ZatroCony+WarCony+TideCony a další...

Nechci plevelit vlákno o lednovém ZatroConu, proto vytvářím toto nové. Možná to je jen moje poředstava, ale dle mně by bylo dobré udělat si pořádek v jednotlivých setkáních. Ve smyslu toho co od nich očekáváme, kdy by měli být, kde by měli být apod.
Moje osobní představa je následující:
ZatroCon
- vlajková akce ZH :=)
očekávání: setkání velké části členů místní komunity (cca 50-60 lidí) a většinou vyzkoušení nových her (ve smyslu, že je dotyčný nezná nebo nevlastní) všech směrů a žánrů. Od TS po Duck, duck go!
místo: snadno dostupné veřejnými dopravními prostředky s možností non-stop hraní (i hlučnějších her - tady je třeba mínus prvního ZatroConu).
Jestli se budou střídat Čechy a Morava, nebo se budou vybírat nějaké "středobody herního světa" je opět věcí diskuze.
konání: maximálně 2x do roka (jedná se o věc pro další diskuzi - zima - léta X jaro - podzim). Určitě bych stanovil termíny dopředu, ať s nimi každý mlůže počítat a pokud to bude možné si i podle nich naplánovat své další aktivity.

WarCon:
- hraní Wargame, setkání omezenějšího počtu hráčů
konání: naprosto spontání akce na libovolných místech.

TideCon:
- setkáni velmi úzké skupiny hráčů (můj odhad je max.10)
konání - můj odhad je - maximálně 2 do roka (spíše 1x), ale mohu se mýlit.
místo: kdekoli. Nadšenci rádi přijedou :=)

Další:
jistě vzniknou protože si všichni rádi hrajeme:=)


Pár otázek na závěr:
1) Kde budou ZatroCony? (Střídání Čech a Moravy / Lokality uprostřed)
2) Kolikrát budou? (1x, 2x)
3) Kdy budou? jaro-podzim/ léto-zima?
4) Dát již přesné terrmíny ZatroConu?
3.11.2010 11:03:10

rbx

sappho
vis jaky je problem, dat o prazdninach lidi dohromady? Vsichni jsou nekde rozlitani a vlezt se do jednoho terminu je skoro nemozne. Kdyz jsem delal Warcon, tak jste byly klasicky pripad i vy dve. Neprijely jste, protoze jste mely tesne pred dovolenou. Aneken byl prave na dovolene a tak by slo pokracovat dal a dal.
Takze si nemyslim, ze by bylo dobre delat nejakou vetsi akci o prazdninach. Spis treba zkuste prijet na Warcon, bude na stejnem miste ve stejny cas.

14.11.2010 14:41:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Formule D
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas