herny material

v poslednych diskusiach trosku vyhrotil konflikt o celkovom grafickom spracovani hier,teraz odbocim len ku konkretnemu prvku-drevo alebo plast.Ak zoberiem syda,ze hra pri pive,tak beriem,ze plast.Ak si chcem ale akademicky hru vychutnat,napriek tomu ,ze ameri hry musia mat figurky,a euro su preto trapne-viem si skoro vsetky hry predstavit s drevenymi zetonmi,max.horna polepka ako na dunu alebo agricolu.Uz s tym nechcem mladych provokovat,ale posledne trapne figurky do AFE 3 ma znovu nazlostili.Asi som uz trapos sam,lebo ani civku s tym plastom neprekusnem.
21.10.2010 22:08:13

PJ

dedo
To bezesporu souhlasím. Mně by třeba Agricola připadala beztak trapná, i kdyby celý vizuální design navrhovala svita akademických malířů a sochařů. A naopak některé abstraktní hry jsou se svým vizuálním minimalismem geniální: Pylos, Zertz. Ale stejně tak patří i kamenné sošky k Tobagu a plastové mosty k San Marcu (kde je mimochodem velmi výjimečný herní plán vytvořený technikou koláže)....

PS: Witch of Salem že je dětská hra? To snad ne... vždyť je to horrorová hra.

22.10.2010 07:46:14

PJ a San Marco
V San Marco jsou plastove figurky?? Jsou tam z plastu akorat mosty, ale tim to konci. Nebo mas nejakou spesl verzi?

22.10.2010 08:43:34

PJ

Richmond
Ne, já psal plastové komponenty a myslel jsem tím ty mosty. A bez nich by to prostě nebylo ono, i když kamenné by byly lepší (a hra výrazně dražší).

22.10.2010 08:58:08

Vybíráme z Bazaru

Břink! Ve vesmíru! - obaleno
Břink! Ve vesmíru! - obaleno
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas