Trollí Aréna V: Age of Empires III vs. Through the Ages!

Přináším vám pátou část trollí arény - každý týden dvě hry v souboji na život a na smrt! Která je lepší? Hlasujte pro svou oblíbenou hru. Euro, AT, war, na každého dojde. Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští pátek hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný flame (ale diskuze vítána)! Účelem arény je zábava a také dozvědět se něco o hrách a o tom, proč se vám líbí. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Páté kolo je zde:

Age of Empires vs. Through the Ages!

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
9.10.2009 09:56:17

2 SYDO
Kartago:-)

12.10.2009 10:20:08

throught
nehrál jsem ale je to jedna z nejlepších českýc her (dle vašich komentářů) a přeci už jen proto že je to z čech !! a nebyjte mě :)

12.10.2009 20:17:37

AoE III
Ma to dle obrazku peknejsi prezentaci,je to hratelnejsi pro min ostrilene hrace.Dat hlas TTA by se mi libilo kvuli tomu,ze mam rad PC zpracovani,ale komponenty se mi zdaji vylozene odpudive.Takze presto,ze bych si mozna rad rypl do nektereho z clenu Beatles,davam hlas AoE III.

13.10.2009 08:35:08

TTA
Obě hry znám, obě jsem hrál.

AOE III, příjemná, pěkně udělaná hra. Nedávno jí přítelkyně vytáhla, že sí jí zahrajem a bylo to příjemné rozptýlení po několika náročnějších hrách.

TTA se mi moc líbí tématicky, komplexností. Hodně složitá hra.
Plnou verzi jsme hráli zatím pouze jednou, ale celkově se mi TTA líbí víc.

15.10.2009 12:30:15

TtA
Dávám přednost civilizaci, ale AoE III se mi taky moc líbí.

15.10.2009 12:53:24

Off topic
Ja jsem spis zvedav na srovnani s Rise of Empires, to je TTA vyrazne blizsi;)

15.10.2009 15:04:52

Age of Empires vs. Through the Ages - 13:14!
Tak to bylo opravdu těsné přátelé! Ještě, že nebyla remíza, bo obě tyto hry jsou mi volné jako hoperům kaťata, takže bych si asi hodil o vítěze korunou :) A v příští aréně prosím víc respektu pro názory druhých, ááno? :)

AGE OF EMPIRES:
the hammer
eyron
ringo
elenistar
pj
špunt
pippin
deth
jendator
balduin
voloda
ella
drussbarb

THROUGH THE AGES:
vlad
tom
pecovarhy
kadaver
jo.se
speedy
beholder
dajo26
siaron
sasa
rejmank
parxel
mialee
elissa

16.10.2009 09:49:34

sláva vítězům, čest poraženým
ale mám radost, první aréna, která skončila podle mých představ (ale mohlo to skončit větším rozdílem :) )

16.10.2009 12:40:21

to Beholder
První aréna, která dopadla podle Tvých představ? To by sis někdy s náma měl zahrát v Korunce Arkham, ať poznáš, že Descent je proti němu opravdu ořezávátko :-)

16.10.2009 14:44:24

Kadaver
jo tak Arenu AH vs. Descent jsem nepočítal, protože jsem v ní nehlasoval (stejně tak TOI vs. Memoir). Na koupi Arkhamu se chystám jak bude překlad cz karet hotový ;). A do Descenta mi nerýpej :), máme ho čerstvě rozbalený a jak bude čas a hotové cz karty, tak dáme hru, jsem na to zvědavý

16.10.2009 14:51:27

Beholder
Descenta můžem klidně dát i příští týden v Korunce, pokud bude Honza (nebo někdo jiný znalý) nakloněn nám zahrát Overlorda. Angličtinu tam nepotřebuješ, pokud nebudeš hrát Overlorda, protože všechny karty hrdinů jsou odkryté.

16.10.2009 14:59:11

Kadaver
tak mě angličtina nevadí (většinou nemám problém, jen občas když je to složitější flavor text s příběhem) problém je u přítelkyně :) (zase ji tu pomlouvám, že neumí anglicky :D ). Klidně bych Descenta někdy dal, ale příští týden v Korunce bych dal raději ten Chaos jestli ho přineseš a doufám, že dám s Honzou Warhammer: Invasion :)

16.10.2009 15:03:46

hmm
asi bych se do te Korunky mel nekdy jit podivat, mam to kousek, (pokud tam teda nemate nejake dopredu planovane uzavrene spolecnosti.

16.10.2009 20:58:01

to Ringo
Určitě se přijď podívat, uzavřené společnosti se tam nevedou, pokud se opravdu na něco specifického nedohodneme předem, že to někdo donese z domů a i pak se stejně neposbírají všichni lidi, tak nabíráme potulné kolemjdoucí. A i kdyby náhodou se tam nějaká taková uzavřená skupinka vytvořila, tak stále je tam spousta otevřených skupinek, ke kterým by ses mohl přidat.
Rádi Tě tam uvítáme.

17.10.2009 19:12:23

Vybíráme z Bazaru

Tindaya (CZ) + set miniatur
Tindaya (CZ) + set miniatur
Akt. cena: 790 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas