Trollí Aréna 27 - Twilight Imperium 3 vs. Dune

Dvacátá sedmá trollí aréna je tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští neděli hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Dvacáté sedmé kolo je zde:

Twilight Imperium 3 vs. Dune

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
29.8.2010 14:09:31

Deth
Už jsem to jednou zkoušel - Runewars a Tales, ale nebylo to nic moc, když chybí ty zkušenosti. Navíc mě teď nějaké pecky moc nenapadají, je jasné, že se každý těší na Civilizaci :)

8.9.2010 15:53:44

sydo
já se netěším na civilizaci :), těším se na Lotr LCG, Blood Bowl: Team Manager, City of Thieves a Magestorm :)

8.9.2010 16:03:00

Duna!!!!
Ale pozdě:-)

8.9.2010 16:11:39

sydo navrh
co takhle Dungeonquest vs Ravenloft?

8.9.2010 16:15:21

cSf.Loser
Já spíš preferuji, aby aréna byla o výměně názorů lidí, které mají s hrami zkušenosti, i když hry moc lidí nezná, alespoň občas se vynoří fundovaný názor, který by mohl pomoci někomu, kdo se rozhoduje, jakou hru pořídit. U her, které ještě nejsou moc rozšířené tohle odpadá a proto mi to v rámci arény nepřijde moc atraktivní. Ale mám nápad...

8.9.2010 16:21:11

Vybíráme z Bazaru

Osadníci z Katanu
Osadníci z Katanu
Akt. cena: 12 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas