Hra s pirátskou tematikou

Zdarec můžete doporučit hru s pirátským tématem ??

Ale nejenom tématem ale si hráč jako pirát připadal, tzn. Námořní bitvy, prekupnictvi, ostrov s pokladem apod.

Nejlépe pro 2 a více hráčů - věk 10+

Předem děkuji za případné návrhy.

16.5.2023 09:27:03

Tiny Epic Pirates

16.5.2023 09:32:48

Merchants and Marauders, Na vlnách neznáma (tu treba viac hráčov)

16.5.2023 09:46:32 | Upraveno autorem (porovnej)

#Merchants & Marauders ideálně i s rozšířením #Merchants & Marauders: Seas of Glory 

(ale vyzkoušet, zda Ti to sedne, jde v pohodě i bez rozšíření)

16.5.2023 09:48:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Určitě doporučím #Dead Reckoning, velká originální pirátská hra, která i skvěle funguje..;)

Druhým tipem je menší krásně vypadající hra #Ahoy..:)

16.5.2023 09:49:52

#Blackbeard 

16.5.2023 09:54:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak všechny uvedené hry níže jsou super, ovšem #Blackbeard je opravdu TOP co se tyče atmosféry pirátskeho života, a je ideální ve 2-3 hráčich ve více se to moc táhne. Je sice pravidlově náročnější, ale ty věci které můžeš zažít v této hře v těch ostatních nenajdeš.

16.5.2023 11:26:28

#Dead Men Tell No Tales 

Jsi pirát, který chce dostat poklad z čím dál víc hořící lodi. Je to koop - trochu systém “pandemic”. Bojuje se s posádkou lodi a potřebuješ přitom loď trochu hasit, jinak ti bouchne pod nohama. Jednoduchá pravidla, hra je svižná, ale vyhrát snadné není. Pokud někdo chce více hrozeb, může si přidat rozšíření s Krakenem.

16.5.2023 13:02:38

#Merchants & Marauders 

#Merchants & Marauders: Seas of Glory 

Srdcovka a nejlepší hra co se týče pirátské tématiky. 

 

 

16.5.2023 13:18:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Caribbean je klasický rodinný oldschoolový euro s pirátskou tématikou. Já myslím, že jí tady recenzent na Zatrolenkách dobře vystihl. Akorát “doporučit” je v tomhle případě příliš silné vyjádření.  Já bych s pirátskou tématikou nejraději “doporučil” Maracaibo, ale takovou hru podle toho popisu nejspíš nehledáte.

16.5.2023 13:53:33

@Angri - když to téma trochu ohnu, tak určitě #Firefly: The Game, jen je teda potřeba aspoň jedno (ideálně obě) z rozšíření #Firefly: The Game – Blue Sun / #Firefly: The Game - Kalidasa a ještě #Firefly: The Game – Pirates & Bounty Hunters, ale pak dostaneš za mě nejlepší sandboxový pick-up and deliver se vzájemným škozením a pirátěním.

16.5.2023 14:09:38

#Jamajka , i když to je ale asi víc závodní hra s pirátskou tematikou,

#Pirate's Cove (pokud půjde sehnat)

Ještě si pamatuji jednu hru kde se vytvářeli jakási družstva (řada) pirátů s docela hezkými figurkami zvířátek (krysák, žába, šnek…) co se pak posílali loupit nebo pro nějaké suroviny, to už nevím, jen si nevzpomenu jak se to jmenovalo :(

nebo mě ještě napadá rozšíření pro #Small World: River World, zde se taky vyskytují piráti, ale to jen velmi okrajově - je to prostě SmallWorld :)

* * * * *
Board games klub, Trenčín

16.5.2023 14:44:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kōhaku
Kōhaku
Akt. cena: 2 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas