300 miniatur a více...znáte?

Hledám hru, kde je mnoho miniatur (300+), ale pokud možno v základní hře ne v celkem 5 rozšířeních;) Jinak znám Age of Mythology a Ao Empires? Co dál?..
7.9.2009 18:20:08

AAAAaa
Boldrick: to mi nepomůže, já ani nevím co chci nejdřív:D
Ringo:To je těžko já ti nedovedu říct co teď přesně chci..chci si prostě najít různé hry a dostatečně si je prohlédnout, pročíst si pravidla atd. Kdybych si věděl že si do Vánoc můžu koupit 4-5 her tak neváhám a sáhnu po první. Tak se musím rozhodnout co mi vydrží minimálně do doby než budu kupovat další deskovku. Chtěl byh prostě něco tak pestrého jako Arkham Horror..velké množství karet,žetony,karty vyšetřovatelu, monstra, boj s bossem, házení kostkou, míra náhody,krásná velká mapa, ale nemusí to být kooperativka ptže pochybuju že existuje koperativka na úrovní arkhamu. Hm Runebound to je něco jako dračí doupě v konkrétní podobě co? No jo s Arkhamem sem to měl jednodušší, ptže jsem věděl že si ho koupím a tak jsem o něm vše zjišťoval s radostí. Teď ale nevěnuju tak velkou pozornost všem hrát, takže je možné, že mi ty dobré unikají:(

8.9.2009 17:36:46

ad Ringo
kdybych to bral podle tvých kriterií tak by měla být:kooperativně válečno budovatelská..nejlépe fantasy či real a možno historicko, s mírou náhody a strategická;)

8.9.2009 17:40:20

Fr3NZyY
Runebound neni draci dobe s konkretnim scenarem. Je to jako hodne pokrocily Talisman s o neco vyssi svobodou pohybu, rekl bych vice zamereny na boj, s rozmanitejsimi ukoly, boji s bossy...hele, vlastne jsi Runebound uz charakterizoval: "velké množství karet,žetony,monstra, boj s bossem, házení kostkou, míra náhody,krásná velká mapa", jenom misto karet vysetrovatelu si dej karty postav, ktere vyvijis RPG zpusobem.

8.9.2009 17:53:01

to Fr3NZyY
No, ponevadz jsem nehral ani Runebound, ani Arkham horror, nemohu je kvalitativne posuzovat, ale myslim, ze jak ti tady Ringo doporucoval Runebound, tak i WoW:the Board game splnuje totez.

Trebaze opravdu si ho vychutnas az s obema rozsirenimi Pokud je ti hra za jednu postavu malo, klidne zde muzes hrat postavy i za celou frakci (tj. 3), nebo i za obe frakce, nebot ve hre neni zadna "skryta informace" (ale to uz je fakt docela zahul).

9.9.2009 07:33:50

laredo
WoW jsem zminit taky chtel, ale pak jsem ho vynechal, protoze Fr3NZyY nechce hry delane dle pocitacove predlohy

9.9.2009 07:58:02

PC
jak jsem říkal zatím mě žádná hra podle PC předlohy nezaujala z těch o kterých vím: DOOM,AoE,AoM,Starcraft,Warcraft,WoW,Space Hulk. O dalších hrách podle PC předloh nevím, takže klidně můžete dát nějákého tipa;)
Jinak na Runebound jsem se díval a zdá se mi že je to trošku jednostranné, že chodíte po mapě a kosíte všecko až se dostatanete k bossovi nebo posbírate určitý počet věcí. Prostě jak RPG a to nevím jestli by mě bavilo. Četl jsem že v některém dalším rozšíření jsou nové mechanismy, kdy můžete škodit ostatním a tak. No je to hlavně ten boj a budování postavy a zdá se mi že by se mi to rychle ohrálo.

9.9.2009 08:31:58

Fr3NZyY
tak potom te asi zklamu, ale hra kterou hledas neexistuje:-)

9.9.2009 08:41:01

Ringo
Ale jo najde se:D až najdu povím;)

9.9.2009 09:23:48

Fr3NZyY
se Space Hulkem to je naopak. První byla deskovka a pak PC hra...

9.9.2009 09:27:26

To Fe3NZyY
Kdyby tvoje podmínka 300 miniatur nebyla až tak vážná tak bych raději doporučil třeba Conflict of Heroes kde na místo figur jsou žetony ale je jich opravdu dost. Ale to mě jen tak napadlo...

9.9.2009 11:02:05

re
Beholder:aha to jsem nevěděl
SSZGSA: tu podmínku neber vážně. Já jen píšu co bych rád a vy mi dáváte tipy a já si z nich vybírám;)

9.9.2009 11:34:20

další nápad na hru
takže vás potěším dalším nápadem na hru a co by měla splňovat?:
hardcore hra pro 1-2 hráče, ne hry typu 18xx.;)

9.9.2009 13:31:23

Frenzy
Advanced Squad Leader, více hardcore hra neexistuje. Nebo z méně drahých ten Prince of Chaos.

9.9.2009 13:37:44

hm
vypadá to dobře přípomíná mí to jednu hru kterou jsem hral na počítači myslím že steel panthers;) jinak předpokladam že se to u nás nedá sehnat..a něco hardcore pro jednoho??

9.9.2009 13:53:50

Frenzy
Fields of Fire

9.9.2009 13:55:06

To Sydo
Na tu hru jsem koukal ale cena mě odradila. Jinak ale pěkná krabička..Obvzlášť to, že člověk projde ( teď lovím z paměti... ) I světovou, II světovou a pao Vietnam...

9.9.2009 13:58:21

Fr3NZyY
neco hard core pro jednoho, to uz rovnou nastartuj pocitac, nainstali treba Ufo Enemy Unknown, Jagged alliance, Civilization, Alpha Centauri, Master of Orion 2, Battle Isle 2, treba i ty Steel Panthery a mas to:-)

9.9.2009 13:59:02

Ok
díky moc to mi stačí;) Jen dotaz koukali jste na tu první hru na BGG typu print and play Chevauchee ?? zajímalo by mě jaké to je

9.9.2009 14:02:10

:)
fields of fire vypadají luxusně, cena už ne:D co je na tom tak proboha drahého?

9.9.2009 14:35:58

Frenzy
Hodně materiálu, promakaný design a malá cílová skupina :)

9.9.2009 14:41:33

Hledá se Cauly
teď zásadně odbočím, ale nechce se mi dělat další topic. Hledám Caulyho, psal jsem mu PM a taky do Korunky a nic. Je to asi 5 dní. Je možné že má dovolenou či co?

9.9.2009 18:22:49

to Fr3NZyY
Zrovna teď myslím končí schůzka v Korunce.

9.9.2009 18:54:17

frenzyy
wargames jsou drahý díky malýmu nákladu, na to si musíš zvyknout, že za 1500+ dostaneš papírovou mapu a 2-4 listy papírovejch counterů :) to není euro, abys s hrou kupoval dříví na podpal.

10.9.2009 21:54:44

Vybíráme z Bazaru

RobotiCS
RobotiCS
Akt. cena: 90 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas