Mačka / Zajíc - co jste ukořistili, jste spokojení?

Zdravím všechny,
Ti z Vás, kdo koupili, jak jste spokojeni s výběrem? Jaká jste měli kritéria a co jste nakonec dostali? Začnu.
Velká mačka - euro dobře hratelné primárně ve dvou, ale nárazově i ve více. Oblíbené hry Caverna, Marco polo, Mars, Blood Rage. Ráda škodím :-). Max jazykově nezávislá hra.
Výsledek:
Petrichor
The Boldest

Petrichor vypadá zajímavě, Boldest na první pohled moc neoslnil, bgg hodnocení také nic moc. Uvidíme, až vyzkoušíme. Ani jednu z her jsem doteď neznala, což je na jednu stranu fajn (mám celkem přehled a bylo skutečně překvapení), na druhou stranu to evokuje pocit, že je tato akce využita jako záminka pro pročištění skladu.
13.10.2020 07:15:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Nik nerozporuje zmysel, debata bola o skladoch..

2.5.2021 00:29:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Připomínka: Tady se nemají vést debaty o "skladoch".

Téma se jmenuje: Mačka / Zajíc - co jste ukořistili, jste spokojení? 

Jahmane, máš tu hodně příspěvků, a co se mě týče, jsou to velmi dobré a  smysluplné příspěvky. Pokud chceš debatovat o "skladoch", založ si téma. To je  projev tvé úcty k "Fillwenovi", který tohle téma založil

Myslím, že se celé téma tím trolením mačky zabilo. Stalo se, nic nevyčítám. Respect

P.S. Pokud chcete někdo reagovat, tak soukromě, ale velmi pravděpodobně neodpovím.

2.5.2021 21:45:26

  1. Sierra west - myslim ze jedna z tych lepsich hier co sa v mackach objavila.
  2. Design town - ako jednoducha dvojkovka to moze byt fajn recenzie k hre su celkom ok. Karty su obojstranne a v ramci hry sa dokazu pretocit na ich druhu stranu ktora ma iny efekt.
  3. Maharani - toto je cista skladovka ktora niekde uz 9 rokov lezala na palete a zaberala miesto. Hra prisla s nemeckymi pravidlami aj ked som suhlasil len s anglictinou. Na strankach ihryska sa daju najst pravidla v slovencine ale nemam si to kde vytlacit a lepsie sa mi hra uci z papiera. Na hre je kazdopadne vidiet jej vek a art na komponentoch hadam nebol v mode ani v roku 2012 ked hra vysla. Tato hra celkom sklamanie.

4.5.2021 14:00:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Mačka rodinná, pro hraní s dětmi:

  • Big Monster - velmi milé překvapení, tuhle hru bychom si nekoupili, ale je to skvělá rychlá jednoduchá hra pro více hráčů
  • Orbis - tuhle hru bychom si zcela určitě nekoupili, ale také překvapila jednoduchostí pravidel a přitom hráč rozmýšlí každou destičku

Mačka hráčská, “bodovací salát”:

  • Amerigo - velké překvapení, hra, kterou jsem nebyl schopen sehnat mi přišla v mačke, po zahrání jsme zjistili, že to není až tak hráčská hra, je to spíš rodinná hra, ale děti budou o to nadšenější, tedy opět spokojenost

5.5.2021 06:48:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Velka a mala macka. Nevadi anglictina, hry  pro solohrani.
Moc pozadavku jsem nemela. Doma tak zadna poradna sbirka. Protoze sjem pred lety na kupovani her zanevrela.

Petrichor - vzhledove me zaujal uz kdzy jsEm ho videla na fotkach jinych a lide si ho docela chvali, tkaze z nej mam radost.

Spring Meadow -  malinko vic by se mi asi libil Indian summer (preci jen podzim miluju vic jak jaro), ale ten si s radosti koupim. Tetrisovka me zaujala, dilku je dost, tak se snad brzo neohraje.

Design town - karetka, kterou sjem fakt chtela, miluju budovani mestecke i na pc, takze jsem doufala a na FB naznacila, ze by se mi libila tak tam holt byla :)

Scare it - karetka, pomerne rychla, ktera se sice da hrat i solo,a le myslim, ez plne naplnuje muj dovetek ve formulari, ze jako na doplneni i  hu co nemusi byt solo, ale bavila by deti ve skolni druzine. Coz imho naplnuje docela dobre. 

Za me spokojenost, ale ja holt nejsme narocna a treba  proste nevim co bych preferovala za tema, ja mam rada vsechno. 

 

14.5.2021 19:50:51

Netušíte náhodou, kdy se zase objeví mačka vo vreci / zajíc v pytli? :) 

14.9.2021 19:44:25

iHrysko hovorilo o októbri (říjen)

14.9.2021 19:58:02

Ahojte, tak čo zapojili ste sa aj do tejto akcie? Už aj niekomu stihli prísť alebo to by som chcel veľa? :) ja som dlho zvažoval či do toho pôjdem ale nakoniec som objednal veľkú a strednú a už netrpezlivo čakám. Výsledok napíšem keď mačky prídu :)

20.10.2021 11:48:52

@dobrobor este nechodia, az na buduci tyzden 

info z ihryska:

Milý mačkár,

vaša mačka bola zaradená do mačkovania - pripravíme ju s radosťou :)

Mačky chystáme v plnom prúde, dostávajú sa na rad postupne tak, ako prišli. Prvé mačky budú prichádzať od pondelka 25teho októbra.

Mňau.

20.10.2021 14:22:25

@Dobrobor  protoze jsme na jare byla spokojena, objednala jsem si hned jak  ji vyhlasili :) V patek ji odeslali, takze zitra by mi mela do prace dorazit. Objednala jsem si taky jednu velkou a jednu stredni, opravdu se hodne tesim.  Byl bych spokojena, kdyby mi prisli klidne ty hry co mi neprisli na jare :D  ale budu rada kdyz tam bude neco co jsem jeste nevidela. 
Jsme jim vdecna, za to ze jsem treba diky nim objevila Spring Meadow a Indian summer, treba i ted tam najdu nejakou  hru co me stejne tak nadchne. 
Uvidime, uvidime, uz jan  +-24 hodin cekani.

Rikali, ze  maji hry primarne detske, no snad tma bude i neco pro dosple hrace :)

24.10.2021 10:23:08

[url=https://ibb.co/MGDNgRK][img]https://i.ibb.co/mXCzRHd/IMG-20211025-101350.jpg[/img][/url]

 

Moje stredni a velka hracka pro solo hrani, tzv. Hracske hry, ale i oddechove, rodine.anglicitna trochu muze byt. Ale ne vse :D Jsem hodne spokojena!

25.10.2021 13:33:50

madam, ono to je čištění skladů a oni se tím nijak netají!!! Naopak, veřejně to přiznávají, proto máte ty hry za polovic! Navíc, i ve skladu se mohou skrývat poklady.

25.10.2021 15:03:11

@tondakolik A to reaguješ na koho?

25.10.2021 15:15:48

@Herald Zjevne na ten uvodni prispevek nahore.

25.10.2021 15:20:55 | Upraveno autorem (porovnej)

za nás spokojenost

objednala jsem 3 velké mačky z ihryska

  1. pro 7 a 10 let, budování, objevování, akce - přišlo nám Tortuga a Dream Home (Tortuga nic moc, ale synkovi se myslím bude líbit. Dream Home jsem si příla)
  2. pro 13ti letou, RPG, DND, škodící, bojovací - Sanctum a Hrdinové bez záruky (spokojenost)
  3. pro nás manželem RPG, scifi, fantasy, postapo - Břink ve vesmíru (velká spokojenost) a Fuji (neznáme, uvidíme, ale nevypadá špatně

25.10.2021 18:28:23

mačky už chodí? já objednával 25.10. a zatím čekám

3.11.2021 19:01:56

Posilali uz tem, kteri objednavali brzo… tem co brali ke konci mesice to prijde mozna za tyden.

4.11.2021 09:18:19

Mail ze včerejška 

“Momentálne zvládame (až na zopár výnimiek) mačky objednané do 26. októbra. Predpokladáme, že tento 8 dňový sklz udržíme a že sa svojich hier dočkáte čoskoro. Trochu spomaliť nás môže záverečný nápor mačiek z konca mesiaca, ale nemalo by to zdržať dlhšie než deň či dva.”

4.11.2021 12:25:56

tak mačky dorazily… malá, střední, velká:
#Maškarní bál 

#Fuji 

#Shadows: Amsterdam 

#Fuji Koro 

požadavek bylo hlavně kooperační záležitost, myslím, že výběr mě úplně nesedl, snad jen to Fuji Koro vypadá dobře a samotné Fuji je také o spolupráci, ale zbytek zklamal, nechtěl jsem dětskou ani party a je tam Maškarní bál a shadows amsterdam :(

no co se dá dělat, hodnota her odpovídá tomu, co slíbily a vlastně 50% úspěšnost také není tak špatná…

5.11.2021 21:02:40

Za tech cca 1750kc sis mohl koupit hry, o kterych vis, ze te budou bavit. Tohle je proste vabank

6.11.2021 01:06:55

Dve velke, s preferenci na EN:

#Petrichor 

#Armageddon 

#Boldest, The 

#Sierra West 

nic z toho jsem nehral :] takze.. ozkousim a uvidime

@PetrR Maskarni bal jen vypada ze je pro deti - treba prekvapi

9.11.2021 10:52:29

Velka pre rodicov, rodinno-strategickeho charakteru:

#Alenčina zahrádka 

#Zen Garden 

#Paříž: Město světel 

Prve dve vyskusane, obe fajn, v Zen Garden pri vela hodnotiacich kriteriach vacsi chaos, clovek uz nevie, na co sa sustredit. Pariz caka na Vianoce. Jedina vycitka je, ze vsetky hry su o skladani dielikov, aj ked kazda ina, chcelo by to trochu pestrosti. 

Stredna pre dieta dva a tristvrte roka:

#Stack Family, The 

#Poznáš ... co je jinak? 

#Najdeš mě? 

Zatial cakaju na svoju prilezitost.

Takze za nas spokojnost. Vacsinou sme mali v macke aj hru, ktora sa neosvedcila, tuto to tak nevyzera. A Pariz som planovala kupit na Vianoce tak ci tak.

9.11.2021 17:20:39

Vybíráme z Bazaru

18Lilliput + obaly
18Lilliput + obaly
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas