REKLAMACE - PŘEKLADY, RECENZE

Rád bych tuto informaci směřoval k adminovi: Před dvěma roky jsem považoval tyto www za úplnou pecku, kde lze sehnat všechny potřebné informace,návody i rady. Co se tady děje posledních 6 měsíců je ovšem politováníhodné. Co se týče překladů naprostá katastrofa - projdou překlady, které nemají ani hlavu ani patu ( jsou to přeložené věty z google překladače ), které mnohdy nedávají vůbec smysl. Naopak ty co jsou přeloženy perfektně tak čekají na schválení nepochopitelně i více než 2 měsíce, některé dokonce vůbec nikdo nevystaví. Co se týče recenzí rozhodně nejsou objektivní ( začíná to být spíše typu: já mám to a to je lepší atd.. ). Myslím, že se to tady hodně pokazilo a je to veliká škoda.

Jedná se o můj subjektivní názor a názor lidí kolem mne!!!


Děkuji


Martin
3.12.2010 09:07:24

Kvality překladů
Ahoj, mě tady ty překlady přijdou dobrý až výborný. Občas před pěkným grafickým zpracováním padám na zadek. Když si pořídím novou hru, která nemá přiložená česká pravidla, tak se první podívám sem a stáhnu si je odtud. Na hrubo si je přečtu a pak případné nejasnosti dohledávám v anglických pravidlech.

3.12.2010 11:42:00

Mxxm
Stále nechápu to tvé osočení systému schvalování, kdy nekvalitní překlady jsou schváleny hned a kvalitní čekají? Můžeš mi říct o jednom jediném kvalitním překladu, který by čekal na schválení 2 měsíce? O tvůj se asi nejedná, ale strašně by mě to zajímalo. Sama překlady dělám a netuším vůbec o čem mluvíš.
A jestli ti teď vadí počkat na schválení překladu 2-3 dny a vydáváš to za měsíc, jak by to asi vypadalo, kdyby to Cauly měl všechno pročítat?

3.12.2010 11:43:05

rbx

mxxm
odpovim castecne za Syda, protoze Tomovy hry patri me a preklad k Adventurers jsem zpunktoval ja a do grafiky jsem Syduv preklad daval take ja. Nejak jsem nepochopil tvoji narazku. Adventurers je rodinna hra, kterou prodat bez ceskych pravidel nema moc smysl a nevidim jediny duvod, proc bych mel nasi praci vystavovat verejne, kdyz to je jedina vyhoda oproti konkurenci, ktera se da udelat. Hras to take tak dela, dela to u vice her a preklad si zaplati a pak dava ke svym hram. Byli by blazni kdyby do neceho vrazili penize a pak by to vystavili na web. A stejne tak to nedelame ani my. Rad bych byl takovym mecenasem, ze bych prodaval hry za nakup a ke vsemu daval ceska pravidla a platil je ze sveho, ale do tohoto stavu jsem se tak nejak jeste nedopracoval :-)

Jinak ted treba davam do grafiky Ringuv preklad k Ravenloftu a normalne ho sem dam a nebudu si ho susnit pro sebe. Taky je tam kus me prace, na kterou bych se mohl vyprdnout. Nezastiram to, ze kdybych to cele udelal sam, tedy prelozil a hodil do grafiky, tak bych to sem nedal. Ale to jsem vysvetlil uz vyse.

Takze nez takto kritizovat, tak je lepsi neco udelat. Ty jsi zatim udelal to, ze sis prelozil par her pro sebe a napsal reklamaci. To mi zatim prijde dost malo na to, abys kritizoval komunitu.

3.12.2010 11:44:32

Odbočím
Mohu tedy požádat nějaké dobrovloníka o to, aby doladil ten překlad ke hře Bombay? Prosím do SZ nebo na můj mail a pošlu materiál v *doc. Děkuji.

3.12.2010 12:15:54

to mxxm
Martine, to že si překládáš pro svojí komunitu a nedáváš to sem, protože tě nebaví schvalováni apod, je naprostý blábol. Nic ti nebrání překládat pro svojí komunitu dál a pak to sem hodit a nějaké schvalování tě trápit nemusí, když to děláš pro svojí komunitu, ne? Ono se to časem schválí a bude to užitečné i ostatním. Evidentně produkty zdejších přeladatelů využíváš, i když proti nim máš námitky, takže pokud opravdu nějaké překlady děláš, měl bys hrát fair play a taky hodit něco do pléna.

3.12.2010 12:18:16

Kent
teď dělám jedny pravidla a díky pečení mám i málo času, ale pokud se ti nikdo neozve, tak na to juknu

3.12.2010 12:28:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Bombay
Už je to vyřešeno. Večer pošlu materiál v *doc Krenovi a pak to bude O.K.
Děkuji všem
Další pravidla mi příslibil zkontrolovat Aradraug, tak to bude snad taky O.K.
Pro příště budu vědet na koho se obrátit? :-))
Na tomhle vlákně končím diksusi. Co jsem potřeboval za důležité, sem už napsal. :-))

3.12.2010 12:31:54

PJ

mxmm
Můj subjektivní názor na Tvůj subjektivní názor a názor lidí kolem Tebe (tři vykřičníky): pánové (a případné dámy), v zájmu Vaší i naší spokojenosti račte změnit lokál, když Vám tu nechutná a nejste spokojení s obsluhou. Nikdo Vás tu nedrží. Děkuji. Petr

3.12.2010 12:44:18

Preklady a recenzie
Doteraz som tu nenarazil na jediný nekvalitný preklad a jedinú nekorektnú recenziu. Naopak, materiály publikované práve na tejto stránke sú zatiaľ v československých končinách neprekonané a pohodlne takými ešte dlho ostanú. A veľká vďaka za to!

3.12.2010 14:02:46

BTW
Když už reklamuješ, máš od toho účtenku? ;-)

3.12.2010 22:04:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dva bratři
Dva bratři
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas