ZatroCony+WarCony+TideCony a další...

Nechci plevelit vlákno o lednovém ZatroConu, proto vytvářím toto nové. Možná to je jen moje poředstava, ale dle mně by bylo dobré udělat si pořádek v jednotlivých setkáních. Ve smyslu toho co od nich očekáváme, kdy by měli být, kde by měli být apod.
Moje osobní představa je následující:
ZatroCon
- vlajková akce ZH :=)
očekávání: setkání velké části členů místní komunity (cca 50-60 lidí) a většinou vyzkoušení nových her (ve smyslu, že je dotyčný nezná nebo nevlastní) všech směrů a žánrů. Od TS po Duck, duck go!
místo: snadno dostupné veřejnými dopravními prostředky s možností non-stop hraní (i hlučnějších her - tady je třeba mínus prvního ZatroConu).
Jestli se budou střídat Čechy a Morava, nebo se budou vybírat nějaké "středobody herního světa" je opět věcí diskuze.
konání: maximálně 2x do roka (jedná se o věc pro další diskuzi - zima - léta X jaro - podzim). Určitě bych stanovil termíny dopředu, ať s nimi každý mlůže počítat a pokud to bude možné si i podle nich naplánovat své další aktivity.

WarCon:
- hraní Wargame, setkání omezenějšího počtu hráčů
konání: naprosto spontání akce na libovolných místech.

TideCon:
- setkáni velmi úzké skupiny hráčů (můj odhad je max.10)
konání - můj odhad je - maximálně 2 do roka (spíše 1x), ale mohu se mýlit.
místo: kdekoli. Nadšenci rádi přijedou :=)

Další:
jistě vzniknou protože si všichni rádi hrajeme:=)


Pár otázek na závěr:
1) Kde budou ZatroCony? (Střídání Čech a Moravy / Lokality uprostřed)
2) Kolikrát budou? (1x, 2x)
3) Kdy budou? jaro-podzim/ léto-zima?
4) Dát již přesné terrmíny ZatroConu?
3.11.2010 11:03:10

Tangram
Pomůžu ti s pátráním v paměti. Jelikož je mé rodiště a místo více jak dvacetiletého pobytu Uničov, tak Olomouc trošku znám:-) Bohužel s organizací to díky přesídlení do Ov moc nepůjde.

4.11.2010 18:58:50

Mnichovo Hradiště
Mluvil jsem s chlapíkem z Hradiště a říkal, že by tam byl volný hned první víkend v lednu a pak až v únoru. Pokud by byl všeobecný zájem, lze objednat, maximum ale 30 míst, pro stolní hry ale naprosto ideální prostředí (ikri to tam zná, tak může potvrdit). Co se týká dojezdu, tak uznávám, že pro mimopražáky je to horší, nicméně není problém pro lidi doject třeba do Turnova nebo Boleslavi.

4.11.2010 19:29:16

Jasně
Jen nevím,jestli je tam místnost pro tolik lidí? My jsme se pohybovali akorát v té kuchyňce a už si přesně nepamatuju, pro kolik byla lidí.
Jinak je to domácké klášterní prostředí :)

4.11.2010 20:32:27

Lidi!!!
Neblbněte... Olomouc je daleko.. Zlatá Praha!

4.11.2010 20:49:06

ozzy79
Tak teď tomu nerozumím - plánují se dva cony zároveň? Nebo ten v Želivi se zrušil? Něco mi uniklo?

4.11.2010 21:37:40

Olomouc
Jednoznačně podporuji Olomouc !!!
Je to dopravní střed Praha, Brno, Ostrava ...
Navíc jsem tam 5 let studoval :D.

4.11.2010 22:26:21

Neee...
To raději Pardubice!! Olomouc je pro nás Seveřany naprosto mimo... :(
To jsme si mohli dát ZatroCon rovnou v Essenu! :D

4.11.2010 22:35:13

rbx

Kren
dopravni stred uhnuty celkem fest na východ. Jet tam z Liberce je smrtící.

4.11.2010 23:09:12

Ale tak nedělejte z toho tragédii
Jednou to bude blíž Moravy a jednou blíž Praze. Je to hlavně na hlavní trati a skvělé spojení. Jednou budou mít problémy to podruhé jiní. Já bych to takhle střídal. Důležitá je většina ne?

4.11.2010 23:16:25

To Kren
A kdy bude na Severu??? Hmm?

4.11.2010 23:21:58

sszgsa
To ti řeknu naprosto přesně. Až to tam my seveřani zpunktujeme. Což nevím jestli se nám podaří. :)

4.11.2010 23:31:57

:D
Už vidím jak jsou všichni nadšení do růžova, že jedou do Liberce! :D To by bylo řečí jak je špatná dostupnost.. a že Pražáci mají letní! :D:D ( Nemyslím to zle.. :D )

5.11.2010 00:42:29

Morava - Čechy
a nemohl by se organizovat během roku zatrocon zvlášť pro Moravu a zvlášť pro Čechy a kdo by chtěl tak by se prostě objevil na jednom druhým nebo obou.

5.11.2010 09:59:19

místo srazu
Myslím, že už to moc řešíme. Vždycky to někdo bude mít dál. Spíš šlo o to, aby to bylo rozumně dostupné co se týče dopravy. Z Liberce je to třeba do OL pořád blíž jak z Ostravy do Prahy ale pořád je to pohodlné v tom, že lidi sednou na vlak a jedou.

5.11.2010 10:05:40

Cony
Já jsem hlavně rád, že se někdo odhodlal k tomu, zorganizovat další akci. Nadávat na místo umí každý a nikdy s enenajde takové, které bude vyhovovat všem.

5.11.2010 10:07:24 | Upraveno autorem (porovnej)

to ta"jemná"
včera, když jsem to tu pročítal jsem nad tím také uvažoval. Napadla mě i taková možnost, že by se zorganizovaly dva ZATROCONY současně, jeden třeba v Praze a druhý v tom Olomouci. A vyhlásil by se turnaj v nějaké hře (nebo hrách) a oba tábory by soutěžily kdo bude nejlepší. Pak jsem si řekl, že to sem ani psát nebudu, protože mám takový pocit, že se to stejně nikomu líbit nebude.

5.11.2010 10:08:19

Adalpo
Mně se zdá, že by bylo víc spokojenosti na obou stranách, ale rozhodně bych to neorganizovala současně. Naopak. Např. Jarní setkání na Moravě (v Čechách) a podzimní v Čechách (na Moravě). Prostě kdo chce kam, nechť je tam :-) Celkem chápu, že se někomu prostě nechce jet 300 km ať už z důvodu časového finančního anebo jiného.

5.11.2010 10:21:45

to Elissa
no já zatím nic neplánuji, popravdě ta akce, o které jsem tu eventuelně uvažoval, ani žádné plánování nevyžaduje. Prostě zavolám do Hradiště, kterej víkend mají volnej a pak to tu pověsím a kdo se přihlásí, ten jede. Hraje se to, co kdo vezme s sebou. Já třeba sud a pípu s chlazením, to je velmi dobrá podstolní hra :-) Takže je-li zájem, můžu cinknout a na leden, únor, březen na víkend zamluvit klášter, 200Kč osoba/noc, k dispozici kuchyňka, velké prostory, klid a mír.... Balónek je na vaší straně :-)

5.11.2010 10:42:17

SSZGSA
pro Seveřany se může udělat nějaká menší akce (War- nebo Tide-) v tom Mnichově Hradišti ... to by ti snad vyhovovalo, ne ?

5.11.2010 10:53:08

Cony
Mně by se strašně líbílo, kdyby byl alespoň jednou v roce jeden velký ZatroCon, na kterém by se nás sešla většina a rozhodně bych to nechtěl dělit na Moravskou a Českou větev. Proto jsem někde níže navrhoval Olomouc. Letos byl v Pardubicích (Čechách), příští rok v Olomouci (Morava), pak zase Čechy, pak Morava ať je patriotismu učiněno za dost.
Jinak samozřejmě čím více bude dalších conů(coníků) tím lépe a alespoň jeden velký kde se nás drtivá většina aktivních členů komunity ZH potká.
Buď pochválen každý kdo se do organizace conu(ů) pustí :=).

5.11.2010 12:07:54

Lidi...Lidi...
To Sydo : Znáš mě.. :D Já bych stejně do Olomouce přijel... ::D:D

To Trohat... Nastuduj Stalin´s war.. bude pařba.. :) Jo, kdyby jsi chtěl, můžeme zzahrát po vassalu..

5.11.2010 23:24:54

SR
a raz za päť rokov by mohol byť zatrocon niekde na slovensku ;-)

8.11.2010 21:52:32

miesto
čo sa týka miesta v rámci najbližšej akcie, tak účastníkom zo SR by viac vyhovovala Morava...ak čechy, tak určite už radšej Praha...najpriamejšie spoje, či už vlakom alebo autobusom, ale každopádne uznávam, že zo SR tam bude asi minimum ľudí...za moju osobu hlásim, že veľmi túžim sa tejto udalosti zúčastniť, ale neviem ako na tom budem hlavne finančne...a čo sa hier týka - okrem AH som ochotný hrať všetko...:-)

8.11.2010 22:09:33

termíny
Znovu jsem přemýšlela kdy dělávat zatrocony a strašně bych se přimlouvala za léto, resp prázdniny. Dřív mi nějak nedošlo, že když si Bára bude chtít vyjet na delší jak výkendový sraz, tak jindy než o prázdninách nebudostane bohužel volno. Ve školství je to zařízeno hold jinak. A mě by bylo blbé tak aktivního hráče nechat doma :(

14.11.2010 13:20:35 | Upraveno autorem (porovnej)

sappho
Jojo, bylo by ale krásný, kdyby se nám podařil najít termín, kdy budou mít všichni o prázdninách čas... :(

14.11.2010 14:37:32

Vybíráme z Bazaru

DOOM: Desková hra (2016) CZ
DOOM: Desková hra (2016) CZ
Akt. cena: 2199 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas