Aukce v bazaru

Ahoj,

rád bych znal váš názor na aukce v sekci Bazar. Zdá se vám to zajímavé (jako prodejci a pokud aukce budou i jako nakupujícímu)? A až s nimi budete mít zkušenosti, rád bych znal vaše připomínky...

Díky...
9.7.2009 10:16:04

kren
jde mi o to, ze 24 hod. prodluzovani je podle meho nazoru naprosta anomalie, ktera nepomuze vubec nicemu, jen otravi prihazujici. Obhajovani, ze jde o to, aby se k aukci stihlo dostat pokud mozno co nejsirsi spektrum hracu, povazuji za naprosto mimozni. A jinak vidim, ze se porad nedokazes oprostit od recnickych otazek a poznamek k davu, aby sis potvrdil, ze za tebou dav stoji. Misto abys konstatoval, ze vubec nevis o co mi jde, tahas do toho ostatni, aby ti poplacali po rameni a rekli "ano krene, taky nevime, je to trouba, naplusujem ti zase nejake bodiky".

17.8.2011 14:16:21

to Ringo
Ano je to má nezvladatelná obsesivní touha obracet se k davům. Jak se denně aspoň jednou nepostavím do čela zástupů, tak jsem z toho celý nemocný. Vím, že trouba jsem já, protože nedokážu docenit, jak je tvé působení ve zdejších diskuzích přínosné. Tak se prosím na mne nezlob a musím na sobě ještě hodně zapracovat.

17.8.2011 14:52:49

kren OFF TOPIC
opet jsi to tezce zavedl do osobni roviny. Pritom uplne bezduvodne.

Proc tak tezce neses, kdyz se Ti nevyhovi a neni po tvojem? Z kazde diskuse, kde na tebe narazim, nabyvam dojmu, ze se musime bavit o cem Ty chces, ZH by mely vypadat jak Ty chces, nemelo by se diskutovat o tom o cem Ty nechces, protoze nic z toho neni prinosne, mely by se ukoncovat debaty, na ktere Ty ukazes, protoze nejsou prinosem nebo jsou z tveho pohledu Off topic, Zeus by mel stranky formovat jak Ty chces a kdyz to neudela, zalozis na to sve vlakno kde na 3 strany omilas porad, proc by to melo byt jak Ty chces, kdyz nekdo chce neco kapku jineho, tak Ty nechapes o co dotycnemu jde. Podle me jsi uplne ztratil sebereflexi a chapes ZH jako jakesi sve ditko, kteremu davas strasne moc (nezpochybnuji ze ne) a proto vyzadujes, aby to tu jelo podle tveho rezimu a kdokoliv ma jiny pohled na vec, tak jej zpochybnis jako cloveka, ktery ma pravo cokoliv rict nebo se k cemukoliv vyjadrit. Az by clovek nabyl dojmu, ze jediny kdo tu ma nejvetsi prinos jsi Ty a pak ten prinos uz nevypada ale tak nezjistne, budi to dojmem zadosti o uctivani a to bezmezneho.

EDIT k prispevku nad mym z 17.8.2011 15:07:16: krene, ceho je moc, toho uz je prilis. nechapu proc ses snizil k tomuhle. Nikdo nic proti tobe nema, normalne se tu hodi navrh o kterem se ve vsi slusnosti diskutuje a ty tu agresivne vyskakujes, urazis a dokonce sproste nadavas. Nechapu uz fakt vubec nic.

17.8.2011 15:06:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

17.8.2011 15:07:16

Joe

to all
Tak sa zase všetci ukľudníme, ja to tu na chvíľu zamknem a uvidíme, čo ďalej.

Ok?

17.8.2011 15:18:41

haha-há:D
ÉPÍKÁÁ!
made my day:D no rofle toto tu!:P

17.8.2011 15:20:39

Vybíráme z Bazaru

Pharaon
Pharaon
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas