Obrazky

V jakem formatu, rozliseni a velikosti nahravate (/ se doporucuje nahravat) obrazky?
2.12.2009 12:57:03

rbx

PJ
pri schvalovani vetsiho baliku se pak snazim, aby dolu probublaly obrazky od her typu Carcassone ci Osadnici, nebo figurky ke Space Hulku a na home zustaly ty, co maji v danou dobu nejlepsi vypovidajici hodnotu.

13.1.2012 18:36:19

PJ

rbx
OK, ale stejně tam nyní zůstaly Královské rošády, které jsou IMHO o ničem a už tu fotky měly předtím... chápu, že se to nedá v rozumném čase uklikat, proto to neber jako kritiku; já jsem svůj předchozí příspěvek spíš mířil k tomu, aby k větším balíkům (>12 her) pokud možno nedocházelo (klidně se schvalováním pomůžu) nebo se dala nějak zobrazit historie...

13.1.2012 19:00:57

to rbx
Chtěl jsem se zeptat jaká je asi tak v současné době PRŮMĚRNÁ doba od nahrání fotky ke schválení a uveřejnění?

28.5.2012 11:12:36

krem: to RBX
prodávám se k dotazu.

20.8.2012 00:05:01

rbx

kren
neni. Podle Dia by to melo byt cca 2 dny, coz nestiham. Ale i kdybych to stihal, tak po trech techto intervalech neni co schvalovat. Kazdopadne pokud by se nasel nekdo, kdo by me pripadne vystridal, budu rad.

20.8.2012 01:20:27

Joe

Schvaľovanie obrázkov...
Ak by mal byť interval schvaľovania 2 dni, hlásim sa za ďalšieho schvaľovača (alebo teda náhradu za rbx, ak fakt nestíha)...

20.8.2012 09:00:53

to rbx
Já se neptal jaké by to mělo být a nekritizoval jsem jsem jestli někdo něco stíhá nebo nestíhá. Já chtěl jen čistou aktuální informaci jaká je současná AKTUÁLNÍ PRŮMĚRNÁ doba od nahrání ke schválení.

20.8.2012 09:07:09

případně
také mohu přidat ruku k dílu (schvalování obrázků). Jestli jak píšeš je toho tolik, hodí se se každý pár očí...

20.8.2012 09:28:50

rbx

Kren
ja ti dal naprosto fundovanou odpoved. Zeus by rad, kdyby to bylo jedno za dva dny. Ja to bohuzel nestiham. Ja osobne to schvaluji kdyz se tam nahromadi aspon tech devet her, abych mohl obmenit celou homepage. Jenze ono je to takove ze dlouho nic a pak tam najednou pribudou obrzky treba jk dvaceti hram naraz. Kdyz u toho parkrat mam delsi interval, tak se mi to pak zase nahromadi.

20.8.2012 10:52:34

to rbx
Takže nejsi schopen statisticky vyhodnotit nějaký průměrný interval, za jak dlouho se nahromadí těch 9 her, abys to schválil?

20.8.2012 11:13:09

rbx

kren
to bohuzel nejsem. Ono to vetsinou je tak, ze kdyz uz si k tomu nekdo sedne, tak tam nahraje obrazky treba k 10 hram anraz, napriklad Martinaa. A pak jsou tam samozrejme uzivatele, ktere tam daji jednu dve fotky ze hrani. Ale statisticky to fakt nijak nezjistim.

20.8.2012 12:14:46

Obrázky ke schválení
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak to momentálně vypadá s obrázky a jejich schválením - od 6.10.2012 mi visí na profilu obrázky ke schválení k Pánovi prstenů a stále zatím nic (tak jsem si říkal jestli někde nenastala chybka třeba i u mě v profilu)...

Předem díky!

10.1.2013 13:58:08

Obrázky ke schválení
Taky by mě zajímalo, jak to vypadá. Taky čekám více než 2 měsíce na schválení obrázků k nové 3. edici Dominant Species a nic. Faktem je, že později nahraný obrázek už ani nevím k čemu (ale určitě ke hře, která ještě žádný neměla) byl schválen rychleji, ale fotky z nových edic by taky mohly být schválené maličko dříve.

No, kdo si počká, ten se dočká:) Někdy.....

14.1.2013 15:45:38

cekani na schvaleni foto
MYslim, ze se to tu probiralo nekolikrat Podivejte jeste do vlakna "Navrhy". Mluvim z osobni zkusenosti - sam jsem dlouho cekal. Problem je zrejme (jak vyplynulo), ze schvalovani foto dela Zeus sam a ma jeste soukrome zalezitosti. Krome toho razi u foto teorii 3 hry a dost/za den. Nahodne vybirani her je pak jeho subjektivni zalezitost. Zda se, ze to tu cast lidi se snahou o aktivni pristup demotivuje.
Ale jednu drobnou pomoc - kouknete do sveho profilu. Vlevo jsou "Moje prispevky/moje obrazky" na to kliknete a kdyz tam objevite, ze cekaji na schvaleni, melo by to byt v poradku. POkud nebudou, je to uz horsi - je treba se pidit zda obrazky dosly ap.

14.1.2013 17:19:12

neautorské obrázky
netušil jsem, že se schvalují i neautorské obrázky přejaté z jiných zdrojů (bez uvedení původního zdroje) - viz obrázky u Ascension: Darkness Unleashed

13.8.2013 09:22:10

neautorské obrázky
Neměly by se :(. Pokud víš že nejsou informuj Dia, nejlépe SZ. Pochybuji že čte všechny vlákna.

13.8.2013 11:40:57

Nautorské obrázky
Rozhodně by se tu objevovat neměly. Bohužel ne vždy se mi je podaří odhalit.

Pokud na takovou situaci narazíte, pošlete mi prosím o jaké obrázky lze ( v tomto případě je to jasné) + odkaz na zdroj.

Díky...

13.8.2013 19:09:32

Last King of Scotland
Cca pred mesicem jsem nahral na zatrolenky obrazky ke hre Last King of Scotland a doted se tu neobjevili.
2x jsem psal Zeusovi, ale nikdy nereagoval. Stalo se to take nekomu z Vas a pripadne, jak jste potom postupovali?

30.9.2013 11:03:27

Jumbo
Ja som na schvalenie nejakych obrazkov cakal cca 4-5 mesiacov, moje terajsie cakaju asi druhy alebo treti mesiac. Je to uplne normalne, treba trochu trpezlivosti. :)

30.9.2013 11:12:08

obr.
JJ, to se stává ... I mě tu visí z poloviny srpna. Ondra to moc neřeší... A v záchvatu programování čte poštu jen někdy a jen některou... Sám jsem se mu nabízel, jestli chce s obrázky pomoci, nicméně tato SZ nebyla vybrána mezi ty k přečtení :)

30.9.2013 11:13:13

:-)
Díky kluci.
Tak já budu čekat...

30.9.2013 14:56:46

PJ

Kvalita jde do kopru
Pominu někdy strašně dlouhé čekací časy na schválení a pro mě nepochopitelné odmítání delegovat odpovědného redaktora, ale co mně vadí dost je šíleně upadají kvalita toho, co se zde poslední dobou objevuje: s odraženým bleskem, vyblité, bez ořezů, nějaká kompozice nebo aspoň pokus o barevné vyvážení nula.

Neříkám, že by měl každý nutně fotit zrcadlovkou hru naaranžovanou na produktovém stole a pak to hodinu upravovat v editoru, ale co sem v poslední době nahráli např. uživatelé Tarin a PatrikBolas, to je dle mého názoru kvality nezveřejnitelné :-(

18.12.2013 13:30:58

A ja už len pridám postreh,
že po vyľudnení zatroleniek o najaktívnejších používateľov, to tu nejak stagnuje. Diskusie sa nehýbu, kvalitných recenzií nepribúda. Len pár ľudí tu ešte píše kvalitné popisy a sem tam niekto pridá dobrú fotku. Škoda, ale nečudujem sa.

18.12.2013 20:57:42 | Upraveno autorem (porovnej)

acedrac
Ano, a taky ubylo trollů...to hlavně.

18.12.2013 22:25:10

:)
Beriem Tvoju poznámku s úsmevom, lebo trolovia tu volali po veciach pre komunitu, nie pre osobnú rozkoš.

19.12.2013 10:17:54

Vybíráme z Bazaru

Vražda k večeři: Opona padla
Vražda k večeři: Opona padla
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas