první krok k úrovním překladatelů / fotografů / psavců

Tak jsem konečně udělal první krok k tomu, aby mohli uživatelé mít kromě hlavní úrovně i různé úrovně podle toho, kolik nahrály fotek, napsali článků nebo nahráli souborů. Jednalo se o hlavně ú úpravy hluboko v programovém kódu, takže nejsou moc vidět. Ale jedna změna přeci jen vidět je :-)

V profilu hráčů je nyní vidět, jak daleko jsou na své cestě k další (hlavní) úrovni. Stejná vychytávka pak bude i u jednotlivých subúrovní (fotograf / psavec / nahrávač souborů).
28.10.2010 16:30:32

Zeus
Děkujeme :-)

28.10.2010 16:37:52

Zeus
Pěkné :)
Jen mi momentálně nějak nejde v deníku přidat do záznamu hráče, kteří se mnou hráli...

28.10.2010 16:48:23

Zeus
lišta - next level...very nice :)))

škoda, že se mi bude posouvat asi takovou rychlostí jako hrdinovi ve velmi pokročilé fázi hry :)

28.10.2010 16:57:30

PJ

Zeus
Jé, to je hezká fíčurka :-)
Možná by se mohly Tebou vymyšlené úrovně napsat pro info i sem:
http://www.zatrolene-hry.cz/urovne-uzivatelu.php

28.10.2010 17:33:43

Hammer
Dík za upozornění, už by to mělo být v pořádku. Chybka na mé straně...

28.10.2010 19:18:12

rbx

Zeus
a k čemu to je? Jako příprava pro budoucí rozděleni na podrobnější hodnoceni dle tematu?

28.10.2010 20:08:26

Zeus
je to OK

28.10.2010 20:09:36

rbx
Jak píšu v zakládacím příspěvku, ta úprava v profilu je jen špička ledovce, kterou mi umožnily ty změny hluboko v kódu. A ty byly vynuceny požadavkem na subúrovně pro fotografy / psavce / překladatele.

29.10.2010 08:54:52

rbx

Zeus
aha, jasné, tak se těším az to bude komplet:-)

29.10.2010 12:51:49

Už to bude, už to bude... :-)
Zbývá mi jen nakreslit poslední ikonu svitku o rozměrech 48x48. Jinak mi to funguje a psaní textů a nahrávání obrázků své ikonky již má. Netvrdím, že nějak luxusní, ale má. Kreslil jsem je sám stejně jako ikonky klobouků

30.10.2010 20:11:29

Ne úplně hotová verze je na webu :-)
Tak jsem to skoro stihl dokončit. Ale protože už to celé funguje pro články a obrázky, tak jsem to nahrál na web. Můžete mrknout do svého profilu (nebo profilu kohokoli).

Nedodělané jsou pouze soubory:
1) ikonky zatím nejsou (potřebuji nakreslit svitek a zatím nevím, jak na to :-)
2) rozdělení úrovní také chybí (jsou zatím 2, má jich být 6 + nultá)

A ještě zlobí formátování popisu hráče, které ikonky úrovní obtéká a přitom by mělo začínat až pod nimi.

1.11.2010 07:04:34

kopí ?
Prosímtě nějak jsem nepochopil souvislost textu a těch skřížených kopí.

1.11.2010 08:22:07

PJ

Zeus
Na rozdíl od krena jsem asi pochopil, že se nejedná o kopí, nýbrž brka psavců a štětce kresličů, ale spíš mám dojem, že mám těch brk kapku málo - vypadá to, že žádné? Přitom článků jsem napsal zhruba jako Ty...

Jinak se mi to graficky líbí, těším se na plnou verzi. A přimlouvám se, aby to bylo potom vysvětleno zde: http://www.zatrolene-hry.cz/urovne-uzivatelu.php

A ještě jeden nápad: zda by se úroveň (či vysvětlení ikonky) nemohla zobrazit na mouseover v takovém tom malém textovém okénku...

1.11.2010 08:37:13 | Upraveno autorem (porovnej)

mouseover bude...
Zatím asi jednoduchoučký, ale časem chci udělat lepší (už vím jak, jen čekám, až dopíší tu knihovnu).

PJ: Chybka byla v tom, že jsi měl víc bodů za články, než s kolika systém úrovní počítal :-) Dočasně upraveno ta, že se nejvyšší úroveň rozšířila až do 2500 bodů :-)

1.11.2010 09:12:04

Zeus
Hoj, vypadá to fakt pěkně, chvála Ti :)
snad doladíš ty mouchy a přimlouvám se potom také za vysvětlení ikonek :) (je jedno jak:D ) - měl sem to dlouho rozepsaný takže si odpověděl dřív než sem se přimluvil :D

1.11.2010 09:16:01 | Upraveno autorem (porovnej)

a co ocenění grafika ???
Aha, to mě nenapadlo. Zmátlo mne teda, že ta brka jsou na konci tak špičatá (to přeci nebývají) a pak že jsou na rozdíl od vedlejšího štětce dvě a zkřížená. A ještě se chci zeptat na význam toho štětce. To jsou jako jen fotografie, nebo je to i grafika úprav komponent. Nějak mi totiž není jasné co všechno patří do těch kategorií fotograf / psavec / překladatel.

Nějak mi tam totiž chybí ocenění práce grafika. Ono totiž něco jiného je přeložit text na kartách a něco jiného a 10x pracnějšího je to dostat do grafiky.
Nehledě na to, že některé grafické úpravy komponent a tvorba třeba vlastních referenčních karet ke hře v grafické podobě odpovídající grafice hry nemá třeba s překladem vůbec nic společného. Tak nevím do které kategorie tyhle úpravy a vychytávky spadnou ????? Ono totiž cvaknout fotku je záležitost pár vteřin a vytvořit nějakou grafickou vychytávku ke hře je záležitost dlouhých večerů nad grafickými programy.

Co se týče množství článků, grafiky, úprav komponent, překladů, souborů a fotografií, tak jsem už dříve psal že bych uvítal aby měl každý ve svém profilu přehledně a chronologicky vypsáno co mu bylo u jednotlivých oblastí uveřejněno.

1.11.2010 09:21:56

Zeus
Mé ego se dme a prohlížím si své zlaté pero :) Jen mi to kapku rozhodilo layout osobních informací, ale to stejně nikdo nečte :D

ZH jsou opět o něco lepší, skvělé.

1.11.2010 09:23:14

kren
Mně ta brka přijdou v pořádku, bývají na konci šikmě sestřižena.

1.11.2010 09:24:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Hehe
Já mám dva štětce a křen jen jeden :D

1.11.2010 09:25:25

Brka
On asi Kren myslel, že jsou nahoře do špičky :)

Hehe
...ale Kren má nějakej lepší štětec, asi stříbrnej :-P

1.11.2010 09:27:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Aha
tak to je další věc co jsem nepochopil, že ta pera a štětce můžou být buď dva nebo jeden. Ale kdy jsou tedy dva ? Dnes mám nějaké dlouhé vedení.

1.11.2010 09:34:06

kren
To já taky nevím, ale mám víc! :D

1.11.2010 09:35:46

Aha, aha
A že mají různí lidi různou barvu jsem si taky nevšiml. Mě se zdá že že Sydo má dva a ještě lepší štětce jak já. To jsou nějaké zlaté nebo jak to je? Nemohlo by teda někde být uvedeno, která barva je která a co která znamená ?

1.11.2010 09:37:14

kren
Ty máš lepší, stříbrný, já mám bronz, alespoň mi to tak přijde.

1.11.2010 09:43:05

...
Vy jste ale nedočkaví... počkejte, až to hromovládný Zeus dodělá, a pak to bude jistojistě i s vysvětlivkama.

1.11.2010 09:44:16

Vybíráme z Bazaru

Tskuyumi + expansions EN
Tskuyumi + expansions EN
Akt. cena: 3999 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas