Nejlepší hra se skrytým pohybem (hidden movment)

Jaká je podle vás nejlepší hra s touto mechanikou? A proč si to myslíte?

Já osobně jsem se s tuto mechaniku poprvé setkal ve hře #Captain Sonar kde mě naprosto okouzlila a teď přemýšlím o nějaké další hře. Jako PnP jsem vyzkoušel: #Escape From the Aliens in Outer Space, #Black Sonata a #Fugitive (všechny tři hry mě bavili, ale mou potřebu po hře se skrytým pohybem neuspokojili). Teď přemýšlím o #Sabotage nebo Mind MGMT: The Psychic Espionage “Game.”

 

Předem díky za názor

 

9.8.2021 12:26:05

#City of the Great Machine 

15.1.2024 13:11:44

Mě hodně chytl systém dedukce v #MIND MGMT: „Hra“ o psychické špionáži , kdy se postupně odkrývá na kterých místech Náborář mohl být a kde zas ne. Navíc se tam přidávají nové prvky do dalších partií.

---
Pomáhám s překlady pro Fox in the Box a testováním her pro Ion Game Design.

15.1.2024 13:42:30

#Bestie Dokáže poriadne zvýšiť adrenalín. Je neskutočne napínavá, lovci ak chcú uspieť, musia spolupracovať, dohadovať sa na svojej taktike, optimálne zahnať Bestii do miest, odkiaľ sa jej bude len s obtiažou unikať. Bestie naopak často vyčkáva, sleduje taktiku lovcov, najbezpečnejšie je pre ňu zaútočiť a ihneď zmiznúť. Vačšinou máte v každom kole/dni len jednu šancu na útok, tak musíte hodne premýšľať a taktizovať. K dispozícii je množstvo scenárov a tento rok výde nové samostatne hrateľné rozšírenie Shattered Isles, ktoré ju zas o niečo obohatí.

15.1.2024 13:59:00

Mind MGMT 

18.1.2024 16:22:18

Mind MGMT 

18.1.2024 16:22:29

Z těch nových mám nahrané #MIND MGMT: „Hra“ o psychické špionáži  a #Bestie. Bestie je za mě zábavnější a rozmanitější. Krásně vypadá a ta komunikace je tam dost důležitá, nejlepší ve třech. Mind MGMT je taky dobrá hra, ale kvalit Bestie za mě nedosahuje. Nejlepší je za mě ve dvou, což bývá u her se skrytým pohybem docela vzácné. Takže pokud máš v plánu hrát hlavně ve 2, tak spíš Mind MGMT, pro 3 hráče Bestie

18.1.2024 18:30:47

Vybíráme z Bazaru

Gen7: A crossroads game
Gen7: A crossroads game
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas