Trollí Aréna V: Age of Empires III vs. Through the Ages!

Přináším vám pátou část trollí arény - každý týden dvě hry v souboji na život a na smrt! Která je lepší? Hlasujte pro svou oblíbenou hru. Euro, AT, war, na každého dojde. Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští pátek hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný flame (ale diskuze vítána)! Účelem arény je zábava a také dozvědět se něco o hrách a o tom, proč se vám líbí. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Páté kolo je zde:

Age of Empires vs. Through the Ages!

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
9.10.2009 09:56:17

Ringo
Mě nepřijde, že by hledal hnidy, spíš ty nemůžeš unést, že nedal hlas tvé oblíbené AoE :) Pokud hrál jednu hru AoE, líbila se mu a pak jednu hru TtA, která se mu líbila víc, tak je to podle mě jasné. A žádný flame tu z jeho strany nevidím.

11.10.2009 14:08:30

to Ringo
Jak se tak na to dívám já, tak se mi nezdá, že by Beholder napsal něco, co by tady mělo vyvolat flame (nevidím na jeho postu nic, co by tady už nezaznělo). Jen Ty jsi nějak chytl a vzplanul, i když netuším vůbec důvod (je to asi proto, že Tě neznám).
Beholder podle mě nechtěl ani jednu hru pohanit, a dokonce ani jednu hru vyzdvihnout, že prostě je nejlepší na světě a nikdo jiný nemůže mít jiný názor. Akorát řekl svůj názor a je v naprostém pořádku, že Ty máš jiný.
A to, jestli může nějak hodnotit po jedné odehrané hře? A proč by nemohl? Prostě po jedné odehrané hře má na ty hry takové pocity, jako zde napsal, což je snad v naprostém pořádku. Neznamená to, že by se po několika hrách ten názor nemohl změnit. Akorát tato aréna se koná teď, tak musí pracovat s tím, co má teď. Klidně se o tom můžete tak za rok pobavit a třeba se shodnete nakonec na tom, že po mnoha odehraných hrách je přece jen lepší AoE, co já vím? V téhle aréně se však počítá teď a tady, ne nejistá budoucnost.

11.10.2009 14:15:23

to Sydo
Jsi pohotovější... Skláním se před pánem arény a vzdávám mu svůj hold ;-)

11.10.2009 14:16:37

Age of Empires III
nádherná grafika,roztomilí panďuláci,dobré téma,rozumná délka hry

11.10.2009 14:33:41

Ringo
a je to tady :). Já jsem původně opravdu chtěl napsat TtA bez komentáře, ale nakonec jsem si to rozmyslel a napsal aspoň něco. Taky si nejdem vědom, že bych teď najednou hledal hnidy a hanil AoE. A jak říkáš rozhodně jsem nebyl z AoE nějak znechucený, ale prostě se mi líbí více TtA z těch důvodů co jsem napsal. Po AoE nějak netoužím, ale rozhodně jsem ho nějak nehanil jen jsem mu nedal hlas. Hotovo, nevím co řešíš. Je to trolí aréna a více méně tu nejsou žádné pravidla, prostě dej hlas tomu co se ti z jakýchkoli důvodů líbí více. Proto jsem taky ještě nehodnotil TtA hvězdama a všechna hodnocení her které jsem hrál jednou jsem si nechal od Dia stáhnout.

11.10.2009 14:43:01

ach jo
me vubec nejde o to aby Beholder dal hlas me oblibene AOE 3, kdyz ja osobne v tomhle nejsem uplne skalopevne rozhodnet. Me slo o to, ze Beholder argumentuje fakt podivne, kdyz v podstate rekne, ze AOE 3 ne proto, ze se mu mapa zda vybledla a blbe koncipovana. To je cele. Staci si to jen pozorne precist. ale klidmne, ok, TTA je graficky tak nadherna, ze ten hlas od nej proste musela dostat.

11.10.2009 16:04:46

BEHOLDER
vsak ja ti to neberu, jen jsem se pozastavil nad jednim paradoxem, ktery kdybych tu polopaticky napsal po desate, porad to bude v ocich vsech me vzplanuti za to, ze jsi to nedal AOE3, takze myslim ze je zbytecne to dale resit.

11.10.2009 16:07:04

Ringo
"TTA je graficky tak nadherna, ze ten hlas od nej proste musela dostat. "

Teď zníš jak uražené dítě.
Beholder argumentoval rozumně, nevím, co řešíš. Řekl, že se mu AoE líbí, ale TtA ho baví víc.

11.10.2009 16:46:44

2 SYDO
"(i když herní plán mi přijde strašně bledý a nevýrazný a úzký na levé straně kde je mapa na pravé straně to je přesně naopak :), plastové příšerně rachotící peníze peníze mi taky moc nevyhovují"

a jak napsat, ze mi vubec nevadi, ze da lhlas TTA, protoze jsem io tom taky velmi dlouze uvazoval, to uz nevim jak bych vysvetlil. Mozna jsem to mel zkusit anglicky:-)

Jinak to, ze se stane, ze nekdo se budedoptavat na argumentaci jineho, proc tuhle a ne tu druhou, to je docelaocekavatelne, ne? Mslim ze podobne to bylo u Agricola vs. PR

11.10.2009 17:32:44

TtA
Protoze ... hmm .. ma to mensi krabici a ja uz ty hry nemam skoro kam davat :)

11.10.2009 18:35:49

Sigi
Nejlepší důvod v historii Arény! :D

11.10.2009 18:40:56

PJ

sydo
No dovol?! Nejlepší důvod byl můj - sexy francouzský zvuk při vyslovení slova Memoir ;-)

11.10.2009 18:58:44

Dostane Ringo nějaký trolí řád?
Myslím, že by si ho zasloužil.
Dneska se v aréně už od rána chová jako ukázkový trol :)

11.10.2009 19:09:18

Age of Empires
Rychlá, nenáročná, hezká a zábavná.

11.10.2009 19:13:39

Vlad
ty bys taky jeden rad zaslouzil ,ale kdybych napsal jaky, tak mi Di smazne ucet, za to mi fakt nestojis;-)

11.10.2009 19:18:14

TtE
Moje soukromá aréna :))
AoE III x TtA
Grafika 1:0
Komplexnost 0:1
Znovuhratelnost 1:1
Interakce 0:1
Celkově tedy 2:3 pro TtE

11.10.2009 19:45:30

jeden takovy navrh pro Areny
pokud neni vitana konfrontace se zduvodnenimi, melo by byt do pravidel areny zahrnuto - hlasuj, popripade udej duvod, ale k nicemu dalsimu se nevyjadruj.

11.10.2009 20:04:56

Ringo
Ty jeden chudinko, stašně jsme ti tu ublížili viď? Teď jsi mě fakt naštval, musíš mít vždy poslední slovo, že? Nikdo kromě tebe to tu nehrotí, tak už se na to taky vyprdni, díky.

11.10.2009 21:27:57

to sydo
díky

11.10.2009 21:38:41

2 SYDO
ted fakt vubec nevim o cem mluvis a co jako konkretne resis

11.10.2009 23:12:54

No hezky
Coto slyším? Moje babička, že hrála "Dostihy a sázky" hůř než tvoje babička? Ve středu večer za Šmejaklovic ohradou!

Poďte si ještě trochu nadávat, to je tak super! Můžeme pak Trollí Arénu převést do reálu a bodat si nože do ledvin kvůli tomu, že jeden "fakt podivně argumentuje"!

12.10.2009 09:47:48

vyhrocené diskuze
Když někdo hrotí diskuze a musí mít poslední slovo, tak je nejlépe pak neodpovídat, jeho to pak přejde. Jakákoliv domluva je zbytečná, protože to stejně vždycky skončí vyjádřením typu "já nic já muzikant" bez jakékoliv sebereflexe.

12.10.2009 10:00:17

hlasuji pro age Age
TTA jsem ještě nehrál, i když hra se zdá hodně zajímavá, nebylo s kým, ještěže se tady bere každej hlas :D

12.10.2009 10:00:19

Eyron
Ty chceš taky do držky? :D Ne, doufám, že další příspěvky v Aréně už se budou týkat jen tématu a pokud někomu nesedí něčí argumentace, ať se ho klidně zeptá, ale po vysvětlení směřuje případné další otázky do soukromé pošty a nezahlcuje diskuzi.

"pokud neni vitana konfrontace se zduvodnenimi, melo by byt do pravidel areny zahrnuto - hlasuj, popripade udej duvod, ale k nicemu dalsimu se nevyjadruj." K tomuto bych se chtěl vyjádřit i zde. Nikdy jsme neřekl, že nneí vítána konfrontace se zdůvodněními, jen mi vadí, že ačkoli Beholder tu svůj názor 3x rozumně vysvětlil, pořád se to tu řešilo vyvracelo. Urážka Vlada už byla také moc, jeho příspěvek byl odlehčený a takovou reakci si nezasloužil. Takže ještě jednou: ŽÁDNÝ FLAME! Cokoli dalšího k tomuto tématu prosím do soukromé pošty.

2Ringo - vyzývám tě na duel v Pax Romana - Kartágo vs. Řím, můžeš si vybrat stranu :)

12.10.2009 10:01:16

AoEIII
Pro to, že u ní nemusím uvažovat jestli na ní mám čas a pro její vzhled. TtA je super, ale je problém ji někoho naučit a sehnat si na ni čas.

Uff a je to

12.10.2009 10:01:44

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace
Mars: Teraformace
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas