Trollí Aréna IXX - Titan vs. Space Hulk

Devatenáctá trollí aréna je po dlouhé době tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští pondělí hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Devatenácté kolo je zde:

Titan vs. Space Hulk!

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
22.3.2010 11:48:34

Ringo
Kren ni nepausalizuju, aspon ja to tak nepochopil, mluvil o hrach, ktere to s drsnosti prehaneji, ne o vsech ...

24.3.2010 14:16:30

Kren
Mno ja jsem milovnik akce, krve, klikani, zabijeni a mrzaceni na vsechny zpusoby. Naprosto mi to ve hrach nevadi. Ale taky bych mel problem s tim, kdyby tyto hry hral nejaky muj budouci potomek v ranem veku ...

24.3.2010 14:17:40

Drussbarb
je to mozne

24.3.2010 14:19:19

Drussbarb 24.3.2010 14:17:40
jak muzes byt milovnikem neceho takoveho. Ve me to muze vzbuzovat strach, znechuceni, muze me to svym zpusobem pobavit, protoze se rad bojim a mam rad horory, ale napsat ze milujes krev, zabijeni ci dokonce mrzaceni na vsechny zpusoby - to si zavcasu zajdi minimalne za psychologem, mozna s tim neco pujde udelat:-)

24.3.2010 14:21:43

PJ

Ringo
Vzhledem k tomu dovětku s potomkem bych navrhoval rovnou psychiatra.

24.3.2010 14:23:32

Ringo, PJ
Musis chapat, kdyz nekdo (treba ja) pouziva nadsazku :). Samozdrejme myslim nadsazku s detma, na tom milovani krve musim trvat :). Doufam, ze smajliky s pochopenim nadsazky pomohou ..

24.3.2010 14:25:34

PJ

Omluva
Omluva Drussbarbovi. Myslel jsem, že napsal, že by neměl problém, kdyby takové hry hrál potomek. Bylo tanm měl, špatně jsem to přečetl a omlouvám se.

24.3.2010 14:27:16

Drussbarb
a co na tom milujes? To ti dela dobre nekoho jako vykuchat? Co az zjistis, ze v realu ti to dela dobre jeste vice? To nam pak budes psat z kriminalu, clovece. Vzhledem k tomu ze pises ze na tom trvas, jaksi tu nadsazku postradam.

24.3.2010 14:28:21

PJ
ja se mu neomluvim, protoze to co me na tom nejvice zarazilo je prvni veta, na ktere Drussbarb trva.

24.3.2010 14:28:58

Ringo
Ted si pripadam, podobne, jako kdyz jsem daval babicce hadanku: "Proc maji somalske deti tak tenke rucky a velke briska? Protoze nic nedelaji a jen by jedly." A babicka na to zakroutila hlavou a rekla, ze je to kvuli tomu, ze maji malo vitaminu. Ja ti nemuzu vysvetlovat kazdy zertik, sarkasmus nebo ironickou poznamku, to neni hodno nikoho z nas :)

24.3.2010 14:31:02

Ale no tak...
Možná je tu více moralizování, než je zdrávo...
Já si na masakrech motorovou pilou neujíždím, ale pokud je cokoli v rámci dospělých a "hry", tak bych tady nějakým psychologem neoperoval...

24.3.2010 14:34:37

Drussbarb
jako sorry, ale pises smajliky s pochopenim nadsazky pomohou a nemas v tom prvnim postu o te krvi ani jeden a v jednom s dalsich pises, ze na tom trvas. Pokud chces pouzivat nadsazku, tak to musis kapanek i trochu umet, nekdy neni reakce na tve posty nepochopeni nadsazky, ale spise to, ze jsi ji podal velmi spatne, pokud ses o ni vubec pokousel.

24.3.2010 14:34:42

Eyron
pro me je trochu rozdil v tom, jestli ty masakry, krev a mrzaceni jsou ve hre nezbytnosti k preziti a postupu proste nejakym bojem a nebo jestli to hraje clovek proto, ze to miluje a nad kazdym vystrikem krve a nad kazdou zlomenou hnatou milostne zaslinta.

24.3.2010 14:36:26

no...
To se mi bude pěkně sčítat tahle aréna, dost už s tím offtopicem prosím :)

24.3.2010 14:39:41

Ringo
Ja myslel, ze kazdy soudny clovek pochopi, ze si delam srandu. Kdyz jsem dal smajlika za vetu, ze jsem si delal srandu s tim,ze chci mit deti, ale trvam na milovani nasili, tak jsem predpokladal, ze to je pochopitelne (nekdo by to mozna pochopil i bez smajliku). Chce to trosku nadhledu. Ale uz mam pocit, ze se tu nachazi flame, asi mou vinou, ale chtel jsem proste jen Krena podporit v tom, ze hry na PC muzou byt fakt hnusne a ze nejsou vhodne pro deti. Taky se mi libilo to, jak psal, ze dobro se ma tvarit jako dobro a ne jak marinak oveseny nastroji na zabijeni, ktery ma oblicej spanelske inkvizice. Bez smajliku. Uz bych toto tema nechal byt, omlouvam se vsem, kteri muj (bohuzel pouze) pokus o vtip nepochopili, Ringovi obzvlaste.

24.3.2010 14:39:51

Drussbarb
ja reagoval na tvuj prispevek: "Mno ja jsem milovnik akce, krve, klikani, zabijeni a mrzaceni na vsechny zpusoby. Naprosto mi to ve hrach nevadi. Ale taky bych mel problem s tim, kdyby tyto hry hral nejaky muj budouci potomek v ranem veku ..."

promin, ale ja tam fakt smajla nevidim, cimz ukoncuji ze sve strany tento offtopic a necham to aby sis to prebral sam, protoze v tomto smeru uz nereaguji;-)

24.3.2010 14:43:37

to Kren
Klasické pohádky? Co pavažuješ za klasickou pohádku. Podle mě je v nich dost a dost hnusných věcí. Erbena už tu vypíchl Sydo. Co takhle Andersen? Podle mě je důležité stanovit rozumnou hranici, co je a co není pro děti vhodné. Moc nevidím rozdíl v tom jestli masakruji puškou indiány nebo mutanty jinou střelnou zbraní. Technicky jsme hold trochu dál než za dob Maye.

24.3.2010 14:48:08

Ringo
Takze mi dovol poprve v nasich diskuzich posledni slovo. Ja pouzil smajliky jako ukazatel vtipu az pote, cos jsem byl zacal byt vztycovan kriz. V praxi to znamena, ze jsem to pouzil az od 14:25 CET. V kontextu vety "Samozdrejme myslim nadsazku s detma, na tom milovani krve musim trvat :)" to znamena, ze jsem si delal srandu s milovanim krve. Ufff, nejtrapnejsi je vysvetlovat, co chcel cim basnik (ja) rici :). HOWGH

24.3.2010 14:49:11

Drussbarb
staci to priste napsat jasne a ne si pak hrat na to, ze to dotycny akorat nezvladl pochopit. to pak zni jako vymluva, ze jsi nerekl neco, co jsi ve skutecnosti rekl. Dodatecne smajliky v dalsich postech jsou kapku pozde. Ale nechavam ti to posledni slovo, takze jeste k tomu neco napis a uzavreme to, aby se Sydsovi fakt blbe nepocitalo. A nebo to za trest za tenhle offtopic pak spocitam ja:-)

24.3.2010 14:52:47

kren
No otevřeně, chodí do kina Harryho Pottera a na Pána Prstenů. Koukají na Xenu (přitahla to ta starší od kamarádů). Starší (10,5) byla i na Avatarovi. Čili mně to problém nedělá. Navíc jim to nijak relisticky nepopisuju a ty nádherné modely se také během hry nijak nemrzačí. A hlavně, ta pětiletá tu hru nijak neřeší, čili si tam primárně neužívá to zabíjení. Samozřejmě máš obecnou pravdu a má ji i moje žena, která nám zakazuje hrát i Small World, protože je tam to dobývaní a zabíjení žetonů soupeře. Nicméně, defaultně a komparativně já to risknu a myslím, že ze svých dětí nevychovám žádná psychomonstra, která vraždí lidi:-)

24.3.2010 15:49:10

Marvin
Teda stát se mi taková příhoda s blipujícím dítětem,tak nevím jestli se dřív smát a nebo plakat radostí :-)
Závidím ti takové děti,které baví deskovky natolik, že ti je pak přehrávají v reálu a tiše doufám,že můj čtrnácti měsíční syn bude jednou taky takový :-)

24.3.2010 16:16:56

Loselfos
ja se zase tesim, az si se mnou muj dvoulety syn zahraje Hannibala, Conquest of empire a podobne war gamesy, ktere moc pro manzelku nejsou:-)

24.3.2010 16:21:21

Drussbarb
jsem s tebou, mě už skoro lynčovali za obhajobu Hellgame, když jsem se přiznal k tomu, že rád hraju násilné hry.
je to všechno o individuálním přístupu a výchově, s tím že platí nějaké "tabulky". Jestli nejste pediatričtí psychologové tak se k tomu snad radši nevyjadřujte, já taky nebudu.

rýpnutí: zajímalo by mě co v dětství dělali kněží co zneužívají děti, pochybuji, že hráli SH, Doom na pc či jiné hry

HOWG

24.3.2010 16:43:55

Boldrick
ad knezi - docela jsem cekal, kdy to tu kdo vytahne, ja nemel odvahu:-) Kazdopadne nasili je v cloveku, ne v tom co mu je predkladano. Ja mel pristupny vsechyn mozne nasilne hry a klidne jsem se jim mohl venovat, ale z vlastni vule jsem nechtel, nezajimaly me. Ale klidne mohly. Nepotreboval jsem nikoho, kdo by to do me musel vstepovat nejakymi zakazy nasilnych scen, at uz ve filmu nebo ve hre. Nekdo ma prostenasili v sobe a ceka na spoustec. Muze jim byt nasilna hra, ale kdyby to nebyla hra, bylo by to neco jineho. Hra za to nemuze, ze je nekdo psycho.

24.3.2010 16:50:04

diskuze
Nechci tady někomu kázat nebo něco jiného,ale tahle diskuze se zvrhává někam, co neptaří na sever o deskových hrách. Jak se tu na severu říká, běžte s tím už do dupy :)

24.3.2010 17:17:24

Vybíráme z Bazaru

Sleeping Gods: Distant Skies (Collector's Edition)
Sleeping Gods: Distant Skies (Collector's Edition)
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas