Pirate's Cove

Pirate's Cove - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Paul Randles
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Pirátská zátoka... Domov mnoha krvežíznivých bukanýrů a slavných pirátů. Okolní moře jsou proto místem častých námořních bitev a zdejší ostrovy slouží pirátům jako skrýš pro kořist z loupežných výprav. Vydejte se i vy směrem k Pirátské zátoce a možná se o vás již brzy budou mezi kapitány obchodních lodí vyprávět děsivé historky.

Hráči v této hře začínají jako nezkušení piráti s cílem stát se tím nejslavnějším, který se svou lodí brázdí moře v okolí Pirátské zátoky. Na to mají celkem 12 tahů, ve kterých se snaží nashromáždit co nejvíce pokladů a v boji porazit legendární piráty jako je kapitán Černovous nebo loď duchů v podobě Bludného Holanďana. Při své plavbě za slávou hráči kotví u různých ostrovů, kde si mohou vylepšit svoji loď nákupem nových děl, najmutím dalších členů posádky a podobně. Když má někdo štěstí, může se k němu přidat i jeden z papoušků, kteří se účastnili mnoha bitev a svému kapitánovi přinesou cenné zkušenosti.

Na konci 12. měsíce (tahu) se vítězem hry stává hráč, který získal nejvíce bodů slávy a jistě o něm v přístavních krčmách budou kolovat hrůzostrašné příběhy. Alespoň do konce příštího roku, kdy jeho místo může převzít některý jiný ze slávychtivých pirátů.

Autor: Zeus

Vybíráme z aukcí

Merlin + Arthur
Merlin + Arthur
Akt. cena: 980 Kč
Končí za: 2 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas