Obrazky

V jakem formatu, rozliseni a velikosti nahravate (/ se doporucuje nahravat) obrazky?
2.12.2009 12:57:03

acedrac
Asi se hodne lisime v tom, jak vnimame trolly.
A udajne je v lidske povaze idealizovat, na spatne zapominat a dobre pamatovat.

19.12.2013 10:59:29

aradraug
Naprosty souhlas. Ovsem evidentne je to sem porad cas od casu pritahne.

19.12.2013 11:00:27

PJ

Chlapci...
...když vás tu tak některé poslouchám (a koukám, kolik jste sem kdo přidali obsahu), skutečně jsem si vybavil, jak jsem si slíbil, že už sem do diskuzí nic psát nebudu. Poněkud lituju, že jsem se toho nedržel...

19.12.2013 20:48:56

PJ
Mohla by se udelat anketa o tom, kdo jak vnima, co je to obsah. A pak o tom sahodlouze diskutovat. Kdysi tu takove veci pry frcely. A samozrejme vetsinovy hlas, napr. ze obsah jsou diskuze (pocitaji se i ty klubove neverejne?), bude ignorovan nebo jeste lepe zadupan do zeme.

A nepsat, nereagovat - nebo tedy psat a reagovat omezene - se nas asi rozhodlo vic. Ne vsichni se tim verejne pochlubi.

19.12.2013 21:04:28

Pohlednice
Na ostrově Malta stojí město Mdina, jemuž se přezdívá Tiché město. Je to nádherná pískovcová citadela na skalnatém návrší, uličky se kroutí mezi paláci a ostatními budovami jako had uhýbající před žárem středomořského slunce, náměstíčka kryjí akácie, z hradeb je malebný výhled (třeba na stadion Ta Qali...). Kdysi to tam dozajista "žilo". Pak lidé odešli, jejich pošetilé hádky o každodenní pravdu se přestaly odrážet mezi zdmi, město ztichlo. Dnes jsou tam muzea, restaurace, galerie, obchůdky, kam turista nesměle zavítá, porozhlédne se po "obsahu" a opět odejde. Skanzen minulosti. Jako tady...

19.12.2013 21:56:28

Město
Město pak samo rozdělené sem viděl na nesčislné ulice, ryňky, domy a stavení, větší i menší, a všudy plno lidu jako hmyzu. K východní straně viděl sem stojící bránu jakous, z níž ulička šla do jiné brány, vše již k západu hledě; a z té druhé brány teprv se do rozličných ulic města vcházelo; kterýchž ulic nejpřednějších sem šest počítal, vše od východu k západu vedle sebe běžících; a uprostřed nich byl plac aneb ryňk velmi veliký, okrouhlý; a nejzáze k západu stál na skalnatém příkrém pahrbku vysoký jakýsi stkvělý zámek, na nějž se nejvíc všickni města obyvatelé ohlédali.

19.12.2013 22:31:47

Tak obsah tu už nepridávam,
chodím hlavne do diskusií LOTR LCG, kde sem tam radím ohľadom pravidiel, niečo hodím do bazaru.

A popri tom zisťujem, že sa veci nemenia, tak som po prečítaní PJ príspevku, pridal postreh. Že sa cítite urazení, je váš problém. Môžete sa tu ďalej navzájom klamať a tľpkať po pleci, že ZH fungujú stále špičkovo, akoby sa nič neudialo. Keď máte pocit, že je to teraz lepšie, tešte sa z toho :).

Ja nemám potrebu nikoho urážať, ani sa vysmievať, skôr mi je úprimne ľúto, že dobre rozbehnutý projekt pre isté príčiny momentálne nerozkvitá. A na dobré som nezabudol, vďaka zatrolnekám som objavil ameritrash a naplno spadol do tohto krásneho sveta fantázie a zábavy :).
trollodrac

19.12.2013 22:39:39

PJ
No jo, ale přidávej obsah na takovou neučesanou hromadu, kde, jak jsi sám podotkl, se válí kde co :( Je vidět, že na dobré jsme nezapomněli, proto jsme pořád tady. Já teď dlouhodobě nepřispívám kvůli vytížení rodinou, jinak bych sem tam něco přidala, ale nevím, jak dlouho by mně to těšilo... Myslím, že všichni si přejem, aby se vrátilo aspoň něco ze "starých časů". Co naděláme.

20.12.2013 09:15:51

ikri
Ono je to celé jaksi o kolektivním duchu. Nemůžeš čekat na rozkaz "bavte se buďte a šťastní", to by tomu tady musel velet Kim. Já si tady budu klidně solitéřit dál, ale budu rád, když se tu občas objeví něco na úrovni, co potěší (i kdyby to byla krvavá hádka o ideálním tvaru žetonků :-) ).

20.12.2013 12:26:20

PJ

ikri
Něco na tom je. Já jsem v poslední době zase začal překládat (i když hlavně kvůli svým přátelům), tak jsem přidal překlad (k Tokaidu), další je dokončen a sází se a na dalších třech se pozvolna dělá. Možná nahraju i pár obrázků k novinkám, abych ukázal, jak mají vypadat :o)
A k té krizi... pro mě osobně je tohle pořád jediná česká (československá) deskoherní databáze/katalog. Ty ostatní se mi z jistých důvodů buď nezamlouvají nebo přímo příčí... byť v některých případech třeba ten poptávaný obsah i nabízí (a ne, skutečně nemám obsahem na mysli klábosení v diskuzích :o))

20.12.2013 12:34:03

...
Byť jsem nováček a zatím příliš nepřispívám, dovolím si nesouhlasit s PJem. Podle mě jsou diskuze alfou a omegou každé dobré stránky. Myslím si, že co se týče stránky čistě informativní, tak ta je zde vyvedena na jedničku. Ale chybí mi tady jakýs takýs život. A možná právě proto se ostýchám i něco přidat, je tady doopravdy mrtvo. A ještě jedna, dost možná zbytečně rýpavá, poznámka na PJ. Takovýmto přístupem, kdy se haní práce ostatních, jen kvůli tomu, že není dokonala, se akorát zatloukají hřebíčky do rakve. Neber to prosím útočně, jen ti sděluji můj názor. Jinak tvé recenze jsou vážně super a pro tenhle web děláš hodně :-)

20.12.2013 13:31:31 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Já musím v něčem souhlasit s oběma. Chodím sem skoro denně, aspoň na skok, a je tu opravdu mrtvo, což je na ZH i podle mně to nejhorší. Sama diskuse moc nevyhledávám, ale právě ony tu držely ty kvalitní přispěvatele a s nimi také odešly jinam. A když to vypadá, že tu nikdo není, tak proč sem vůbec dávat nějaký obsah... Na druhou stranu jsem si na ZH také vážila toho, že když už tu člověk něco najde (a najde toho pořád opravdu dost), tak to bude v dobré kvalitě. Sama se zaměřuji spíš na text a i já jsem se několikrát musela obrátit soukromě na adminy nebo autory samotné, protože některé příspěvky (popisky...) se nedaly prostě číst.
Ačkoli jsem jako fotograf nepopsaný list, tak jmenované obrázky bych neschválila ani já. Není to ani tak problém autorů - mělo by tu být někde jasně uvedeno, jak má fotka vypadat. Dobře si vzpomínám, jak za časů rbx jsem skákala okolo hry s deštníkem a jinými rekvizitami, abych ze svého automatu a antitalentu vyrazila alespoň to málo, co se dalo. Stejně jako očekávám, že text bude gramaticky správně, tak očekávám, že na obrázku bude aspoň vidět to, co má zobrazovat ;)

20.12.2013 14:02:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Obrázky
Koukal jsem se co je odkaz 'Moje příspěvky' a koukám jako vejr, že jsou to obrázky, které jsem nahrál před 14 měsíci a doposud nebyly schváleny či zamítnuty. Zapomnělo se na ně, nebo s nimi není něco v pořádku a je potřeba je doladit, tak se stále odkládají na jindy? Díky za odpověď. Klidně SZ.

14.1.2014 13:26:12

Havelock
14 mesicu mi v prispevsich nic nevisi ale 2 mesice uz taky. Videl bych to na problem, ze je tu asi malo spravcu. Podle me se to nemuze nijak ztratit, prispevky budou viset nejak ve fronte a ty se budou schvalovat ci nikoli.

5.2.2014 10:43:48

obrázky
No taky koukám,že to tady s fotkami nějak nefunguje. Před cca. 40 dny jsem nahrál několik fotek ke hře Spyrium,u které mimochodem není ještě ani fotka a do dnešního dne kde nic tu nic. Místo toho se tu schvalují fotky ke hrám,kde jich je už plno a beztak byly nahrány před pár dny. Nějaký bordel tu v tom máte.

13.2.2014 22:25:44

Obrázky ke hrám
Takže poté, co se očividně fotky ke hře Spyrium, které jsem tu dával před skoro 3 měsíci ztratily, zkouším druhý pokus.

9.3.2014 11:20:14 | Upraveno autorem (porovnej)

dlouha cekaci doba
Už 10 měsíců mi visí obrázky ke schválení ke hře X-Wing. Jde s tím něco udělat, nějak to popohnat?

16.5.2014 19:51:55

@ Zeus
Ondro, dík za zmazanie príspevku. Bolo to síce rýpnutie, ale že je to až na zmazanie, tak to som si nepredstavoval. Napísal som to schválne, lebo úplne chápem frustráciu ľudí, ktorí sa nedočkajú odozvy. BTW, Tvoju správu som vymazal neotvorenú, nevidím dôvod ju čítať, keď mažeš z diskusií nepohodlné príspevky. Dúfam, že si aspoň odpísal aj mirac-ovi na jeho otázku, keď si mal čas vypisovať mne.
--
A to si zober, že na www."cenzura".cz sa bežne bavíme aj o zatrolenkách a odkazujeme ľudí na tunajší bazár a preklady a podobne a nikto nám to nemaže. To je čo? :)

17.5.2014 20:36:40

...
me tu visej obrazky uz tri mesice cekajici na schvaleni....s tim tempem,ktere ja sam nechapu (něco schvaleno hned,neco az za rok nebo nikdy...), videl mi tu i popis hry cekajici na schvaleni - hra dune express. Visel u asi pul roku neschvalenej,pak někdo vlozil jinej popis (podle me horsi nez byl muj) a ten byl schvalen okamzite. Takze za me uz sem nic davat nebudu. uz sem chodim v podtate jen kvůli bazaru,pristup Zeuse se mi totiž fakt nelibi, ne ze bych byl urazenej protože jsi neschvalim me příspěvky-obrazky,soubory, ale proste proto, ze to tu vede tak ze to tu ani moc nevede, na kazdou pi....vinu se tady pta v diskuzích kam pak ani sam nechodi,nebo když chodi,tak nediskutuje. Sice jsou zatrolenky jeho dite,ale mozna by bylo s tim jeho pristupem lepsi dat ho k adopci :) :D

18.5.2014 09:30:42

Ale no tak
Na deskožroutovi zase stačí napsat svůj názor, který je proti proudu a nastolenému přesvědčení a liga vyjímečných tě trhá za živa. Tito jedinci se sice vyskytují občas i zde, ale ne v takovém množství, proto já zase raději chodím zde a to i navzdory problémům s obrázky, které tu jsou a na které jsem taky neúspěšně poukázal.

18.5.2014 11:34:25

skyfire
"liga výjimečných" :) :) :)

Som rad ze ten web tak neposobi len na mna, aj ked som neaktivny na oboch :)

18.5.2014 12:32:28

ad Skyfire
To co napsal skyfire není naprosto pravda. On totiž zapomněl napsat jakou formou své názory šíří. Pokud se někdo chová jak hulvát, tak se není co divit, že se to lidem v diskuzi nelíbí. Pokud vím, tak mu Ondra i tady smazal jeho hulvátský příspěvek s osobním útokem na mou osobu. Je to prostě jen tak, že se tam nenosí osobní útoky, které jsou tady občas běžné a nikoho to netankuje... Pokud si skyfire bere osobně, že někdo nesouhlasí s jeho názorem, je to jeho věc, ale ve většině případů je to díky jeho hulvátskému vystupování.

A ještě je pravda, že na tamním webu bez problémů odkazujeme na zdejší překlady a bazar, což se v opačném gardu příliš nenosí. A pokud tady zmínka o vedlejším webu není přímo zakázána, tak je vítána, když použiju zdejší slovník, jen jako osočování tzv. "Ligou zatrolených výjimečných" (abych použil stejný slovník )v čele s praporečníkem skyfirem, u kterého mám dojem, že si vytýčil jako životní cíl šířit ve světě své přesvědčení jak je nějaká komunita uzavřená s jednotným názorem, který nikdo nesmí narušit. Svým způsobem, je mi takových lidí líto a pokud se mi někde nelíbí, názory jsou mi cizí, tak prostě do takových diskuzí nechodím. Tady bych taky neměl potřebu přispívat pokud bych nebyl nucen reagovat na někoho, který šíří pomluvy. Kdo si myslí, že jsem součástí nějaké ligy výjimečných z vedlejšího webu, tak pojeďte na nějakou naši herní akci, kterých se organizuje opravdu hodně a uvidíte, že jsou to všichni pohodoví a přátelští lidé, kteří opravdu nemají zapotřebí zabývat se neustále nějakými výpady ve virtuálních diskuzích a když někdo nic neví o slušné komunikaci, tak je jasné že i od takových lidí dostane přes prsty. Pojďte si o tom popovídat z očí do očí a sami uvidíte.

18.5.2014 19:18:18 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Vyjímečný příspěvek. Díky za něj.

18.5.2014 20:03:15

btk

to kren
Pár poznámek:

1) Pokud napíšeš, že Zeus smazal příspěvek s osobním útokem na tvou osobu a zároveň, že takové příspěvky tady nikoho netankují, tak si jednak protiřečíš, a mimo to tím urážíš všechny zdejší uživatele, kterým se takové příspěvky nemusí líbit, ale nemají potřebu na ně reagovat.

2) Co přesně myslíš tím, že jsou tady osobní útoky "občas běžné"? Já osobně jsem zde mimo tvůj nedávný vyhecovaný dialog se skyfirem už dlouho nic podobného nezaznamenal.

3)"Zmínka o vedlejším webu je tady vítána jen jako osočování...". No, to je hodně odvážné tvrzení, a opět urážka zdejších uživatelů, potažmo ZH jako celku. Můžeš, prosím, uvést konkrétní příklady? A koho počítáš do té "Ligy zatrolených výjimečných"?

4) Nenapadlo tě, že důvod neodkazování na deskožroutí překlady a bazar není ten, že se to tu "nenosí", ale že, buďme upřímní, není vlastně moc na co odkazovat? (Počítám, že s tím zákazem zmínky o vedlejším webu to byla z tvé strany velká nadsázka, když uvážíme, že jsi tu propagoval vlastní soutěž na konkurenčním webu a nikdo ti tvé příspěvky nemazal)

18.5.2014 23:39:37

btk
Já jsem se už vyjádřil a víc už nic nehodlám rozpitvávat. Já nic nevyhecoval a ani nemám potřebu něco donekonečna vysvětlovat, někam odkazovat, uvádět příklady a reagovat na nějaké body 1) až XY). Vůbec bych sem do diskuze nevlezl, kdybych neměl pocit, že musím reagovat na skyfireův příspěvek, jak na něho někde nějaká sekta výjimečných byla zlá.

Mě se totiž pořád zdá, že je to přesně naopak. Já má spíš dojem, že tady pořád mnozí skalní Zatrolenci mají potřebu se dokola ujišťovat v tom, jak je to tu báječné a jak je to u sousedů strašné. Sousedi toto vůbec neřeší.

... a už se na to vykašlete a pojďte si raději něco zahrát.

@som
Som má pravdu. Nejlepší by bylo, aby Ondra ty příspěvky mimo mísu včetně mých smáznul a byl by klid.

19.5.2014 01:00:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas