Trollí Aréna 27 - Twilight Imperium 3 vs. Dune

Dvacátá sedmá trollí aréna je tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští neděli hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Dvacáté sedmé kolo je zde:

Twilight Imperium 3 vs. Dune

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
29.8.2010 14:09:31

stejne
kdo vi jestli si casem taky ten TI3 neporidim, porad po nem stejne pokukji a par her co se mnou nikdo hrat nebude uz doma mam, tak proc nemit tu, kterou tolik chci, ze?:-)

29.8.2010 18:22:47

Ringo
Já už taky podlehnul :)

29.8.2010 18:30:44

Sydo
jj, vsiml jsem si. Pro me by to byla ale vylozene koupe na krasu, abych proste mel doma vysnenou hru. Ale asi by to fakt nebylo s kym hrat. Podobne se mi doma vali War of Ring, Conquest of empire a Hannibal:-) Tyhle hry jsem si vylozene koupil jen proto, ze se mi strasne libi vzhledove:-) U War of Ring samozrejme pomohly i reference, ze je to fakt bomba hra. Ale byt to o jinem tematu, kdo vi jestli bych ji koupil:-) Mozna jen pro ten vzhled.

29.8.2010 18:38:10

to Ringo
Jakýpak bojkot, to je naprostý nesmysl. Pokud neznám ani jednu hru ani tématem ani komponentami ani ničím jiným, tak jsou mi lhostejné obě dvě a nemám zapotřebí pro nějakou hlasovat. Leda tak, že bych hlasoval pro Dunu, protože je to snadnější vyslovit.

29.8.2010 19:07:25

kren
tak potom nechapu ale ani prispevek "N/A neznam ani jedno". Pokud mi jsou obe hry absolutne lhostejne, tak nevidim duvod vubec do areny vstupovat jakkoliv. Ale pokud tim chcete Sydovi zneprehlednit hlasovani, proc ne:-)

29.8.2010 20:29:05

Twilight Imperium 3
Co může být lepšího než 4 hodinové vesmírné dobrodružství?

29.8.2010 20:45:55

Joe

Twilight Imperium 3
Dunu som síce nehral, ale pre mňa TI3 víťazí na celej čiare. Srdcovka!

29.8.2010 20:53:19

.klopčík

DUNE!
..spice must flow!!!

29.8.2010 21:11:52

Ringo
Ohledně toho znepřehlednění - myslím, že po předminulé Trolí Aréně (Thunderstone vs. Dominion) už Syda nepřekvapí nic, tolik nehlasovacích příspěvků snad už nikdy nebude :).

29.8.2010 21:19:49

Ecan
Dominioní arénu si na sebe upletl Andik007, takže tam jsem z toho vyvázl dobře, ale pár jiných mě také slušně vyždímalo :)

29.8.2010 21:30:46

to Ringo
Tak nechápej, to ti nikdo nebere.

29.8.2010 22:39:17

kren
"Pokud neznám ani jednu hru ani tématem ani komponentami ani ničím jiným, tak jsou mi lhostejné obě dvě"

muzes mi klidne vysvetlit, abych to pochopil, proc, kdyz ti je neco lhostejne, to jdes zduraznit nejakym prazdnym prispevkem v diskusi. Treba bych to pochopil rad:-)

29.8.2010 23:03:23

to Ringo
Pro mne osobně je přínosné vědět, komu z lidí, které svým způsobem z tohodle webu znám jsou tyhle nebo jiné hry lhostejné a nebo tyhle nebo jiné hry nezná. Pro mne je to užitečná informace a podává mi určitý obraz o profilu toho kterého známého člověka ze zatrolenek. Protože kdyby se takový člověk téhle diskuze nezúčastnil příspěvkem A/N, tak bych nevěděl, jestli se
a) nezúčastnil proto, že jsou mi hry lhostejné nebo
b) proto, že je na dovolené někde mimo internet a o téhle aréně vůbec neví.

Myslím, že jsem můj postoj vysvětlil dostatečně jasně a už necítím potřebu se k tomu jakkoli vyhadřovat.

29.8.2010 23:40:06

OT
Nechápu proč některým uživatelům tak drásaj žíly projevy jiných uživatelů. Aréna má pravidla jaké má. Je to v podstatě volná diskuze na určené téma. Nevím která hra je lepší, ale líbí se mi jak si lidi vyráběli Dunu atp. tak jsem se ozval. Protože diskuze bez diskutujících je na prd..
Pochopil bych, kdyby sydo napsal - sorry kluci, děláte mi tu bordel, tak pište jen když máte se hrou zkušenosti.

Ale to se neděje, sydo je v klidu. Pořád je ale problém, když tu někdo píše jen tak...

30.8.2010 00:44:41

ipetrk
tahle Arena je prave o tom, ze hlasujes, i kdyz hru neznas a nemas s ni zkusenosti. Nekteri s tim ovsem maji strasny problem a v par arenach se navazeli do lidi, kteri napsali - davam hlas tehle, protoze tu druhou neznam nebo davam hlas tehle, protoze se mi vice libi jeji zpracovani dle fotek, aniz by tu hru mel. Arena tohle povoluje. A ti, co se s tim nehodlaji smirit ted prisli s prispevky typu N/A, aby asi demonstrativne naznacili ostatnim, ze pokud hru neznam, nehlasuji (mozna se mylim, ale po dvou poslednich Arenach mi to tak hodne pripada). Me tohle treba prijde uplne prazdne a zbytecne. Nekterym tady zase prijde prazdne a zbytecne, kdyz se shaodlouze bavim s nekym o tom, proc se mi dana hra libi ci nelibi a taky mi to zpravidla nezapomene pripomenout;-)

30.8.2010 07:10:58

PJ

Ringo
Nezlob se, ale mně připadají úplně prázdné a zbytečné Tvoje poslední příspěvky v této diskuzi. Aniž bych se kdykoli předtím do někoho navážel, svoje N/A jsem napsal jako kontrapunkt k prvním třem příspěvkům, což jsou dle pravidel arény samozřejmě validní hlasy, ale jsem toho názoru, že pokud by takto argumentovala většina diskutujících, těžko by to hlasování dávalo nějaký smysl. Očividně je téhož názoru víc lidí, kteří se připojili k NA.

30.8.2010 07:35:41

PJ
takze jsem to N/A ze strany tech, co jej napsali, pochopil naprosto spravne.

30.8.2010 08:10:58

jeste posledni zbytecny
pro me je treba daleko prinosnejsi se dozvedet, k jake hre hraci chovaji sympatie, i kdyz ji nemaji, tedy jakou hru by si radi poridili a proc, nez to, ze je nekomu hra nebo obe v Arene uplne lhostejna. To mi nerekne vubec nic.

30.8.2010 08:14:45

Ringo
Me neni lhostejna, ale prijde mi divne hlasovat, kdyz jsem TI hral, libi se mi a o Dune jsem jen neco slysel:) Ja kdyz se pro neco rozhoduju, tak potrebuju proste naky zaklad. Kazdy jsme asi jiny, ale ja si proste svoje nazory netaham z ...;) Asi jsem moc racionalni;)

30.8.2010 08:53:30

anaken
njn, ja si taky nazory netaham odnikud, ale tahle Arena je presne o tom, ze kdyz jsi hral TI3, das hlas TI3 a to proto, ze TI3 znas a Dunu ne, byt by to pro Dunu mohlo byt nespravedlive:-) Ale kdyz ti to je proti srsti, tak samozrejme ok, hlas nedas.

30.8.2010 09:05:39

Duna
protože miluju tyhle knížky a po přečtení zbylých 2 dílů z osmi jsem zcela unešená logikou této série knih
jenom mě štve, že se dá hrát pouze vplném počtu hráčů, ale s tím nic nenadělám

30.8.2010 09:12:21

Ella
Herbertova Duna ma 6 dilu. Nebo do toho pocitas i ty co pise jeho syn s Andersonem?

30.8.2010 09:33:24

jj
vřele doporučuju přečíst - není to sice úplně ono, ale vzhledem k tomu, že vychází z autorových poznámek má to logiku a prostě to sedí

30.8.2010 09:35:30

Ella
tach novych Dun je na me prilisne kvantum, je uz jich snad vice nez cini puvodni Frankovo dilo, coz me trochu znejistuje co se tyce kvality a jestli je to vubec tak, jak to Frank Herbert zamyslel.

30.8.2010 09:38:09

Ringo a Ella
Koukám, že z Arény se stává klub čtenářů. :)

30.8.2010 09:40:05

Vybíráme z Bazaru

HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas