2009 09:53:50

par novych
na naliehanie mojej priatelky sme si dokupili dalsiu verziu ubonga a tiez necakane autickovu hru :-P bombonikom bola sranda hra Švábí šalát (ihrysko.sk 245 sk)
Ubongo extrem (ihrysko.sk 875 sk)
Top Race (ihrysko.sk 900sk)

2.4.2009 23:40:01

taky pár kousků
Tak jsem se stal šťastným majitelem Runeboundu a Mystery of the Abbey (na to jsem obzvláště zvědavej, jak se to bude hrát). A jako třešničku na dortu mi tvoří zelená, pekelně těžká a nyní už i mírně oslizlá (furt nad ní slintám) krabice, neboli Arkham horror =)

3.4.2009 07:26:18

Mini přírůstek
Myslím tim v kontextu ostatních, kteří jak se tak dívám, nakupují minimálně po třech. Tak teda pro mě velký přírustek Hannibal: Rome vs. Kartágo, zatím si překládám pravidla, ale co do zpracování nejkrásnější hra co sem zatím viděl a to je bez plastu!!! (téměř).

3.4.2009 20:15:19

přírůstek
Tak už mi poštou jde Battlelore:)

3.4.2009 20:52:03

rbx

Heroscape - Rise of Valkyrie germanska verze
Kdyz jsem jel z hor, tak v brennerskem prusmyku je outlet a tam v jednom hrackarstvi stala na zemi, v oddeleni deskovych her, posledni totalne osoupana krabice zlevnena ze 70 euro na 40. Coz uz mi prislo jako lidska cena, toz jsem to okamzite zakoupil. A nelituju. Myslel jsem, ze to bude sunt, ale velmi hezke figurky, detailni a hezky namalovane me mooc mile prekvapily. Jedine, co me zklamalo, je to, ze dilky terenu na sobe lezi tak nejak volne, takze pokud se postavi sloup z jednotlivych sestiuhelniku, tak staci malo a spadne. Myslel jsem, ze to bude vic zacvakavaci jako treba Lego. Ale jinak jsem tak nadsen, ze jsem opamzite objednal z USA i expanze, aby sly postavit krasnejsi a vetsi mapy.:-)) Jestli ma nekdo doma male kluky, tak vrele doporucuju!!

5.4.2009 17:09:58

rbx
No vida, koukám, že se to tu začíná šířit. Který expanze sis objednal?

5.4.2009 17:47:09

rbx

idle
no to co bylo k dispozici, jeden Castle a 2x Jungle. A jeste mam v kosiku Forgotten forest a ten druhy set Swarm of Marro. Jen cekam, na kolik mi spocitaji postovne.

5.4.2009 18:16:15

rbx

idle
1. kde by se dalo sehnat to zimni rozsireni? Neznas nejaky dobre zasobeny zdroj?
2. uvital bych radu ohledne figurkovych rozsireni. Je jich pekne kvantum a nevim, jestli ma cenu je kupovat.

5.4.2009 18:29:23

rbx
Koukám, žes to rozjel docela ve velkým. Džungle je moc pěkná.
Road to the Forgotten Forest taky doporučuju - ve větších mapách bývá docela často, ono je to taky šikovný, protože po cestě se pohybuje rychleji; a navíc je k ní náš "oblíbený" scénář - obrana Dumutefského mostu, to se nám ještě nikomu nepodařilo ubránit, a že už jsme to hráli mockrát :)

5.4.2009 18:35:01

rbx
na další podrobnosti ti sem pozvu odborníka :)

5.4.2009 18:44:05


rbx
ad1) se zimnim rozsirenim (Thaelenk Tundra) je to v posledni dobe dost spatny, k nalezeni pouze na ebay a to za dost nehezke ceny (70$ apod)

ad2) nejake dalsi figurky se urcite vyplati. pokud by ses chtel rozhodovat uzitecnosti jednotlivych figur tak muze pomoci (ale rozhodne to nebrat jako dogma): http://www.heroscapers.com/community/showthread.php?t=6171

taky je dobre si pri nakupu pohlidat specialni vlastnosti ...nektere funguji v kombinaci s jinou figurkou (napr. Knights of Weston a Sir Denrick). Figurky ktere funguji takto v kombinaci jsou casto v jedne "wave" (sada 4 balicku figur), ale ne nutne ve stejnem balicku.

5.4.2009 20:10:05

rbx
predchozi prispevek byl ode me :)

5.4.2009 20:11:00

Axis & Allies 50th Anniversary Ed.
Suma sumarum cca 2000 Kc i s postovnym od protinozcu :)

6.4.2009 10:47:52

to Siaron
hezky, o tom taky zauvažuju

6.4.2009 11:32:22

Vybíráme z Bazaru

Marvel Dice Throne 1+2 sada + promo CZ
Marvel Dice Throne 1+2 sada + promo CZ
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas