Mačka / Zajíc - co jste ukořistili, jste spokojení?

Zdravím všechny,
Ti z Vás, kdo koupili, jak jste spokojeni s výběrem? Jaká jste měli kritéria a co jste nakonec dostali? Začnu.
Velká mačka - euro dobře hratelné primárně ve dvou, ale nárazově i ve více. Oblíbené hry Caverna, Marco polo, Mars, Blood Rage. Ráda škodím :-). Max jazykově nezávislá hra.
Výsledek:
Petrichor
The Boldest

Petrichor vypadá zajímavě, Boldest na první pohled moc neoslnil, bgg hodnocení také nic moc. Uvidíme, až vyzkoušíme. Ani jednu z her jsem doteď neznala, což je na jednu stranu fajn (mám celkem přehled a bylo skutečně překvapení), na druhou stranu to evokuje pocit, že je tato akce využita jako záminka pro pročištění skladu.
13.10.2020 07:15:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Fillwen
“evokuje pocit, že je tato akce využita jako záminka pro pročištění skladu”

No a jak jinak :).

13.10.2020 08:03:58

:-O
Ty jo, a já myslel, že dostanu nějakou supr novinku za poloviční cenu!

13.10.2020 08:18:32

strach
já mám právě taky strach, že to bude nějaká blbost, myslím,že trh nějak tak znám a všchno zajímavé už jsem si pořídil, ale zase by byla šance vyzkoušet něco nového...uvidim, jaký budou ohlasy a kdyžtak zkusím druhé kolo

13.10.2020 08:19:32

...

Tak samozřejmě, že to je akce která se koná za účelem pročištění skladu a zbavení se neprodejných a nebo špatně prodejných kousků. Divím se, že by někdo mohl čekat něco jiného a doufal, že mu přijde Gloomhaven apod. za poloviční cenu...

13.10.2020 08:50:36

.
Všem děkuji za sarkasmy a zcela zbytečné připomínky. Nerozumím nutkání lidí se nutně vyjadřovat k něčemu (obvykle úplně všemu), k čemu nemám co smysluplného sdělit. Pak mají diskuse nějak vypadat. Zadání znělo jasně, kdo koupil mačku/zajíce a podělí se o zkušenost - nevidím zde krom sebe ani jednu.

13.10.2020 09:07:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Macka
Aktualna macka este nedorazila, ale na jar sme mali cca kriteria: "rodina s 3 detmi 9-14 rokov, variabilny herny plan, pekne drevene figurky, jazykovo nezavisla hra, pravidla v cudzom jazyku nie su problem".
Velka macka prisli hry Medzi dvoma zamkami a Ex libris,s tym som spokojna, stredna Snow time a Vzducholode, tie az tak nepotesili kedze ich uz obe mame.
A ano, je to upratovanie skladov. Ale treba to brat tak, ze toto nie je akcia pre hardcore zatrolenych hracov, ale pre beznych smrtelnikov, ktori si chcu rozsirit obzory mimo Osadnikov, Carcassonne a TTR. A pri tom zadani co dal Peter z Deskofobie myslim ze obisiel este celkom dobre....

13.10.2020 09:15:52

Fillwen

Zadani jasne neznelo, byl dotaz na obsah zajice a nasledovalo povzdechnuti nad tim, ze je to akce na vycisteni skladu, na coz nekteri reagovali, pokud chces jasne odpovedi, davej jasne otazky.

13.10.2020 10:10:07

Uki

Macka

Pulsar 2849 a heaven & ale. Podla mna dost v pohode - pulsar urcite nieje lapac prachu na sklade a heaven by som si asi sam od seba nekupil, ale recenzie hovoria o takej trocha oddychovejsej hre. Velmy zalezi ako sa vyplni formular, ale vyslovene blbosti podla mna neposielaju. Predsalen ide to uz 3ti rok a popularita stupa...

13.10.2020 15:10:18

První marťané a the Dwarves

První marťané. Asi nebudu jediný co je dostane. A Dwarves. Celkově spokojenost a za rok klidně zas.

13.10.2020 15:31:09

Frankie87
To byl jeden velký zajíc?

13.10.2020 15:47:13

První marťané a the Dwarves

Jo velký. Po videu rexíku otázek a odpovědí mě málem přesvědčili Marťany koupit. Ve slevách už leží docela dlouho. A ty trpaslíky rád zkusím.

13.10.2020 16:24:31

Říše příšer a Ex Libris
Velký zajíc...
Kritéria: primárně ve 2 a 2-4, strategicky náročnou, v češtině a odkaz na moje zatrolenky ;)
Výsledek: Ex Libris a Říše příšer
Spokojenost velká a příště znovu :)

13.10.2020 19:28:18

Selda123
Obě jsem měl mezi tipy na možnou hru od Rexíků spolu s Marťany. Tohle je pěkné kombo.

13.10.2020 19:52:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Zajíc v pytli
První marťané a Detektiv po stopách zločinu. Obě hry jsem chtěl, takže za mě velká spokojenost.
Kritéria: Česká, ideálně pro 2 hráče, sólo a kooperativní mód výhodou.

14.10.2020 00:25:32 | Upraveno autorem (porovnej)

3x velký zajíc
učinil jsem tak trochu pokus, jak se s tím kluci poperou a koupil jsem 3x velkého zajíce, aby se mohli kluci rozohnit... :D tak jsem fakt zvědavej..

zadání: zkušený hráč, náročné hry
pro jednoho, dva, občasně 2-4, české, max ENG bez textu, viz wishlist https://www.boardgamegeek.com/wishlist/spartik
Výsledek: .. čekám

14.10.2020 08:49:02

Macka vo vreci
Ja som to skúsil tento rok prvýkrat a zdokumentoval aj na video pre Hrad Hier : https://youtu.be/73Ti5W-rJBQ
______________________________
Člen občianského združenia Hrad Hier

14.10.2020 09:07:17

Zajíc velký
Zadání bylo rodinná hra, pro 2 a občas i více, 6 let syn, ale zkušený, komponenty bez textu, může být i Aj verze, ale možnost stáhnutí čj návodu. Dostal jsem Junkart, Safranito a Lotos. První dvě jsou dost na šikovnost, ale to nevadí, vlastně kromě Rytíře Klouzka nic v tom stylu nemáme, takže spokojenost. Příště si toho půjdu zase.

14.10.2020 09:20:30

Můj zajíc...
Ex Libris, Lotos a Carcassonne Safari...

Zadání znělo, že spíše hráčtější hry, ideálně hratelné ve dvou, něco co se bude líbit dceři a také co se bude líbit ženě...
Myslím, že to trefili celkem pěkně :-)
Sice jsem dle jiných fotek začal dostávat chuť na Detektiva a Mařťany, ale dobrý, spokojenost :-)

Příště koupím znova :-)

14.10.2020 12:46:42

Můj velký zajíc
V zadání jsem měl strategickou hru spíše pro zkušenější hráče, případně i hru do hospody pro nehráče podobné jako The Resistance. Dostal jsem:

Říše příšer
V pasti
Pekelný stroj: Sherlock vs. Moriarty
Hledá se hrdina

Hodnocení her na BGG není kdovíjaké, ale věřím, že si hry užijeme. S 50% slevou jsem nečekal žádné superhry, spíš mě zajímalo, jak se s tím poperou. Zadání si myslím splnili na výbornou. Za mě spokojenost.

14.10.2020 13:28:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Velký zajíc

Moje kritéria byla vizuálně pěkná hra (ideálně se zvířaty), hráčská či oddechová pro 2-4 hráče. Ne párty hra ani unikovka.
Dostala jsem:

Ex libris, Lotos, Snow time

Ex libris máme rádi a ve sbírce chyběl, takže super. Lotos je vizuálně moc pěkná hra a těšíme se až ji vyzkoušíme. Snow time neznám ale vypadá zajímavě.
Takže vcelku spokojenost.

14.10.2020 17:49:22

Velký zajíc
Ethnos, Hustá mela a Snow time.

Hlavní kritérium bylo Ne Kooperačním Hrám! A koukli se, co jsem zatím na Planetě koupil. A myslím, že se celkem trefili.

14.10.2020 19:13:38

velký zajda

Zadaní bylo rodinná hra , pro malé holky a ženu co nesnáší složité pravidla .

Dostal jsem Mmm! , Zvířátka na palubě a Spring Meadow .

Žena bude spokojená má ráda Patchwork

14.10.2020 20:31:03

velký zajíc

Zadání znělo hra pro 4 hráče, dobře hratelné i ve dvou bonusem. Hra pokročilejší či hráčská s fantasy tématem (přiložena sbírka zde na ZH).

Přišlo Ex Libris a Říše příšer, po knihovně jsem dlouho pokukoval a Říše zatím vypadá velmi zajímavě, už ležím v pravidlech a připodobňování k Champions of Midgard na mě udělalo velký dojem :D - rozhodně spokojenost a přístě zas :)

15.10.2020 10:08:29

Prieskum predajnosti
Zajko je taký maly prieskum toho, čo sa ako predáva a čoho sú plne sklady. Prekvapil ex libris, naopak, konečne sa aspoň zbavia martanov, podľa mňa perfekt hra.

-----------------------------------------
Som kapitalista a som na to hrdy.

15.10.2020 14:21:17

Re: Prieskum predajnosti
Ex Libris je pro tento týden možná nejprodávanější deskovou hrou v ČR. Kdo by to byl kdy řekl? ;-) ;-)

15.10.2020 15:47:17

Vybíráme z Bazaru

BRASS: BIRMINGHAM (upgrade žetonů lodí a vláčků)
BRASS: BIRMINGHAM (upgrade žetonů lodí a vláčků)
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas