Trollí Aréna IXX - Titan vs. Space Hulk

Devatenáctá trollí aréna je po dlouhé době tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští pondělí hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Devatenácté kolo je zde:

Titan vs. Space Hulk!

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
22.3.2010 11:48:34

PJ

Titan
Neláká mě ani jedno... ale v SH se mi nelíbí tematika (nějaké Válečnékladivo či co) a vzhled mariňáků s jejich ramenními pancíři a metrákovými pistolkami mě přímo irituje.
A oproti tomu mám hodně rád počítačové HOMAM, takže Titan jasně vítězí co do přitažlivosti tématu.

22.3.2010 11:56:34

Titan
Budu obě hry hodnotit jako hry pro dva hráče, i když to není tak úplně pravda. Space hulk mi nesedl pro přílišnou nahodilost. Prostě když se ti zasekne bolter v chodbě, tak ti nepomůže nic. Kdežto Titan je ve dvou parádní a štěstí tam nehraje až tak silnou roli. i když...

22.3.2010 11:57:47

Titan
Titan protoze mam rad PC predlohu a protoze uvazuji, ze bych si ho v budoucnu treba jednou koupil.

Spacehulk mne nezaujal tematem.

22.3.2010 12:04:11

Titan
je to paradox, Titana jsem nehral, Space Hulka ano. Space Hulk mel nadherne pocitacove zpracovani od firmy Electronic Arts a diky nemu jsem se do teto tematiky zazral, ale hra byla velke zklamani kvuli neprekonatelne nahode. Takze davam hlas Titanovi, ktereho bych si nekdy chtel zahrat.

22.3.2010 12:13:16

Titan
Zajímavé téma a oblíbená PC předloha.

22.3.2010 12:25:32

Titan
viz.Parxel

22.3.2010 12:27:11

předloha
Naopak, Titan byl volnou inspirací pro HoMAM.

22.3.2010 12:39:26

Titan
tak heroesa úplne zbožnujem aj ked som hral iba 4 a 5 ale paráda a tie staršie mi v tej dobe prišli ako hluposť(ked boli na vrchu slávy) Ale titan môže byť fajn kedže je to dosť podobné heroesu. Aj ked spracovanie má lepšie Space Hulk proste tie figúrky nabúchaných Nebeských marinákov a príšer sú fakt úchvatné podla mna ale hra nemá svojim spôsobom žiadný dobrý systém je to proste iba chodenie panáčikmi po mape kde všetko závisí od kocky a keď sa k marinákovi dostane príšera je s ním KO vo väčšine prípadov :) Pričom v iných podobných hrách naprd Doom alebo Descent aspoň hráči niečo zbierajú a aj zbrane sú rozličné je to už asi OFF. Takže keďže som hral space hulka iba pár krát a to len home-made a Titana nie myslím si že Titan je lepší.

22.3.2010 12:53:35

Titan
protože Heroes a wishlist

22.3.2010 13:03:27

Space Hulk
Tak budu první a asi jediný,kdo bude hlasovat pro Space Hulk :-)

Titan jsem sice nehrál, i když bych moc rád, protože HOMAM je moje velice oblíbená PC hra, navíc Space Hulk je i pro mě docela zklamání díky nevyužitému potenciálu světa Warhammeru 40k, ale právě toto universum je pro mě důvod, proč dávám hlas Space Hulkovi.

22.3.2010 13:16:30

Titan
Space Hulk jsem sice nehrál, ale nějaké povědomí o něm mám. V každém případě Titan je megasilná zbraň AT (ne-li vůbec nejepší!), které jsem přišel na chuť i já starej zapšklej eurogamer :) Titan má sice drobné mušky, jenže ty bitvy jsou prostě k sežrání, hrací plán je kouzelnej i na potřicáté kouknutí. Naši poslední hru ve 3 jsem si poctivě fotodokumentoval, tak mě to nadchlo!

22.3.2010 13:21:46

sydo
Ajo mas pravdu. Uplne jsem to pretocil, protoze jsem poznal driv tu PC hru.

22.3.2010 13:45:54

Titan
Kvuli podobnosti s HOMAM, kvuli tomu, ze jsem to jednou zahral a libilo se mi to a kvuli tomu, ze Space Hulka je mi nametove na hony vzdaleny ...

22.3.2010 13:47:46

debakl?
Ze bychom meli prvni poravdu velky debakl? Anebo jen priznivci SH jeste nezapli sve kompy? :)

22.3.2010 13:51:46

Space Hulk
titan je super hra, ale warhammer je warhammer (válečnékladivo je válečnékladivo) jedeno z nejtemnějších scifíček se super backgroundem. přesný opak startreku, prostě přesně pro mě
:-)

22.3.2010 14:00:28

Titan
To si ze mě dělate srandu, moje dvě nejoblíbenější hry proti sobě. Těžké rozhodnutí, ale nakonec vyhrál Titan, protože:
- úžasná hratelnost v jakémkoliv počtu hráčů
- úžasný herní plán a komponenty (to je plus i u Space Hulka)
- léty prověřené pravidla
- perfektně vyřešený pořadač na komponenty (to SH nemá a štve mě to)
A největší plus u Titana je, že i když jsem v něm vyhrál snad jenom 3x z asi 50 her, tak ho chci hrát pořád znovu a pořád se snažit zdokonalovat svoje umění ve hře a pořad se snažit vyhrát.

22.3.2010 14:08:59

Titan
Netreba komentaru:)

22.3.2010 14:12:59

Titan
přesto, že je pro nás doma absolutně nehratelný kvůli šíleným prostojům a vždycky jsme raději sáhli po něčem jiném (klidně i delším, třeba Descent), hlasuju pro Titan, protože SH mě dost zklamal

22.3.2010 15:57:31

Titan
Heroes smrky smrk.

22.3.2010 16:02:10

uff
Tak to je opravdu nečekaný masakr! No, už mám zase cukání hrát Titana (přesunul jsem ho na druhé místo ve svém herním žebříčku), volba zda s Kosimbratrem ve čtvrtek dát Titan či ASL je pro tento týden jasná :)

22.3.2010 16:14:53

Titan
Pořídil jsem si ho hlavně kvůli lásce k heroes,které jsem dříve hrával x hodin denně,tak jako spousta jiných(ještě jeden tah a jdu spát..:-) ).A po cca 30 hrách můžu směle říct,že je to hra,které si ve své sbírce nejvíce vážím a po každé hře objevuji nové a nové možnosti hry.Další velké plus je,že hra baví i manželku,takže máme Titána prakticky celý týden rozložený v kuchyni a když je čas a chuť,tak si dáme pár kol.

Musím se ještě zmíňit k prostojům,o kterých tu byla řeč.Tahle hra se musí prostě hrát častěji než jednou za 2-3 měsíce.U nás byly prostoje ze začátku taky velké,ale s každou další hrou se zmenšovaly.Pokud se sejde parta lidí,kteří mají heroesy rádi a budou trochu trpěliví,hra se jim potom odvděčí parádním herním zážitkem.

22.3.2010 16:37:30

kody ad prostoje
přesně tak!

22.3.2010 16:43:48

kody
no, z tveho avatara je jasne, kam pujde tvuj hlas:-) Jinak pises ze bavi i tvou manzelku. Jake dalsi hry hraje tvoje manzelka, at vim jestli je typove na tom podobne jako ta moje, protoze titana jsem si nekoupil hlavne proto, ze jsem si rikal, ze tohle manzelku nemuze ani nahodou bavit. Doufal jsem ze si dam aspon nekdy particku s Beholderem kteri si to kdysi koupil, ale nez k tomu doslo, tak to zase prodal.

22.3.2010 18:15:20

Space Hulk
+ neopakovatelná atmosféra (vs. šoupání sloupečků žetonků v Titanovi :-)
+ neopakovatelný patos světa WH40K
+ atmosférické hlášky v Mission Book
+ neopakovatelné zpracování komponent
+ jednoduchá a funkční pravidla
- GW :-/

Titan je skvělá hra, ale SH prostě potřeboval zastánce :-)

22.3.2010 18:16:59

Space hulk
sydo to nemyslíš vážně me dvě nej hry dát proti sobě ,hlasuju pro SH ač se musím přiznat že mám titan asi na žebříčku o chloupek víš ale přece v tom Boldricka nenechám samotného.

22.3.2010 18:17:34

Vybíráme z Bazaru

Sídla šlechticů
Sídla šlechticů
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas